» »

Ali imam favliran NEC Multisync 20WGX2 pro?

Ali imam favliran NEC Multisync 20WGX2 pro?

charlotte ::

LP. Pravkar sem iz trgovine prnesel zgoraj naveden monitor in ko ga vklopim v napajanje, mi pri priključku čudno hrešči, predvidevam da je vzrok štrom. Tudi če ta napajalni kabel pri priključko malo zasukam levo desno, slika izpade in ekran posledično postane črn. Čim pustim pa stvar popolnoma pri meru, pa dela OK. A sem mogoče kje kej narobe naredu? Al zakaj bi to hreščal? Je imel kdo podobne težave?

charlotte ::

Eh pozabte, debil kot sem, nisem upal kabla porint do konca ker sem mislil da je že do konca, naprej je pa precej na trdo šlo, no ampak zdej dela zlo kul in ne hrešči.

tilinho20 ::

:D
Si pa dobr...;)

charlotte ::

Jebat ga že tko me je bolel k sm ga plačal, tko da se nism upal nč pipat, no ampak v mojih očeh je že poplačal vsak cent:D

tilinho20 ::

Sej te razumem. Kar malo se bojiš, ko kupiš tako zadevco, če nisi izkušen....

IVo ::

In si zadovoljen z njim? Dej kakšno kritiko ali pohvalo...

charlotte ::

Monitor je preprosto 1A. Trenutno je prkloplen še na leptop ker se računalnik še sestavlja in išče dele:D . Že sama embalaža da vtis, da je notr nekej spoštovanja vredno, zravn je polno kablov, monitor je itak priključkovni multipraktik, poleg tega ima pameten sistem za skrivanje kablov. Vidlivost je neverjetna iz vseh možnih vogalov, mam še sonyjev lcd in preprosto ne moreš primerjat (pri sonyju ima že manjši premik glave za posledico teman zaslon), poleg tega je črna res črna, Slo-tech je dobil novo podobo:) . Glede špilov in podobno še nisem probal, nimam cajta:\ . Graje? Hja mogoče bo koga motila velika teža, samo jst to vidim bolj kot +, saj je monitor res kvaliteten (materiali), koga utegne motit še sloj opticlear ki povzroči da občasno vidte svoje obrise v zaslonu.

tilinho20 ::

Jaz bi raje dal še 100 eur pa bi dobil Eizo-a 22''.
braco: Kakšne komponente imaš zdaj v mislih?

Zgodovina sprememb…

charlotte ::

Trenutno doma željno čaka matično E8400, 2x2GB redline mushkin, 620W corsair, xfx 8800gts g92, lian li pc 7 plus, zgorej omenjen monitor, plextorjev pekač, 750gb wd green, noctua hladilnik, wave komplet miš in tipkovnica.:D

tilinho20 ::

Zakaj pa si kupil redline?

Dr_M ::

tilinho20: sej ne da tist eizo uporablja samsungov s-pva panel... Sicer s tem ni nic narobe, je pa hudo narobna cena.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

charlotte ::

A niso kul, al kaj?

tilinho20 ::

630 eur je pri nas. Je pač dober. Najbolši 22'' monitor.
A niso kul, al kaj?

klik

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

ja edn redkih pva med tn monitorji. res je tezko bit najboljsi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

charlotte ::

Hja te rame so pač mel v AGT, kaj čem. Še vedno so dobri, tut če mal šepajo za najbolšimi.

tilinho20 ::

Če nedalš resen OC so v redu. Za kaj več pa tut niso.

charlotte ::

BTW tilinho kako pa kej tvoje nakupovanje napreduje? Al še ugotavlaš kere rame?

tilinho20 ::

:D
Ne. Z rami je konec.;) Upam, da bom dobil vse čez dva tedna?
Kako pa pri tebi z plato.;) Boš kr usekal Maximus Formulo.8-)

charlotte ::

Ja upam da mi jo Ivo pršpara do 15.3. pol jo bom uzel, maximus formulo, če pa ne pa še ne vem. Zdej sm trenutno polno zaposlen z eno živce-uničujočo nalogo v C-ju in mam za nov komp in vse povezano z njim zlo mal časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: charlotte ()

tilinho20 ::

Za koliko ti jo zrihta?
Tukaj jo imaš po zelo ugodni ceni. klik

charlotte ::

No upam da bo vidu tvoj link in postavil primerno ceno:D . Sicer pa če jo je res dal na stran kot je reku in me počaka do 15. pol si že zasluž da jo vzamem pr njemu.:)

IVo ::

Vidu vidu.. bomo zrihtal tut ceno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična plošča, katero

Oddelek: Kaj kupiti
363396 (2274) Rokic
»

Nove komponente (plata, disk, rami, grafa, dvd, tipkovnica in miška)

Oddelek: Kaj kupiti
252044 (1393) Tocko
»

Nov računalnik (kišta, monitor, miška in tipkovnica) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1428818 (5785) charlotte
»

Spet nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
121273 (1031) tilinho20
»

Ali bi bilo ohišje dovolj veliko in zračno?

Oddelek: Strojna oprema
311470 (977) tilinho20

Več podobnih tem