» »

hamachi

hamachi

andrej25 ::

Zdravo

zanima me če kdo ve kak se nastavi hamachi za igranje lan preko navidezne mreže !
gre za igro Sniper elite

hvala za odgovore

pac3k ::

Kaj točno ti ne gre?

Nekdo od vas mora ustvariti omrežje (Spodaj na gumb s trikotnikom in Create a new network...)
Ostali pa se preko istega gumba povežejo na njegovo omrežje (Join existing network).

Ko ste vsi na kupu navidezni lan že deluje :) Oz - ponavadi deluje. Dokler vam Hamachi Premium Trial ne poteče je potrebno samo izklopiti softwareske firewalle (ponavadi Windows Firewall).

Ko pa le ta poteče pa je potrebno biti direktno povezan oziroma imet forwardirana porta, v primeru da se nahajate za omrežnim prehodom(=routerjem).

andrej25 ::

to smo nardil
v Hamachi-ju so se usi ostali povezal na moje uporabniško ime in geslo , tko da jst njih vidim in jih lohko pingam use špila !

ko pa u igrici naredim (new game) pod lan use uredu jst lohko špilam , oni pa ku pa gredo na joyn game ni nič , prazno okno


hvala

kilergas ::

Ponavadi pod multiplayer options se nastima ipje od hamachija,..(c&c,.company,..)

c00L3r ::

Hamachi uporabljam že več kot eno leto in moram rečt, da vse kar deluje v LAN-u deluje preko hamachi-ja tudi (malo počasneje). Če ti kaj ne dela je težava najverjetneje v kakšnih nastavitvah požarnega zidu ali morda same igre? Probaj izklopit požarni zid na vseh računalnikih in probaj pognat še kakšno drugo igro. Skupna raba v Windowsih vam dela?

andrej25 ::

ja sej pravim da med sabo si lohko izmenjamo kar hočemo sam u špilu ne dela !

pač bomo mogl kej druzga igrat :)

Paradiz ::

Vsak more met hamachi omrežje čistu na vrhu pod omrežnimi nastavitvami, pol vam bo pa delalo. Firewall nima kaj veze z hamachijem.



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

c00L3r ::

Paradiz:
Firewall nima kaj veze z hamachijem.

To pa ni res. Firewall ima isto veze s hamacijem, kot s katerim koli drugim mrežnim vmesnikom. Da pa se ga tukaj izklopit/vklopit:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Paradiz ::

Motiš se.

Bom quotal.

http://hamachiwiki.com/Gaming_over_Hamachi


Disabling your firewall is not an effective solution and will not fix your issue.


By far the most common reason games don't work is due to an improperly configured routing table. Windows manages this on it's own, but it not efficient at it when it comes to broadcast routes on multiple network adapters.



..in tam kot sem že prej napisal si nastaviš te stvari da ti delujejo potem pravilno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Paradiz ()

Mavrik ::

Firewall seveda ma vezo tudi. Tudi meni zadeva ni delala, dokler nisem Windowsem dopovedal, naj ne uporabljajo firewalla na Hamachi interfejsu.
The truth is rarely pure and never simple.

plavi85 ::

Andrej 25 , pa imate enako verzijo igre ?:D

andrej25 ::

Ja kr sm mu jo jst daw !
:D

očitno da je neki na igrci narobe kr pol sva probala C&C Tiberium wars pa špila brez problemov zanimivo ne

Scarface ::

Da ne odpiram nove teme bom kr tuki napisu....

Doma imam wireless na Linksysu in 2 PCja preko Hamachija komot povežem, ko pa je treba zaigrat recimo AoE pa ne gre nikakor...
Probu sm tud že Port Forwarding, Firewall je izklopljen, Hamachi je prvi na listi omrežij, skratka ne vem več kaj naj še naredim, da bo možno tudi igrati...
Oba PCja se seveda tudi pingata preko Hamachija...
Been there, done that....

Dripc ::

o
Če ma kira kišta visto, naštimej prioriteto hamachiju.tam pod network connections pa advance settings..adapters and bindings

The Don ::

Da ne odpiram nove teme bom tudi jaz nekaj vprašal. S kolegom želiva preko interneta igrati igro Company of heroes. Sledila sva vsem na vodilom, a še vedno ne vidim njegovega serverja ali on mojega. V Windowsih je povezava med nama normalna.

Help :)!

c00L3r ::

Da ne odpiram nove teme bom tudi jaz nekaj vprašal. S kolegom želiva preko interneta igrati igro Company of heroes. Sledila sva vsem na vodilom, a še vedno ne vidim njegovega serverja ali on mojega. V Windowsih je povezava med nama normalna.

Help :)!

Izklopi požarne zidove na obeh računalnikih in probaj še 1x.

The Don ::

Done that. Pozabil sem še omeniti, da se povezujem na internet preko routerja. Moram še tam kaj spremeniti/dodati?

lp!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: The Don ()

Berserker ::

Zdravo mogoče je tema stara ampak mene zanima kako si naštimam dabi z kolegom ki ima visto igrala preko hamachija recimo staro igro cossack, sma si ustvarila svoj profil,vidim lahko njegov ping al kaj je ži tisto naprj pa nevem kaj storit da lahk grem prek neta igrat.

deniman8 ::

mene pa neki zanima :)
s frendi bi igrali AOM age of mytology in bi preko interneta :)
samo mislm da moremo met original CD :S
kaj preko tega programa bi se dalo al kako ?

Aeneid ::

mene pa neki zanima :)
s frendi bi igrali AOM age of mytology in bi preko interneta :)
samo mislm da moremo met original CD :S
kaj preko tega programa bi se dalo al kako ?

nalozis hamachi, in gres preko lana spilat

^TMS^ ::

AOM in AOE 3 imajo probleme s povezavo, če imaš več omrežij, kar jih seveda imaš, si povezan na internet, plus hamachi, mogoče še domača LAN povezava. Tako da boš moral se resno potruditi, da ti bo delalo, saj ti v igri ne bo dodalo pravega IP.
To iterate is human, to recurse divine.

Berserker ::

Uporabit moraš hamachi ip ne tistega v igri.

gregc1 ::

mene pa zanima ce mi lahko gdo pove zakaj nekatere racunalnike lepo pinga nekatere pa ne?? a je mogoce kej fora v oddaljenosti?? tisti k so moji sosedje jih pinga tisti k so pa ksn kilometr stran pa ne pinga??

ziga14 ::

ali kdo ve kaj je narediti ko mi napiše:
''Mediation server has rejected your login request!''
prosim pomoč!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Titan Quest (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
797523 (675) oo7
»

HAMACHI neposredno

Oddelek: Omrežja in internet
61452 (1105) Gapi
»

Empire earth 1

Oddelek: Igre
12954 (824) nuclear
»

Kako narest igro preko neta (AoE2)?

Oddelek: Igre
81118 (974) misso
»

Slo-Tech Hamachi omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
141901 (1239) OldSkul

Več podobnih tem