» »

Psp

Psp

modriadsl ::

Moja punca si je umislila mp3 predvajalnik in ker si želi imeti ipoda so dena okoli 130eur zato sem razmišlajl do bi ji (oz bolj sebi kot njej) kupil psp zdaj me pa zaima nekaj stvari(vem da je o tej temi na netu gora stvari vendar povsod kjet teče tema o tem je odprtih 20 in več strani pa se mi ne da brati)

1-Konkretno katerega izbrati in zakaj (gledal sem sledečega http://www.ceneje.si/sony-igralna-konzo... vidim pa obstajajo drugi tipi kakšna je razlika med njimi)
2-kako je z odklepom a se dajo vsi pspji odkleniti(rad bi zastonj gledal filme oz igral igre)
3-Kakšna je v praksi uporaba brezžičnega omrejžja (se da normalno uporabljati brskalinke in msn)
4-kaj vse je treba dokupiti nikjer nisem zasledil da dobiš zraven kakšen memory card ali slušalke


aja pa opazil sem da na pspju deluje tudi gps navigacija kako je kaj z tem

sajnires ::

Teden nazaj se kupil konzolo v Big Bang-u in zanjo odštel 199€.
Konzola je PSP 3004 z verzijo softverja 4.21 in te verzije za enkrat
se ne dajo odklenit in na njih lahko poganjaš samo originalne igrice.
Za to verzijo konzole sem se odločil zaradi izbolšav zaslona sej pri tej
verziji LCD zaslon prikaže 16.770.000 barv, odprtinice zvočnikov so
pomaknjene nekoliko višje tako, da se jih ne prekriva z prsti med igranjem,
dodan je še mikrofon......
Podpira tudi brezžični lan in načeloma bi z njo lahko lepo listal po spletu.
Tu pa se pri meni pojavi problem, nekatire strani odpre brez problema druge
pa sploh noče. Poskusil sem tudi z nadgradno in jo uspešno nadgradil v 5.03 ver.
Torej slo-tech.com z njo ne boš prebiral ker ga ne odpre.;((

sajnires ::

Kot sem napisal, da ( slo-tech.com ) ne odpre popolnoma drži, sem pa danes
ugotovil, da mi konzolca ( star.slo-tech.com ) odpre brez težav:P

Ali mogoče kdo ve čemu je to tako.........:(

trdoreh ::

Koliko pa zdrži baterija te konzole?

sajnires ::

Pri igranju iger z ploščka traja baterija nekje med 3 - 4 ure, pri igranju z
pomnilniške kartice nekaj več, največ pa zdrži za brskanje po spletu okrog 5.5 ure.
Moram pa povedat, da med naloženimi pisavami ni šumnikov kar zna biti kar nadležno
pri prebiranju raznih vsebin. Fontov tudi ni možno dodati bez da bi posegal v
konzolo in z tem izgubil garancijo. Nasplošno sem z izdelkom zadovoljen in moja
prva igrica God of War je odlična..........:D

trdoreh ::

Tudi sam se zanimam za to zadevco, me pa matra tudi Nintendo DS. Si mogoče delal kako primerjavo PSP:DS?

modriadsl ::

Ne vwm samo meni je psp velik lepši od dsa ki je za moje pojme grde in zatarele oblike mene osebno najbolj zanima uporaba gpsa ker dokaj poceni doviš psp in anteno, a ve kdo kaj več o tem.

shark_nm ::

Punco boš pa resnično osrečil, ker bi rada nekaj majhnega za v žep pa da muska lepo špila, zaj bo dobila pa cegu, katerega ne more spravit v vsak žep :)

sajnires ::

Sploh ni važno kakšen izgovor si človek najde............Važno je samo, da je nova igrača doma :P

shark_nm ::

he he he. Kako naj moji dopovem da bi bilo enkratno dobiti xbox 360. Mogoče, da je študija pokazala, da imajo ženske čigar partnerji so lastniki 360 več prostega časa in se lahko bolj posvečajo sebi, ter da so moški ki imajo 360 bolj zvesti saj nimajo časa hamlati naokoli, ne razmetujejo po hiši in niso prepirljivi :D

Berserker ::

Dobro ko bom imel punco kaj bi ji bom rekel za izgovor ko pa imam doma ps3,wii,x36,pc, n64 in psp.?:D

Zanima če mi kdo pove kakšen je postopek da bi si uredil povezavo za psp, katere kable in pripomočke za to rabim ker nimam pojma glede tega.

Valvoline ::

Men pa zanima kako je z internetom.
A se da priklopit na kkšnemu mobilnemu ponudniku storitev,recimo simobil unlimited mobilni paket.
A je kdo sprobal mogoče.

shark_nm ::

Valvolin kaj ti bi rad na psp meu od mobitela internet al kaj? To ni izvedljivo.

Tr33k malce zlobe v meni: Če maš vse to doma zakaj sploh rabiš punco :D... ha ha ha
Drugače pa kaj bi rad povezal? A na tv al s kompom. Za na komp pride sam usb kabel.

modriadsl ::

he he he. Kako naj moji dopovem da bi bilo enkratno dobiti xbox 360. Mogoče, da je študija pokazala, da imajo ženske čigar partnerji so lastniki 360 več prostega časa in se lahko bolj posvečajo sebi, ter da so moški ki imajo 360 bolj zvesti saj nimajo časa hamlati naokoli, ne razmetujejo po hiši in niso prepirljivi :D



Jas sem mojo z težavo prepričal zdaj je pa skoraj bol navdušena od mene :)

Punco boš pa resnično osrečil, ker bi rada nekaj majhnega za v žep pa da muska lepo špila, zaj bo dobila pa cegu, katerega ne more spravit v vsak žep :)

pa saj ima zmeraj tobico zraven sebe :(

galx2 ::

sajnires :: 23. jan 2009, 18:47:23
Teden nazaj se kupil konzolo v Big Bang-u in zanjo odštel 199€.
Konzola je PSP 3004 z verzijo softverja 4.21 in te verzije za enkrat
se ne dajo odklenit in na njih lahko poganjaš samo originalne igrice.
Za to verzijo konzole sem se odločil zaradi izbolšav zaslona sej pri tej
verziji LCD zaslon prikaže 16.770.000 barv, odprtinice zvočnikov so
pomaknjene nekoliko višje tako, da se jih ne prekriva z prsti med igranjem,
dodan je še mikrofon......
Podpira tudi brezžični lan in načeloma bi z njo lahko lepo listal po spletu.
Tu pa se pri meni pojavi problem, nekatire strani odpre brez problema druge
pa sploh noče. Poskusil sem tudi z nadgradno in jo uspešno nadgradil v 5.03 ver.
Torej slo-tech.com z njo ne boš prebiral ker ga ne odpre.


kako ga pa odkleneš da maš lahk igrce gor?

kratos ::

govorjenje o piratsvu je na forumu prepovedano preberi pravila.
Za tvoje uprasanje pa uporabi Google.

balazic7 ::

Imam PSP Slim pa imam verzijo 6,20 pa me zanima koko se da ta verzija odkleniti ?

sajnires ::

se še ne da!

hojnikb ::

kdaj si ga kupo ? če je 3000 al pa kaka novejsa 2000ka pol ne gre..
#brezpodpisa

kitara8 ::

kpa je sploh razlike u psp 2004 in 3004???

hojnikb ::

Ker dost.
Recimo PSP 3000 ma bolši ekran (kontrast, odzivni čas, barve...), mikrofon, čist tanovi majo skrčen nabor čipov (zarad zmanjševanja stroškov), pa matično ploščo, ki se je ne da čist odklenat (odklep je vezan na verzijo softwarea), ker noben nima takiga hardwarea da bi extractu pre-ipl ven in ga še pol decryptu, ma namest jajčastih polkrožne gumbe spodi,preko kompozitnega kabla lahko špilaš igrce na TVju, srebrn krog okol UMD pogona je mal tanjši.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

kitara8 ::

ni pa newem kašne razlike u sammu hardveru... kšn prou bolš proceros alpa kj tagga

hojnikb ::

Zaka bi meu bolši procesor ali grafično ?
S tem bi podrl vso kompatabilnost za nazaj, kar nebi blo dober za psp.
Sploh pa igre delajo čist gladko na obstoječem hardwaru.Če mal bol podrobno pregledaš ugotoviš,da psp sploh nima tak svoh hardware.Ma DVA procesorja, ki laufata na 333Mhz, grafo na 150Mhz, 64MB rama + 4MB vrama.
Recimo je dost zmogljiv da lahko laufa v dosboxu Win95, pa tud kako light varjatno Win 98 požene.
#brezpodpisa

kitara8 ::

se prau je useen al kupm 2004 al 3004 sploh če je 2004 cenejši :D

hojnikb ::

Dans boš zelo težk najdu novga psp 2000.Drgač pa kup 3000ko z čim nižjim softwareom (5.03 ali manj) če hočeš homebrew.
#brezpodpisa

kitara8 ::

sj nism mu namena lih novga kupovt. zj mam eno ponudbo za psp2000 rabljen za 75EUR. a se splača

hojnikb ::

Ja će je lepo ohranjen, po možnosti odklenjen ga ker pograbi.
#brezpodpisa

kitara8 ::

ja fajn je ohranjen.
Še to :D a res 2004 nima prklučka za tv

hojnikb ::

ma prikjuček sam igrc ne morš špilat prek kabla (kompozitnega), vsaj brez extra pluginov ne.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

kitara8 ::

ke pa dobiš plugine pa to. kpa hdmi alpa kšn druk kabl

hojnikb ::

Ne za HDMI kabl ni.Sploh pa zaka bi meu igrce od PSPja gor na tv ?
Slika je obupna, zarad nizke resolucije psp iger.

Aja tist plugin je pa FuSa.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP - pomoč

Oddelek: Konzole
463971 (1423) hojnikb
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646737 (19101) Peter6
»

PSP-3004

Oddelek: Konzole
72450 (2233) levstek
»

PSP 3000 ali PSP 3004

Oddelek: Konzole
216086 (4104) hojnikb
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211264 (10002) ZaOstali

Več podobnih tem