» »

Zanimiva ponudba hofer

Zanimiva ponudba hofer

««
8 / 18
»»

energetik ::

Za tak denar verjetno ne dajo not najboljših komponent. Verjetno je notri kakšen WD Green oz. nekaj počasnega. Folk pač bolj pada na velikost diska oz. ne vejo za razlike pri hitrosti in dostopu.

jest10 ::

Po moje bo notri kar Samsung

Lion29 ::

evo klical in mi je zelo neprijazna in zafrustrirana gospodicna na telefonskem aparatu zatrdila, da 1.5TB zunanjega diska ze kar lep cas ni in da ve tolko kot jaz kdaj bo spet v ponudbi....

ker je bila tako neprijazna in zatezena, bi pozval vse vas fellow slotekarje, da tudi vi poklicete in povprasate za doticni zunanji disk (1.5TB bodisi tevion bodisi chiligreen)... samo zato, da bo se malo bolj zafrustrirana... res bi zelo lepo prosil >:D

Hofer centrala: 01/834-66-12
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Alamar ::

Opozorilo vsem, ki željno pričakujete tale nov računalnik prihodnji teden. Po dobri stari navadi jih ne bo prav veliko na voljo tako, da kar lepo čakajte zjutraj pred vrati, če ga hočete imeti.:P

ttommy ::

Kar kupi ga-jaz imam model MD 8818 že 3 leta in sem še zdaj zadovoljen.
Gamer

Griffith ::

Alamar je izjavil:

Opozorilo vsem, ki željno pričakujete tale nov računalnik prihodnji teden. Po dobri stari navadi jih ne bo prav veliko na voljo tako, da kar lepo čakajte zjutraj pred vrati, če ga hočete imeti.:P

Na to sem pa tudi jaz mislil, da jih verjetno ne bo veliko, sploh pa v Škofji loki če sploh bo kakšen, tako da štartam takoj zjutraj, in če ne takoj naprej v LJ, KR, KK :D

Alamar ::

V vsaki trgovini bo kakšen, ker drugače pač ne gre. Škofja Loka je med bolj prometnimi poslovalnicami tako, da bo kakšen več. Mislim, da se ti ni treba bati, če se boš narisal ob osmih zjutraj.

kmetek ::

Griffith je izjavil:

Alamar je izjavil:

Opozorilo vsem, ki željno pričakujete tale nov računalnik prihodnji teden. Po dobri stari navadi jih ne bo prav veliko na voljo tako, da kar lepo čakajte zjutraj pred vrati, če ga hočete imeti.:P

Na to sem pa tudi jaz mislil, da jih verjetno ne bo veliko, sploh pa v Škofji loki če sploh bo kakšen, tako da štartam takoj zjutraj, in če ne takoj naprej v LJ, KR, KK :D


In zdaj boš zagonil 10-20€ za bencin? :))

jest10 ::

kmetek je izjavil:

Griffith je izjavil:

Alamar je izjavil:

Opozorilo vsem, ki željno pričakujete tale nov računalnik prihodnji teden. Po dobri stari navadi jih ne bo prav veliko na voljo tako, da kar lepo čakajte zjutraj pred vrati, če ga hočete imeti.:P

Na to sem pa tudi jaz mislil, da jih verjetno ne bo veliko, sploh pa v Škofji loki če sploh bo kakšen, tako da štartam takoj zjutraj, in če ne takoj naprej v LJ, KR, KK :D


In zdaj boš zagonil 10-20€ za bencin? :))

Tudi če zagoni 100€ za gorivo, ga še vedno pride ceneje, kot nakup pri vas


Ker imam viška cajta sem malo gledal-pribljižno primerljiva zadeva bi pri vas prišla 788EUR(vse najcenejše, kar sem uspel izbrskati med zadevami, ki naj bi jih imeli na zalogi), poleg tega procesorja sploh nimate na zalogi, matična nima e-SATA priklopa itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

x45 ::

Hofer ima za 599 dober pc za x4 925 in DX 11 grafo...
bo kdo kupil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: x45 ()

jest10 ::

Daj ti "poročen z AMD" najprej preveri, za kdaj sploh velja ta ponudba...

O, priden, si popravil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Griffith ::

Jest bom to kupu, pol pa kar bo, bo. :)
Mi bo pa tole (sevede pod pogojem da bo delovalo) Prišlo zelo prav ker potrebujem še en računalnik in mi ne bo treba kupovati tipkovnice in miške.

recmajkemi ::

Aha potem verjetno ne bo časa počakati na kakšen test uporabnikov slo-techa in bolj podrobnih specifikacij glede znamke matične, diska in ramov. Po vsej verjetnosti pa tam tudi ne bodo pustili odpiranja škatle... in sprotnega preverjanja po netu. Da bi šel v en akcijski nakup?;(( Se vidimo zjutraj v vrsti? Šiška/Rudnik anyone?8-)

jest10 ::

Pojdi raje na Vrhovce. Tam ponavadi ni toliko ljudi in lažje dobiš

ttommy ::

Samo za informacijo-Medionovi računalniki niso zaščiteni z garancijsko nalepko in lahko sami brez problema odprete ohišje.
Gamer

spenstar ::

fosil je izjavil:

blefer hofer je spet nefer do slovencev
pri nas 1tb disk 89 EUR v avstriji isti disk 69 EUR


Ne krivi Hofer, lahko pa razbijes California man (SAZAS) z njihovimi oderuskimi pribitki na podatkovne medije, v kar spada tudi trdi disk!
SPENSTAR--builder

Griffith ::

Evo, jest ga že mam. :) Če bo še delu tako kot je treba je bil dober nakup. :)
Imeli so kakih 6 komadov, tako da hvala bogu ni bilo frke, če pa bi imeli samo dva ali še manj bi ostal praznih rok. Nisem pa kište še nič odpiral, tako da vam nič ne morem povedat kako zgleda drobovje.

recmajkemi ::

Sem mislil, da mi pred Hoferjem čakajoči upokojenci niso konkurenca pri nabavi kište.:| Pa vendarle so se vsi zapodili k steklu v katerem so ponavadi izdelki zabavne elektronike. Na srečo sem se obrnil na prodajalko z vprašanjem o lokaciji računalnikov, ki so jih pa imeli v administrativni sobi. Za zadnja dva upokojenca, ki sta sicer prva hitela skozi vrata jih je že zmanjkalo:8) tudi hudih besed ni manjkalo. Vse izgleda super, ravno pišem iz tega računalnika edino matična me je malenkost razočarala, ker ima samo še en PCI-Express 16x slot in pa enega PCI-Express 1x. Popravite me če se motim

quick pic

Ostale specifikacije so tukaj

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

jest10 ::

Se motiš. Tisto zgoraj je PCI slot.

Griffith ::

Stari ne sekiraj se! Važno da ga imaš. :) Za ta denar je komp samo WAUUU vsaj jaz sem si tako mislil ko sem ga prvič prižgal.
Drugače ja tudi pri meni zgledalo na začetku malo čudno. Jaz sem čakal v avtu s hrbtom obrnjen in ko nekaj minut do osme pogledam je bilo tam že polno avtov, skozi šipo pa sem videl kako folk že nosi računalnike. Mene je vse minil. No, na srečo v Šk Loki ni velika ferkvenca ljudi, tako da smo tri odnesli, tri pa so še imeli. Ja, pa še na banko sem moral po keš, tako da so mi komp prišparali. Vsaj kolikor sem jaz opazil je prišlo torej 6 kompov na eno trgovino.
Edino z winsi so me malo na a..a... :))) ker sem te mislil uporabiti v službene namene, sedaj bo treba pa še ene kupit. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Griffith ()

jest10 ::

Kaj so te? Saj so winsi legalni, kje je potem problem

kos1 ::

nekateri se vedno nimajo radi legalne win:):)

Alamar ::

Zgleda da vseeno ni bil takšen naval. Danes sem bil popoldne v šiški in je bil še v vitrini.:)

Jinto ::

V četrtek sem bil v Hoferju v Sežani in so ga imeli v izložbi. Sicer pa sem kupil bluetooth tipkovnico in miško :D.

__X__ ::

Ali pozna kdo link za Medion prenosnike, kjer bi našel popolno specifikacijo za določen model, ki imajo oznako npr. MDXXXX. Hvala že vnaprej

centralar ::

Tudi jaz sem ga kupil. Pa me zanima kako se registrira world. Nekje naj bi bila 25 mestna koda pa je ne najdem. Na ovitku cd-ja je ni?!

Lion29 ::

a ni google earth zastonj? :))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Alamar ::

__X__ je izjavil:

Ali pozna kdo link za Medion prenosnike, kjer bi našel popolno specifikacijo za določen model, ki imajo oznako npr. MDXXXX. Hvala že vnaprej

http://www.medionshop.co.uk/mdshop/app/...

ali mogoče pod driverji in manuali
http://www.medion.co.uk/service/frame/F...

jest10 ::

centralar je izjavil:

Tudi jaz sem ga kupil. Pa me zanima kako se registrira world. Nekje naj bi bila 25 mestna koda pa je ne najdem. Na ovitku cd-ja je ni?!

To je verjetno le 60 dnevna preizkusna različica

Griffith ::

Jp, to je 60 dnevna preizkusna različica, enako velja za antivirusni program. Jaz sem vse to vrgel dol in si naložil AVG in power point ki pa mi sedaj nekaj noče delat. Mislim da bo treba it na open office.

Griffith ::

hmmmm zakaj so gor dal W7 32 bitne in ne 64!? A ni to mal čuden. :/

jest10 ::

Saj lahko sam daš gori 64bitne. Koda je ista. Pa še znebiš se vse predinštalirane navlake

Griffith ::

Ja saj ravno to delam. Pucam ko budala. Pa noben špil mi noče delat.

Alamar ::

Nič ne pucat, kar lepo format pa na novo vse gor. Pucanje bo le poslabšalo zadeve...

centralar ::

Hvala lepa. Bom probal gor dat drug word. Bomo vidl kako bo šlo...

Griffith ::

Hej, kako naj to nardim? Dam not CD W7 64 pa štartam? Mal me tud mot k sta zdej narejeni 2 particiji Boot in Recover. Jaz tega ne štekam. Najraje bi imel C: 200Gb recimo in D: preostalo.
Aha, sedaj vidim da je na D: Recover za 8 GB raznoraznih driverjev. To verjetno nebi bilo pametno izgubiti. Ja sam kaj pa če virus fašeš? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Griffith ()

ttommy ::

http://www.hofer.si/si/html/offers/2867...

Pozna kdo ta izdelek-se ga splača kupiti?
LP
Gamer

opeter ::

Ni optične povečave = neuporabna igrača.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ReBi ::

Na youtubu je nekaj testnih videov posnetih s to kamero. Kupil sem si jo, da imam nekaj, kar za silo snema, namesto fotoaparata. Kolikor denarja, toliko muzike. Barve ima obupne.

Alamar ::

03.06. bo zunanji 2TB disk z e-sata priključkom za 149 EUR

Lion29 ::

Alamar je izjavil:

03.06. bo zunanji 2TB disk z e-sata priključkom za 149 EUR



KONCNO!!!!!!!!!1

Lion29 je izjavil:

Alamar je izjavil:

03.06. bo zunanji 2TB disk z e-sata priključkom za 149 EUR



KONCNO!!!!!!!!!1


kako ves? jaz se ne vidim v ponudbi na hofer.si
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Alamar ::

Zaupne informacije:)), ne videl sem tiskani katalog...

v ponudbi bo tudi 18,4 palčni prenosnik. Tako iz glave
I5 procesor
ATI 5165 1GB
4 GB DDR3
500GB disk
9 celična baterija
vse kar gre pač še zraven (kamera, bluetooth, 3 leta garancije, windows 7HP...)
cena 799 EUR

kmetek ::

a cegu 4kg?

Alamar ::

Malo manj, sicer pa odličen nadomestek za stacinarca, če nimaš prostora v stanovanju.;)

Lion29 ::

azlamar, mi poves se kjera firma je tega zunanjega diska?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Alamar ::

To pa ne vem. Firma je medion, kaj je pa noter pa še sami verjetno ne vedo.:)) Bo treba počakat, da zadevo kdo nabavi in razkoplje.

Lion29 ::

aja medion? :'( sem upal na tevion ali chiligreen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Alamar ::

Kaj ima pa to veze. Isti jajc, s tem da ima od treh medion ponavadi najboljše ohišje. Važno je, kaj je notri.

Lion29 ::

tevion ima notri samsung eco green, mislim, da ima tudi medion... bolj pa mi je vsec samo delovanje in seveda tudi ohisje od teviona, ki je lepo, stirioglato, brez nepravilnih oblik

no, tako je blo vsak pri 1,5TB, za 2tb ne vem
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()
««
8 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik 500€

Oddelek: Kaj kupiti
313285 (2572) Brias
»

Prenosnik iz hoferja(MEDION) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5811223 (7383) Cico
»

iščem nov prenosnik prosim za pomoč (do500evrov)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71698 (1555) thor24
»

nakup PCja - Hofer ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
587782 (4669) MadMax
»

Prenosnik MEDION AKOYA E6220 - Hofer

Oddelek: Kaj kupiti
177717 (7029) Alamar

Več podobnih tem