» »

Odpira mi samo nekaj web strani

Odpira mi samo nekaj web strani

miller31 ::

Imam problem! Ko sem prišel domov iz morja sem opazil, da mi Mozilla odpira samo določene strani www.nba.com, www.mercator.si... ne odpira pa mi www.prostimet.com, www.24ur.com itd. Opazil sem tudi da če v google vpišem besedo, da mi sploh noče najti rezultatov. Naložil sem gor avg antivirus, ad aware, spyboot in adaware mi je takoj najdel ene 12 različnih cookijev, avg antivirus mi je najdel dva trojanca vse se pobrisal. Še vedno pa mi noče odpirati nekaterih web strani. Odinštaliral sem mozillo in sem naložil najnovejšo mozillo 3.0.1, kar ni rešilo problema potem še inštaliral še Explorerja 7.0 pa se dogaja isto.

Ali ima kdo kakšen nasvet?

itak37 ::

Tudi mene enako zafrkava, enkrat mi odpira strani, potem spet ne. Sem pa pri T2.

miller31 ::

ja jaz imam isto T-2

itak37 ::

Torrent in MSN mi delujeta, tako da je verjetno kaj z DNS-ji. Jest sem si nastavil spodnje 3 dns serverje, sedaj mi dela (knock, knock).

84.255.209.77 T2
193.2.1.72 Arnes
193.189.160.13 Siol

GA_PI ::

Imam zelo podoben problem, namreč ne odpira mi 24ur.com, trvslo.si, podnapsi.net, tribalwars.net, ...
Kar pa je najbloj moteče pa je da kar vpišeš na googla ne najde nič. Pregledal sem ves sistem ene 3x z ESET-om in Spyware Doctor-jem.

Kaj naj še storim? Klicam sem na Amis in pravjo da je z povezavo vse vredu. Na frendovmu kompu pa dela moja povezava vredu.

Danes dopoldne sem naredil še format C in nanovo naložil Winse. Po ene 2 urni uporabi neta (delalo vse lepo in prav) spet prej omenjene strani ne delajo - nisem nič klikal you win the price blabla oz. kaj podobnega!

Počasi izgubljam živce!!!

sync3v ::

Zdravo.

Zanima me, če je kdo našel rešitev za problem, ki ga navajate zgoraj.
Pred nekaj dnevi se tudi meni ne odpirajo strani npr. gmail,24ur,rtvslo in ne najde zadetkov v googlu oz. brskalnikih. Deluje mi pa normalno youtube,izklop in mogoče še kakšne...

Modem imam povezan na dva računalnika in na enem dela vse normalno, drugem ne.

Prav tako sem poskusil že z vsemi antivirusnimi programi...

Če kdo ve, prosim če napiše ali pošlje na mail.

HVALA

GA_PI ::

Jaz sm takole rešil problem: Esest Smar security (ne vem več točno kera verzija) mi je našel en kup enih trojanceh in jih ni znal odstraniti. Na prijateljevem kompu sm mal pogooglal in ugotovil da je to dela enega najbolj zaje***ga trojanca Virtumonde. Naredil sm še enkrat format C-ja in si takoj dol potegnil Avast 4.8. Dal sm natančen pregled in glej ga hudiča našel je ene 8 trojancev. Zbrisu sm vse povrtsi in do zdaj mi dela se tako kot mora.

AVAST RULES :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
187684 (2664) harvey
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439407 (8382) Gregor3
»

Telemach: Počasno delovanje interneta

Oddelek: Omrežja in internet
132559 (2268) floyd1
»

Mozilla firefox

Oddelek: Omrežja in internet
101890 (1405) demon#666
»

Windows Media Player

Oddelek: Programska oprema
142095 (1854) ;-)

Več podobnih tem