» »

XP in ugašanje

XP in ugašanje

galimim ::

Pred kakim tednom sem doživel da PC ob pritisku na gumb Turn Off Computr začel mlet in čez približno 5 min se je oknce le pokazalo. Rečem si OK pač sm mel odprtih veliko programov pa je rabil malo da je premislil.
Sedaj pa se mi to dogaja vedno in je zalo nadležno. Če pa uporabim Ctrl+Alt+Delete pa potem shut down pa normalno deluje.
Nazadnje sem naložil Colin Mcrae DiRT in pa najnovejši DEAMON tools. Imam pa XP SP2 z vsemi popravki.
Prav tako sem posumil virus in PC pregledal z Spybotom, AVG anti-spywere (bivši ewido), CCleanerjem ter Sophosom Anti virus in počistil nesnago. Stanje je ostalo nespremenjeno. Prosim pomagajte ker je res nadležno

EDIT: Uninstall CM DiRT ne naredi čudeža
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

ripmork ::

ko začne mlet poglej procese in najdi tistega ki največ žre pomnilnika/procesorja
pa probaj ugotovit kateri program/aplikacija melje, če je ime procesa čudno pa sam vtipkaj v google pa bo ziher našel info o njem.

galimim ::

Urejeno Uninstall DAEMON TOOLSA je naredila svoje
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DiRT Rally 2.0

Oddelek: Igre
272689 (585) nirburu
»

Blur vs dirt 3

Oddelek: Konzole
201441 (1035) opeter
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474386 (3351) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815500 (7762) TechBeats
»

Dirkacina s podpora za joystick

Oddelek: Igre
6938 (845) Ashrack

Več podobnih tem