» »

Need For Speed Undercover

Need For Speed Undercover

1 2 3
4
»

Meizu ::

Ma jst sm jo probal in je stuttering prisoten, sam res malo (v podpisu C2D mašina). Pri mojem drugem kompu (AMD mašina spodaj) pa je stuttering že malo hujši. Sam drugače sm ga pa obrnil v enem dnevu (jebiga, dovgčas, ker ni neta... x| ) In morm reč, da je zasnova zanimiva in sam koncept, bi blo pa potrebno res OGROMNOOOOO optimizacije še in obdelovanja špila. Boljše kot NFSPS ni pa to to. Daleč od tega. Sam za zamotit se je.... Morm FC2 sprobat zdej. Sam ga morm dobit pa bo.

laught ::

Ja igro bi mogli res še kako leto izpolnjevat,not je dosti nesmiselnih stvari,npr proga vodi v nasprotni pas,pol misije so tut bedne, ko morš 4-5 policijskih avtov razbit(v čem je že smisel tega?!8-O)pol policaji so butasti ,vozijo kr nekam vsepovprek,sploh nimaš nekega občutka kot npr pr gta 4 ko te lovijo..pol ko te začnejo lovit se jih v roku 5 sec vsipa 10(iz neznanega)prej nikjer nobenga,grafika je bruh,stvari se začnejo ponavljat,pa še bi lahk našteval,ampak kljub temu je vseeno boljša od carbona,in proshita(vsaj zamene)

AapocalypseE ::

Boljša od Carbona? Do gležnjev mu ne segne...

laught ::

Meni je undercover boljši,carbon mi sploh ni bil všeč,isto ne prostreet.

NoXy ::

Ezg3ta prestavi si nitro na Shift in potem boš lahko zavijal levo in desno ;)

laught ::

Končno prišo do konca,kolk sem opazo se vse ponavlja,torej morš vozit skos ene in iste dirke da napreduješ,potem pa lahk tekmuješ z tistimi boljšimi racerji,ki niso nikaki uziv..verjamem pa, da če bi EA si vzel več časa bi lahk igro naredili dost boljše..

legice ::

Končno prišo do konca,kolk sem opazo se vse ponavlja,torej morš vozit skos ene in iste dirke da napreduješ,potem pa lahk tekmuješ z tistimi boljšimi racerji,ki niso nikaki uziv..verjamem pa, da če bi EA si vzel več časa bi lahk igro naredili dost boljše..

ni dvoma,samo kot se vidi,ime EA preveč iger v izdelavi istočasno,tako da dvomim da so ekipe od 70-100 ljudi,ker če pa so,so pa zanič.Ker pri vsaki dobri igri,ki sem jo spremljal,kako se je rezvijala,je sodelovalo vsaj 100 ljudi(redko manj),tako da res škoda,ker kot si rekel,lahko bi bile zelo boljše.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

zupinio ::

Imam problem z igro, ker se mi sesuva.Sem šele na začetku, ko dirkaš z neko žensko.Dvovoj zmagam in takrat se mi igra sesuje. Drugače dela super, tudi če grem katerokoli drugo dirko igrat dela vse ok.

Moj comp:
Core2Duo 8400
4GB ram
9600 GT
Vista ultimate x64.

ALes20 ::

Na kaksni grafiki pa ti dela igra z 9600GT jz jo kumi igram z njo na 1600 1200 vecinoma na low samo car detalji so na high... Polom od spila...

zupinio ::

Imam resolusijo 1280x1024 (mi nomitor več ne dopušča 17˝), vse nastavitve na high in dela brez zatikanja, zelo, zelo gladko.

AapocalypseE ::

Ne more ti delat smooth, ker PC verzija ma stuttering.

Zgodovina sprememb…

yerow ::

jest mam pomoje polno grafiko, resolucija 1280*1024, z 9600GT pa dela normaln 30-40 frejmov(pr nfsju je to total sprejemljivo, cca 5 frejmov dol če dam 1600*1200)

mam pa srednje- nisko cenovn laptop (pentium core 2 duo 2ghz, 2GB rama pa HD3470 z 256MB pa stvar bliz minimuma(800x480, use na minimum razn car detailsov k so na medium, smoke je on) in tut dela gladko...

ma ta igra lan multiplayerja? hotu smga sprobat pa ga ne najdem...res je pa de nism registriran

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yerow ()

mace ::

nekej me zanima gLede undercoverja..
aLi se da pri undercoverju ZASTONJ frizerat avte. misLim, tako kot npr. pri underground2 in most wantedu ko na menuju kLikneš costumize..
prosim za odgovore.

Lp.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841756 (28254) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386080 (5252) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211793 (9367) Sandi1987
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127951 (15327) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313060 (9285) thebaloh

Več podobnih tem