» »

Acer Aspire 5315 wireless driver

Acer Aspire 5315 wireless driver

Ma$terM|nd ::

Iščem gonilnike za ta model prenosnika za Windows XP. Mi zna kdo pomagat?

YZY ::

slemo ::

Kaj nisi dobil gonilnikov ob nakupu?

Jaz imam cd z komplet gonilniki, če ga rabiš mi povej pa ga bom presnel nekam na strežnik in si ga downlovdiraj.

Ma$terM|nd ::

Sem dobil CD samo je gor za visto samo. Pri xp pa mam problem ker ne najde drajverjev ki bi delovali in mam v Device Managerju naslednjo sliko



driverjev pa ni in ni in ni in ni in ni....

MEDENA ::

pejt na ftp od njih.

ftp.acer-euro.com/notebook/aspire_xp_not_authorized/aspire_5315_5715z/

slemo ::

S strani Acerja je podpora samo za Vista operacijske sisteme.
Zadevo, lahko rešiš, da poskusiš z gonilniki od katerega drugega Acerjevega prenosnika.

http://support.acer-euro.com/drivers/ft...

am3c ::

A je že kdo uspel najti rešitev za to težavo?

MEDENA ::

snemite aeroes wlan za 5310 in dela.....pa ne pozabite vklopiti wlan na samem prenosnik, držite tipko nekaj sekund :)

slemo ::

Snemite si gonilnike, ki jih najdete na spodnjem linku.
http://files-upload.com/files/560823/Au...
http://files-upload.com/files/560828/Wi...

Virko ::

Ti je uspelo inštalirati WLAN za Windows XP ?
http://www.virc-sp.si - računalniške storitve

ringalori ::

Meni pa nikakor ne uspe inštalirat zvok na WIN XP SP 2. Je komu ratalo?

Zheegec ::

Najbrž rabiš še UAA
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ringalori ::

Nisem še poskusil s tem popravkom, ampak s tistim, ki je priložen na Acerjevi strani in ga dobiš skupaj z gonilniki.

Problem je v tem, da sredi instalacije vrže ven.

felix101 ::

tudi iscem gonilnike za acer aspire 5315 (model z 2g ram in 160gb hdd)
ali kdo ve kateri modem, sound, vga, w-lan so notr? kje naj to izvem?

ob instalaciji win xp pro (z sp2) najde 5 ali 6 'unknown devices'
vse gor dane gonilnike z ftp-ja ze imam, kaj pa zdaj (sound ze kot prvi ne rata)
help

felix101 ::

modem pa tudi, saj imam le en sam gonilnik, ali pa ne vem kako naj ga dam notr?

felix101 ::

medtem sam vse uglasil, ostal je pa se samo wlan

na notebooku pise pa:
BCM 94311MCG

vsi driveri z linpus linux cd-ja so ratali, vga in wlan pa ne.

vga sem resil, wlan pa se iscem.

defl ::

zdravo vsem imam prenosnik acer 5315. nanj sem naložil visto. problem je ker sem vse gonilnike inštaliral, le za grafiko ne gre na noben način. ko poskušam namestit grafiko iz cd-ja ko sem ga dobil zraven, mi napiše "računalnik ne zadošča minimalnim zahtevam, za uspešno namestitev tega programa".
sploh nevem v čem je problem in kako bi to lahko namestil, upam da mi lako kdo pomaga

gregyk ::

Pozdrav vsem!

Moj kolega je imel podobne težave, ni našel gonilnikov za Acer Aspire prenosnika. Torej če lahko komu pomagam, tu so gonilniki za XP-je, Visto32 in Visto64:

http://www.acerpanam.com/flex/acerdrive...

jakam ::

lep pozdrav.... imam podobne težave kot vi na vse načine sm probal inštalirat driverje za sound in mi nikakor ne uspe. tipke za glasnost vrjetno ne reagirajoker niso naloženi driverji ali je težava kje drugje? imam pa aspire 5315 laptop tako da bi vas prosiu za pomoč. aja v device maneger-ju pa nikjer ni klicaja kaže da je vse ok. v čem je težava?

M&M ::

Pozdrav še z moje strani.

Imam prenosnik Acer Aspire 5520G. Zadeva načeloma deluje OK z WinXP SP2. Tudi sound driverje sem uspel namestit, vendar mi med predvajanjem mp3-jev in ostalih glasbenih datotek poka v zvočnikih, kot pri eni stari gramofonski plošči. Predvidevam, da je temu kriv gonilnik. Prej na Visti je bil zvok Ok, torej fizično ni kaj narobe. Je že kdo naletel na podoben problem in če je, kako ga je rešil.

Hvala za odgovor.
M&M

nejcdw ::

men se pa nikukr noče wireless pržgat na aspire 5310 na xpjih! držim tipkko pa nč! driverji so pa ne dela! plz help

hudek ::

tud men ne dela nejcdw!

Zheegec ::

Poizkusi iz tega linka downloadati;
Launch Manager v2.0.05 Aspire 7720 Windows XP
Potem bi moral delovati gumb za wireless. Gonilnik je pa tudi na tej strani.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

hudek ::

kateri gonilnik pa?jz sm zloudal dol za acer 5310 launch managerja in pa broadcom giga lan?a je to prou?kaj pa potem?

hudek ::

kaj pa je to acer preload security patch for wind.xp?

KmelJo ::

ACER ASPIRE 5315:
meni pa nikakor ne gre instalirat win xp sp2, javi sledeči error:

setup did not find any HDD installed in your computer.

make sure any HDD are powered on and properly connected to your computer, and that any disk-related hardware configuration is correct. this may involve running a manufacturer-supplied diagnostic or setup program.

setup cannot continue. to quit, press F3

rešitev? kako instalirat win xp?!?
Ni važn', kdo zmaga, sam' da mi ne zgubimo!!!

Zheegec ::

V zadnjih 10 dneh sem to napisal že cca 5x - pojdi v BIOS, nekje pod advanced mora biti nastavitev za SATA native mode ali pa AHCI mode, spremeni na disabled oziroma IDE in Winsi bodo čudežno delovali.

Nasvet - pri Visti to ni potrebno...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mevden ::

iščem driver za zvok za omenjeni računalnik. bom živce zgubu, ker sem jih že tok posnel pa noben ne dela.
ali je že kdo našel kak driver za zvok za xp?sem probal tudi od drugih acerjevih modelov pa nič ne dela.

EDIT: našel rešitev s pomočjo tega linka:
http://www.notebookdriverdownload.com/T...

dela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mevden ()

widek ::

felix101 kaj, ko bi napisal kak si rešil probleme z driveri (kje si jih dobil, itd), a?
ˇZivljenje NI potica!

widek ::

tukaj imate v .pdfu vse linke do XP in VISTA driverov za ASPIRE 5315 (ce so ze ostali taki židi):
KLIK
ˇZivljenje NI potica!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: widek ()

slemo ::

Do sedaj sem na tem prenosniku, acer aspire 5315 uporabljal windows visto, vendar zaradi nenehnih težav z nekompatibilnosti z drugimi napravami, sem zdaj naložil windows xp.

Vse gonilnike sem usposobil, razen broadcom wirelles lan 802. 11g.

Tega nikakor ne morem usposobiti, probal sem z drugimi driverji od drugih acerjev a ne gre.

Supporta za xp na acerjevi strani še vedno ne najdem. Če imate kakšno rešitev mi prosim sporočite.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

JaaZoo ::

Pravkar sem namestil XP Pro na Aspire 5315. Ker gonilnikov ni nikjer za dobit sem uporabil te: http://soulpass.com/2007/11/10/installi...

Trenutno deluje brez problemov!!!

felix101 ::

najvec driveri so z cd-ja linpus linux (pride z masinom). neverjetno, ampak...

Vanadium ::

No da še jaz potegnem neko staro temo ven. Včeraj sem naštimal pri punco router (wrt54gl + tomato gor) meni z mojim dell d600 + intel 2100 wireless kartica deluje brezžični net b.p., pri bratu od punce, ki ima acer 5315 + broadcom kartico če se ne motim bcm 9311 se mi pa pod nobenim primerom neuspe povezat na router. Torej je kdo imel podobne težave? Je našel rešitev? Sem pa updajtu wireless gonilnik na zadnjo verzijo ki je na acer strani. Je možno, da je problem v win xp sp1? bom naslednjič dal gor sp3 oziroma win 7 :|. Čudno mi je ker zazna mrežo brez problema, se hočem povezat in da možnost da vpišem ključ (probal vse možne wep, wpa na routerju vklopit) samo ne poveže se pa skos tista lučka na laptopu utripa oranžno kjer vklopiš ali izklopiš brežično kartico

L.P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

amigo_no1 ::

router 192.168.x.y -> Advanced / Wireless -> Afterburner (daj na Auto oz. Disable).
Uporabljaš wpa2 zaščito ? Poskusi brez gesel na wifiju.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

acer aspire 5315 procesor

Oddelek: Strojna oprema
322451 (2130) jonyyy
»

Težave s povezavo na internet-omrežne kartice

Oddelek: Omrežja in internet
71832 (1748) rejven
»

ACER 5920g

Oddelek: Kaj kupiti
133908 (3024) Tac20
»

acer in komentar big banga

Oddelek: Pomoč in nasveti
141952 (1634) dolenska
»

Kako spremeniti linux particijo za namestitev windows xp?

Oddelek: Operacijski sistemi
142891 (2698) slemo

Več podobnih tem