» »

h.264/DVD/DivX player

h.264/DVD/DivX player

««
28 / 47
»»

Kekec ::

@Rupa
bookmarki

Adler ::

Evo verjeten način za gledanje IPTV na Popcornu 110 brez PC-ja ali routerja

Naložiš NMT Community Software Installer 1.6.3 na PC http://www.nmtinstaller.com/

Potem poiščeš v Applications Udpxy_1.0_Chipmunk-8, ga inštaliraš na Popcorn 110 in se držiš navodil na desni

(A small-footprint UNIX/Linux daemon to relay multicast UDP traffic to client's TCP (HTTP) connection.)


Meni je sicer uspelo pognati, vendar mi napiše Could not play.
Če se kdo od vas bolje spozna, naj poiskusi. Nekaj je o tem napisano tudi tu http://www.networkedmediatank.com/showt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adler ()

gregor ::

se strinjam z zgoraj napisanim, meni hdx 1000 brez težav predvaja 99 % filmov , glasbo, slike
res še ni dts downmixa, to bi že res lahko zrihtali
lp

yovo ::

Adler ::

IPTV na Popcorn A-110 preverjeno dela in sicer brez pomoči VLC-ja na PC-ju ali linuxa na Routerju !!!

LexLuthor ::

IPTV na Popcorn A-110 preverjeno dela in sicer brez pomoči VLC-ja na PC-ju ali linuxa na Routerju !!!


bemti, pa res dela!!!!!!!!!!!!! Tudi na A-100!!!!!!!!!!!

EDIT:
Opažam, da so HD kanali na T-2 prek Popcorna malo bolj zrnati, kot če jih gledam direktno čez Motorolo. Nakako so bolj čisti na Motoroli. Ima kdo predlog, kaj popraviti v nastavitvi Popcorna?

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

adler, malo vec povej, kako to dela

All ::

Lex

ajde en HowTo na brzino .-))

Adler ::

IPTV direktno na POPCORNU A-110 !!!

1. Naložiš NMT Community Software Installer 1.6.3 na PC http://www.nmtinstaller.com/

2. Potem poiščeš v Applications Udpxy_1.0_Chipmunk-8, ga inštaliraš na Popcorn 110 in se držiš navodil na desni (na root Popcorna se ti mora inštalirat nova mapa udpxy, katera omogoča UDP multikast)

3. Narediš html file (ker mi ne pusti prilepiti kode) z kodo, ki jo je napisal SasoS na 4 strani foruma in zamenjaš http://192.168.1.2:2000/ z http://localhost:81/udp/239.1.1.151:5000

4. Poženeš to datoteko in to je to !

Jaz sem si naredil listo programov in vse dela preko bakra edino Discovery HD, Info HD in Play HD štekajo verjetno preveč obremenijo router, ker kar vrže vse skup ven. Audio lahko izbiraš z tipko Audio. Podnapisi v HBO Comedy in podobni pa še ne vem kako bi jih usposobil.
V mapi udpxy imate tudi udprec katera omogoča snemanje programov. Kako se poigrajte sami z telnet. Sam se še nisem uspel. V bodoče je najavvljen tudi EPG. Tako da ... To mi deli !!!!

Čao

huelz ::

Tolk o cenah ... PCH A110 za 290 eur pa HDX 1000 za 320 eur. NMTank.fr jih ima za 249 in 259 eur.
Se vedno najcenejsi je pa pri nas Egreat :))

Tormentor30 ::

Z veseljem sporočam, da IPTV res deluje z Udpxy programčičem na A-110. Od danes naprej noben program v T2 shemi ni nedosegljiv! :))

LexLuthor ::

Če kdo želi playlisto z nekaj programi T-2, ki sicer niso v osnovni shemi, si lahko tole shrani na Popcorna A-100/A-110 oz. kateri koli NMT predvajalnik. Ko file prenesete, ga preimenujte v .zip in razpakirajte.

Za prenos je potreben desni klik na spodnji link in izbira opcije "Shrani povezavo kot..". Nato odprite novo mapo na disku Popocorna in notri shranite html file in mapo "Assets". Playlisto lahko poganjate tudi z USB ključka!
T-2 playlista

Zgodovina sprememb…

LexLuthor ::

IPTV direktno na POPCORNU A-110 !!!

1. Naložiš NMT Community Software Installer 1.6.3 na PC http://www.nmtinstaller.com/

2. Potem poiščeš v Applications Udpxy_1.0_Chipmunk-8, ga inštaliraš na Popcorn 110 in se držiš navodil na desni (na root Popcorna se ti mora inštalirat nova mapa udpxy, katera omogoča UDP multikast)

3. Narediš html file (ker mi ne pusti prilepiti kode) z kodo, ki jo je napisal SasoS na 4 strani foruma in zamenjaš http://192.168.1.2:2000/ z http://localhost:81/udp/239.1.1.151:5000

4. Poženeš to datoteko in to je to !

Jaz sem si naredil listo programov in vse dela preko bakra edino Discovery HD, Info HD in Play HD štekajo verjetno preveč obremenijo router, ker kar vrže vse skup ven. Audio lahko izbiraš z tipko Audio. Podnapisi v HBO Comedy in podobni pa še ne vem kako bi jih usposobil.
V mapi udpxy imate tudi udprec katera omogoča snemanje programov. Kako se poigrajte sami z telnet. Sam se še nisem uspel. V bodoče je najavvljen tudi EPG. Tako da ... To mi deli !!!!

Čao


Enak postopek je za A-100, le da pri namestitvi programa izberete opcijo za A-100. Playlisto T-2 dobite v mojem prejšnjem postu.

Zgodovina sprememb…

Ro! ::

Ima kdo playlisto za siol?
LP,
robi

Adler ::

Malo lepše oblikovan html file s playlisto programov in HD slika na mojem TV-ju z PCH A-110
 PCH IPTV T2

PCH IPTV T2


 HD PCH A-110

HD PCH A-110

LexLuthor ::

A ve kdo IP od NG HD?

Tormentor30 ::

Malo lepše oblikovan html file s playlisto programov in HD slika na mojem TV-ju z PCH A-110
 PCH IPTV T2

PCH IPTV T2


 HD PCH A-110

HD PCH A-110



@ Adler,

Kako ti je uspelo tako lepo posortirati kanale? Lahko napišeš kos tisti kos HTML kode, ki to naredi? Malo je nepregleden tisti osnovni pregled, ko so kanali v eni vrstici...

pumaxx ::

A se na Egreat EG-M31C tudi da naložit ta udpxy?

božo ::

Pozdravljeni, a se da preko HDX1000 tudi tako nardit, da bi lahko gledal IPTV od siola na HDXu?

LP

krneki32 ::

@božo: Jaz sem včeraj poskusil doma na HDX-u, pa ni delalo. Verjetno moramo počakat na novi firmware, ali sem pa kej zafrknu...

Bomo še malo počakali, pa bo.

gregor ::

iptv na hdx , to bi bilo super

če prav razumem kabel iz routerja speljem na hdx?, kaj plačljivi HD programi tudi delujejo čeprav ne plačujem za njih naročnine (torej na motoroli so zaklenjeni)

lex, iščem ta html file pa ne vem katerega moram uporabit, ga lahko kam nalošiš prosim, pa še kaj več napišeš o sami proceduri , načinu delovanja iptv na nmt

hvala
lp

Z1g1smund ::

Najprej naj se zahvalim vsem na tem forumu saj ga že nekaj časa spremljam "od daleč" in mi je biu v veliko pomoč pri nakupu playerja.
Pred slabima 2ma mesecema sem kupil Full HD TV in takoj začel iskati HD vsebine. Gledal sem jih tako, da sem imel povezan laptop z TV-jem preko VGA kabla, na laptopu pa sem uporabljal Windows Media Player Classic ter kodeke Core Avc. Slika je bla adijo huda.

Ker sem pa hotel imeti vse na enem mestu sem kar nekaj časa iskal player in na koncu sem kupil HDX-1000. Ker še nimam surrounda sem moral takoj zamenjati firmware in nanj naložiti firmware od PopCorna kar mi je uspelo in zdaj dela vse kot sem si zamislil. Razočarala me je pa samo ena stvar, ki pa je ena glavnih oz. celo najbolj pomembna. Slika, ko sem imel povezan laptop in TV je bila čisto huda, pričakoval pa sem, da bo naprava, ki je namenjena izključno temu in bo povezana s HDMI kablom dala od sebe še boljšo sliko kar pa ni res. Slika je sicer huda ampak določeni HD filmi in serije se mi zdijo malce slabši saj je slika malo zrnata kar me je malo presenetilo.

Kakšne imate ostali izkušnje s sliko? Je to tisto kar ste pričakovali ali je to zmotilo še koga? Aja pa slika je bila taka tudi z originalnim firmwareom od HDX s katerim je prišel... Pa naj še enkrat poudarim da slika je huda ampak jaz sem pričakoval popolno... :)

Hvala za odgovore.

LexLuthor ::

iptv na hdx , to bi bilo super

če prav razumem kabel iz routerja speljem na hdx?, kaj plačljivi HD programi tudi delujejo čeprav ne plačujem za njih naročnine (torej na motoroli so zaklenjeni)

lex, iščem ta html file pa ne vem katerega moram uporabit, ga lahko kam naložiš prosim, pa še kaj več napišeš o sami proceduri , načinu delovanja iptv na nmt

hvala
lp


Playlisto naložiš tako, da z desnim miškinim gumbom klikneš TULE in izbereš opcijo "Save Link As" in preneseš file. Končnico prenesenega fajla nato primenuješ v .zip in vse skupaj razpakiraš. Dobiš file T-2.html in mapo Assets. Oboje prekopiraš nekam na disk v Popocornu ali pa na USB ključ. Playlisto poženeš na Popcornu tako, da enostavno zaženeš file T-2.html(z diska ali ključka). Da lahko zaženeš html dokument, moraš v osnovnem menuju Popcorna najprej izbrati skrajno desno opcijo (dokument).

Preden pa lahko zaganjaš playlisto, moraš na Popcorn naložiti program UDPxy 1.0_Chipmunk-8. Kako to storiš je zgoraj opisal Adler. Preneseš si aplikacijo NMT Community Software Installer, ki je zastonj in si jo instaliraš na PC ter slediš navodilom.

EDIT:tale Shrani.si pa je zakompliciran..... :P

Zgodovina sprememb…

Ro! ::

... na koncu sem kupil HDX-1000. Ker še nimam surrounda sem moral takoj zamenjati firmware in nanj naložiti firmware od PopCorna kar mi je uspelo in zdaj dela vse kot sem si zamislil. ...


Pismo, nisem vedel, da FW od kokic lahko naložiš tudi na HDXa!! Se pravi, da bi lahko naložil na mojega HDX najnovejši FW, ki ga kokice že imajo, HDX pa še ne?

LP,
Robi.

Aja, pa še to: IPTV funkcionira le pri T2ju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ro! ()

LexLuthor ::

...Slika je sicer huda ampak določeni HD filmi in serije se mi zdijo malce slabši saj je slika malo zrnata kar me je malo presenetilo.

Kakšne imate ostali izkušnje s sliko? Je to tisto kar ste pričakovali ali je to zmotilo še koga? Aja pa slika je bila taka tudi z originalnim firmwareom od HDX s katerim je prišel... Pa naj še enkrat poudarim da slika je huda ampak jaz sem pričakoval popolno... :)

Hvala za odgovore.


Se strinjam glede slike. T-2 HD programi so v originalu (prek Motorole) malce bolj čisti kot prek Popocorna. Mogoče je to kaj v zvezi s procesorjem, kodeki - ne vem. Morda bodo kodeke še kaj optimizirali.

Okapi ::

Niso vse naprave za predvajanje videa enako dobre. Enako, kot velja za gramofone in ojačevalnike, ki eni bolje, eni pa slabše predvajajo enake glasbene posnetke, velja tudi za predvajanje videa. Prav lahko, da je grafični procesor v računalniku, v povezavi z gonilniki, boljši.

O.

gregor ::

še vedno mi nekaj ni jasno

ali mota biti utp kabel iz hdx speljan na
- t-2 modem kjer imam normalno priključen amino, torej lan4 oz. kak drug izhod na aminu
- na router

na tej playlisti je samo nekaj programov , kaj pa vsi ostali ?

hvala
lp

Kato ::

Z1g1smund

Lahko prosim napišeš postopek namestitve Popcorn firmwara na HDX.

lp

krneki32 ::

Vsi lastniki HDX-ov... Novi firmware je out.

Kato ::

Ja samo DTX downmixa še vedno ni.

gregor ::

odlično , to bo pa treba takoj sprobat

morda pa bo sedaj iptv špilal

krneki, kako imaš ti speljan kabel
ali si uporabil zgoraj objavljen html file oz kako si probal iptv na hdx
lp

All ::

Delaaa ...na EG-M33A

sam po ene 5-10 minutah delovanja začne štekat....??

LuGi ::

Jst mam za IPTV kar playlisto(*.jsp) sestavljeno da lahko skacem gor / dol

Prelen da bi uporabljal return za vsak kanal :))

Imam dodanih samo par kanalov (placljivih) :))

krneki32 ::

odlično , to bo pa treba takoj sprobat

morda pa bo sedaj iptv špilal

krneki, kako imaš ti speljan kabel
ali si uporabil zgoraj objavljen html file oz kako si probal iptv na hdx
lp


Imam speljan kabel iz ruterja na HDX-a. Na root sem namestil html fajl in pognal. Pred tem pa itak namestil tisti software...Mislim da sem naredil vse tako kot je treba, samo mi še vedno ne dela.

Kdor ima HDX-a speljanega preko ruterja bi lahko povedal kakšen je točno postopek...

gregor ::

hdx 1000, novi firmware nalozen

po instalaciji firmware pa sem imel problem pri nmt apps, le te nisem mogel naložit iz usb ampak je delovala edino "online" opcija, če imam sedaj dejansko nove apps pa ne vem, upam da..

iptv še vedno ne dela kar je zelo čudno, saj je sedaj firmware enak popcornu (brez dts) , ali se motim?
sprobal sem t-2.html iz zgoraj omenjenega linka pa tudi naredil sem drug html z kodo kot jo je navedel adler, ne vem pa če sem to prav skupaj spravil
prosim naj nekdo napiše točno kodo ki jo moram uporabit

ali moram na routerju odpret kak port ali ???

lugi, lahko malo bolj podrobno razlošiš kako si naredil playlisto ter ostale podrobnosti kako ti je uspelo iptv spravit na nmt

hvala

Z1g1smund ::

Prilagam navodila kako spraviti firmware od Popcorna na HDX-a. Tistim ki pa se bo tega logtil naj prosim upošteva da:
1. nimam pojma o unixu tako da če kaj ne bo šlo me ne spraševat kaj bi lahko bilo narobe saj teh navodil nisem spisal jaz ampak sem samo naredil točno kar je napisalo v drugih navodilih in mi je na srečo vse delalo.
2. Jaz sem se zavedal, da se z menjavami firmware lahko naprave tudi uničijo sploh če daješ gor firmware, ki ni namenjen tej napravi tako da če se bo tega kdo lotil, naj se zaveda tudi sam, da so lahko v najslabšem primeru posledice vredne okoli 260 evrov... :)

Če ne je pa forum, kjer so se malo več razgovorili o tem na naslednjem naslovu:
http://www.mpcclub.com/modules.php?name...

Na naslednjem naslovu pa se dobi file, ki so potrebni za nadgranje:
http://tinyurl.com/d6tfqv

Postopek menjave firmware
1. Nadgradi NMT na zadnji firmware (takrat še ni bilo firmware od prejšnjega tedna tako da ne vem ali s tem dela isto)
Če potrebuješ VGA, ne menjaj firmware-a ker Popcorn VGA kabla ne podpira
2. Inštaliraj NMT aplikacije na disk (syb8634.nmt), če jih imaš že inštalirane ta korak preskoči.
(to potrebuješ zaradi delovanja FTP-ja)
3. Pojdi v SETUP-NETWORK in si zapiši IP NMT-ja
4. S katerimkoli FTP klientom (ala cuteftp) se logiraj na NMT z uporabo IP naslova NMT-ja. Prednastavjleno up. Ime je ftpuser, geslo pa 1234
5. Uploadaj vseh 6 datotek na NMT-jev root direktorij (gor so običajno direktoriji Video, Glasba, Podcast…)
6. Vse datoteke označi kot »excecutable«
7. Pojdi na osnovno okno NMT-ja in izberi Choose Media Source, odpri Hard disk in odpri četrto ikono za pregledovanje datotek (file browser)
8. Zaženi telnet-installer.html in pritisni Run From Hard Disc
Naslednji koraki so zelo pomembni zato pazi, da postopka ne prekineš in upaj da ne ostaneš brez elektrike.
9. Na računalniku zaženi PuTTY.exe
(PuTTy je brezplačen telnet/ssh client, najdeš ga tudi na naslednji strani: http://www.chiark.greenend.org.uk/~sgta... )
10. Vpiši tvojo NMT IP številko, izberi Telnet in klikni na open.
Na playerju je treba še inštalirat telnet (1 korak) in potem piše starting Telnetd... treba je počakat kakšno minutko in potem se povežeš preko telneta na računalniku
11. Narediš backup firmware-a tako da vpišeš naslednjo komando:
dd if=/dev/mtd2 of=/opt/sybhttpd/localhost.drives/HARD_DISK/firmwarebackup.out
Greš na ftp in tam se je pojavil file firmwarebackup.out, ki ga skopiraš na računalnik (to je zbackupiran file). Ne vem pa kako potem to naložiš nazaj na HDX-a ampak to sem bom sekiral, ko bom to rabil… 
12. Na ekran aplikacije PuTTY skopiraj naslednjo komando in potrdi z entrom:
/opt/sybhttpd/localhost.drives/HARD_DISK/update.cgi
Izpisati bi se moralo nekaj kot :
/opt/sybhttpd/localhost.drives/HARD_DISK/update.cgi
./flash: /dev/mtd2: Bad block check not available
Erasing 128 Kibyte @ 460000 -- 14 % complete.
13. Če se je to izpisalo potem se je proces začel. Najprej bo izbrisalo trenutni firmware, ko se pokaže 100% complete, se je brisanje končalo in se bo začel proces zapisovanja Popcornovega firmware.
Sedaj NE ugašaj NMT-ja in ne zapiraj okna aplikacije PuTTy oz. ne počni nič!!! Počakaj dokler se NMT restarta. Ta proces lahko traja od 5 do 10 minut. Ko pa se NMT restarta bi se moral pokazati logo od Popcorna.
14. Meni je šlo vse po navodilih razen na koncu mi ni izpisalo da je prišlo do 100% ampak je javilo: /opt/sybhttpd/localhost.drives/HARD_DISK/update.cgi: line 11: .7busybox26: not found7bin/sh: /opt/sybhttpd7localhost.drives/HARD_DISK/update.cgi:: not found
pri temu je obstalo zato sem čez 15 minut NMT fizično ugasnil, ko pa sem ga prižgal se je pokazal logo od Pop Corn-a
15. Sam od sebe je vprašal, če želim namestiti aplikacije kar sem potrdil. Izbral sem custop setup, saj so na disku že vsebine in izbral sem online namestitev, ki je potekala brez problema.
16. Za delovanje DTS downmixa je potrebno iti še v nastavitve playerja in v rubriki Audio / Video pri postavki DTS spremeniti v »Analog (PCM)«

gregor ::

z1g1smund

lepo si to napisal, za pohvalit
jaz sicer imam nov ht sistem,tako da downmixa ne rabim, morda pa bo komu prav prišlo
lp

SasoS ::

čez router iptv ne dela...vsaj ne tako enostavno (rabiš imet podporo)

krneki32 ::

In kako naredit podporo? Tudi če je zapleteno, se pomoje splača potrudit...
Kakšna navodila so dobrodošla...
Jaz bi gledal IPTV...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krneki32 ()

gregor ::

zato sem pa zgoraj spraševal kam speljem utp kabel iz hdx-a, a ni noben odgovoril
torej, ali lahko kdo potrdi da router in nmt - iptv ne dela

lex, adler, lugi, kako imaste vi priklopljene kable
kakšen bolj podroben vodič bi bil zelo zaželjen

hvala

lp

plavko61 ::

Ja samo DTX downmixa še vedno ni.


WTF, v čem je pa finta?
A niso plačali licence...
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

LexLuthor ::

Jst mam za IPTV kar playlisto(*.jsp) sestavljeno da lahko skacem gor / dol

Prelen da bi uporabljal return za vsak kanal :))

Imam dodanih samo par kanalov (placljivih) :))


lahko kaj več napišeš, kako se pripravi. objaviš svojo?

Adler ::

Malo lepše oblikovan html file s playlisto programov in HD slika na mojem TV-ju z PCH A-110
 PCH IPTV T2

PCH IPTV T2


 HD PCH A-110

HD PCH A-110



@ Adler,

Kako ti je uspelo tako lepo posortirati kanale? Lahko napišeš kos tisti kos HTML kode, ki to naredi? Malo je nepregleden tisti osnovni pregled, ko so kanali v eni vrstici...


Ma ne znam prilepiti kode ne da bi mi jo forum zavrnil.

gregor
jaz imam povezano normalno
modem T2 (SM2M104) - router Netgear WGT624v3 - Popcorn A-110.
In čist lepo dela. Na router imam priklopljena še dva laptopa in vse lepo funkcionira, neglede kam je kaj vtaknjeno. Imam pa baker ne optiko in problem nastane le pri najbolj požrešnih HD kanalih (DiscoveryHD, InfoHD...), ko mi vse skupaj vrže ven.

gregor ::

zanimivo, torej tudi preko routerja deluje

zdaj pa res ne vem kje je problem
- html koda ki jo uporabljam
- router
- hdx 1000

adler, lugi... ali lahklo html z kodo...kam naložite (rapidshare..), prosim
mimogrede tudi zgornja dva linka več ne delujeta
hvala
lp

LexLuthor ::

zanimivo, torej tudi preko routerja deluje

zdaj pa res ne vem kje je problem
- html koda ki jo uporabljam
- router
- hdx 1000

adler, lugi... ali lahklo html z kodo...kam naložite (rapidshare..), prosim
mimogrede tudi zgornja dva linka več ne delujeta
hvala
lp


Router mora podpirati multicast, sicer ne spusti IPTV skozi.

Zgodovina sprememb…

krneki32 ::

Ok, kako pa ugotovit če ruter podpira multicast?

Jaz imam: Modem Thomson - Router Netgear WPN824 - HDX1000.

In IPTV ne dela. Kaj naredit?

gregor ::

jaz imam linksys wrt54gl in tomoto 1.21 firmware
če pa to omogoča multicast pa ni nikjer navedeno

lp

ZGI ::

Seveda podpira.

Greš pod firewall in obkljukaš "Allow Multicast"
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

LuGi ::

kanali.html
<html><body>
   <a href="playlist.jsp" vod="playlist">T-2</a>
</body></html>

playlist.jsp
<html><body>
HBO|0|0|http://localhost:81/udp/239.1.1.151:5000|
HBO Comedy|0|0|http://localhost:81/udp/239.1.1.154:5000|
</body></html>


Primer.. naprej pa tk znate dodajat =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

gregor ::

HDX 1000 in T-2 IPTV DELA !!!!!!!!!!!!!!

ZGI , hvala,odkljukal sem multicast na wrt54gl (ni bil vključen!)
Nato sem še enkrat naložil udpxy na hdx saj ga je očitno novi firmware, nove nmt apps povozilI

torej naložite novi firmware, nato znova udpxy !, porihtajte router

nato sem uporabil kodo od lugi-ja (hvala) in zadeva DELA :)) :)) :)) :) :)

lugi, daj povej kako si prilepil kodo da bo lahko še adler podal svojo kodo, jaz bi rad namreč za nekaj programov naredil tako kot je razvidno iz slik adler-ja

žal moja linija ne prebavi HD (imam vdsl2 20/4) in mi discovery hd kocka, ostale še nisem sprobal, koliko pasovne širene rabijo hd t-2
še nekaj, nekateri programi (npr poptv) niso čez cel ekran, ali se da to kako popravit

hvala vsem
lp
««
28 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36043182 (21788) xandros
»

Playon!HD Media player (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15559216 (45147) goby
»

eGreat EG-S2 Sigma Designs 8643 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
538737 (5997) Sibirc
»

Prihaja nov NMT player - Popcorn Hour A200 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10951930 (44314) vrossi46
»

PopCorn Hour A-100 in A-110 HD predvajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7515469 (7401) LuGi

Več podobnih tem