» »

Nakup slušalk do 200€

Nakup slušalk do 200€

mrepca ::

Pozdravljeni, ker se mi tudi sanja ne katere slušalke so boljše/slabše na sceni, vas prosim da mi svetujete katere slušalke naj kupim v vrednosti do 200€, željeno je da so primerne tudi za poslušanje nižjih tonov.
Hvala

delfinus ::

Sennheiser HD600
AKG K 701
Grado SR325i
Sennheiser HD595
Sony MDR V700DJ
Sennheiser HD555
Bose TriPort Around-Ear
Sony MDR7506

To so slusalke nekje +- v tem cenovnem rangu in priblizno urejene po kakovosti. Pri nas bos bolj kot ne dobil zgolj samo Sennheiser HD595 ali HD555. Vse pa na Ebay.de. Iz izkusenj priporocam Sennheiser.

lp, D.

t3hn0 ::

grado sr325i pa zal ne bos dobil za ta denar pri nas...ko sem se zanimal zanje, bi jih lahko uvozili za cca 300e (ce najdes kje ponudbo za +-200e mi prosim sporoc ;))
priporocam ksne agk, sam se moras zavedat da pri takih slusalkah ne bos dobil nic pametnega ce ne misls met ojacevalca (to ti vsekakor priporocam za zraven!)
v takem primeru raje vzemi kaksne seinnheiser hd595, ker so mal glasnejse
^.^

mrepca ::

Mislil sem jih met priklopljene preko zvočnikov Altec xa3021, a ne deluje to na nek način kot ojačevalec?
Lp

t3hn0 ::

:D

take zadeve prakticno ne ojacajo nic...
tukaj mas nekaj primerov, kako "narest svojga"...bi priporocu ksn m3 stereo :)
^.^

musicfreak ::

Nimaš kaj tu razmišljat, Sennheiser HD-25 ;)

legice ::

karkoli od senhaiserja toplo priporočam:D
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

mrepca ::

Odlocil sem se nekako za nakup Hd595, gledal sem tudi hd 600 ampak se mi zdi da so 600 res bolj namenjene studiu ze po izgledu:).

delfinus ::

Na cem bos imel prikljucene slusalke in kak vir bos poslusal?

lp, D.

mrepca ::

Veliko basov (techno), slusalke bom imel priklopljene preko zvočnikov, če bo potreba pa tudi preko ojacevalca.

delfinus ::

Potreboval bi vsaj en vzoren HI-FI ojacevalec, da bi ti tako drage slusalke prisle do izraza. Drugace skoraj boljse kupit kaj cenejsega. Sicer pa namig med Sennheiser HD595 in HD555 je malo razlike. Poslusano na ojacevalcih. lp, D.

BlazP ::

Imam Sennheiser 435 slusalke. Obcutna razlika se opazi ze, ce poslusam na SB Live, 2 leta stari maticni z integrirano zvocno ali Altec Lansing VS4121. Prikljucene na zvocnike imajo najslabsi in najsibkejsi zvok. Na SB Live je najboljsi od treh nastetih. Po mojem mnenju, se ne splaca kupovati tako dobre slusalke za tak izvor zvoka.

mrepca ::

Zvocno imam intergrirano na maticni plosci, če kupim ojačevalec, katerega mi priporocate, vidim da se tudi na slo techu prodajajo rabljeni.

delfinus ::

Kaksen Marantz stereo ojacevalec je zelo dobra izbira. Poglej se NAD ali Rotel. Sicer pa za boljsi zvok bi bila tudi zvocna potrebna druga. Kaksen Creative vsaj. Ker te integrirane na maticne so bolj tako tako. Dinamika zvoka je pac bolj svoh kar pride z njih. Zvok je zlo kovinski ali pa dolgocasen, in poslusanje MP3 ni nic ekstra. No, ce bos bolj techno potem to ni tko obcutljivo. Vsekakor pa svetujem poslusanje MP3 z visjim bitratom ali pa poslusanje FLACov.

lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727152 (16947) jaot
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
425467 (2583) Primorec
»

Slušalke Sennheiser (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5011266 (9225) delfinus
»

Kvalitetne slušalke (za filme, igre)....

Oddelek: Kaj kupiti
92772 (2659) Samek1337Q
»

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10812519 (10102) Trancedeejay

Več podobnih tem