» »

"pulir" pasta za aluminij

"pulir" pasta za aluminij

ma73ir ::

Moj precious Lian Li je nagravžno umazan (aluminijast ohišje, informativno če kdo ne bi vedel). Zanima me čist kratko kaj naj uporabim da zglancam stranice kot tudi "natur" aluminij ogrodje, gre se sicer za madeže od prstov,... Ogrodje je kot sem rekel brezbarvno, medtem ko so stranice barvne (da ne bo kaka taka snov da bo uničla barvo), če obstaja tut kaj takega da malo zaščiti zadevo, da ne bo takoj spet umazan. Hvala.

Highlag ::

Polir pasto?

Tako v tubi, dobiš v kakšni štacuni, ki prodaja kolesa ali kaj podobnega. Namažeš malo počakaš in lahko zglancaš do visokega sijaja.
Never trust a computer you can't throw out a window

ma73ir ::

Ja ja tako v tubi al pa kej podobnega, nekaj kar bi blo čim bolj za aluminij.

Srachko ::

Če maš mogoče pri hiši kaj acetona, zna tudi pomagat. Navlaži bombažno krpo in samo pobriši. Učinkovito odstranjuje maščobe (ponavadi madeži od prstov). Sam delaj v dobro prezračenem prostoru, ker se ti lahko hitro začne vrtet. :D
Seveda pa ti ne priporočam delat z acetonom, če se gre tu že za kakšno lakirano/barvano/polirano varianto aluminija, bo pa se lepo obneslo, če je to goli aluminij.

Če ga pa nimaš, ga lahko dobiš v vsaki malce bolj založeni trgovini s tehničnim blagom (poceni varianta), lahko pa tudi v kakšni trgovini z kozmetiko (ampak to je predraga varianta, ker te tam deci stane skor toliko kot liter v kakšni tehnični trgovini).
I can see clearly now, the brain has gone...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalna pasta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11824743 (4503) Valvoline
»

Info: Termične lastnosti anodiziranega aluminija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
112556 (2406) einstein :P
»

Bele stene ter odtisi rok

Oddelek: Loža
183077 (2221) Mesar
»

ohišje iz aluminija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
365475 (4647) krucymucy
»

alu, plasticno ali leseno ohisje:)

Oddelek: Kaj kupiti
211429 (1212) gorenc

Več podobnih tem