» »

xfx 8800gts in slotech

xfx 8800gts in slotech

1
2
»

Turtle ::

Ne vem kaj maš spet proti meni, ampak ali si to temo dobro prebral, preden si kaj napisal?

OZZY ::

@para-site...vedno se bojo našli ljudje, ki bodo nergali za vsako ceno (takšno in drugačno). Tud če bi jo dajal zastojn bi se kje najdu kak, ki bi o tem nergal.
Go with the flow.

Mr.B ::

:D "Mi in uvoznik smo se odpovedali zaslužku":D
Kaj hočete reči da skupaj zaslužite 10€ na kartico ? če ni v akciji...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

OZZY ::

Kartica je drugače pri funtecu okol 315 evrov..se pravi, da je bla razlika 50 evrov, ki jih ni noben pokasiral.

Pa kaj pol, če bi dobil 10 evrov...bi ih vsaj dobil tko pa nič....samo, da bi bla raja zadovoljna sam kaj ko ni....mu dam čisto prav...sam bi tud premislu, če bi še kdaj ponudu kako akcijo na ta način.
Go with the flow.

mpirih ::

Po tipu nalepke sem spraševal predvsem iz radovednosti, moj sum o testni različici pa je ovgel že natančnejši pregled kartice pri ustrezni svetlobi. :\ Se posipam s pepelom, v kolikor je moj prejšnji post izzval kakšna negativna čustva do akcije pri kom...

Sicer pa vse pohvale tej akciji ter ljudem pri Funtechu (ena mojih boljših izkušenj s potekom nakupa in prodajalci). :thumbsup:

dzinks63 ::

:)) Vse pohvale funtech-u za tako akcijo, pa upam da bo še kašna podobna, mislim ,da ima večina slotech-ovcev pozitivno mnenje in se na izpade posameznikov ne preveč ozirat. Taki se pač vendno in povsod najdejo , ki iz muhe delajo slona.

Čmrlj ::

cena je cool,in res pohvalno od funtecha.Ne se dat zdj provucirat.Veliko nas je takih ,ki se takšnih in drugačnih akcij vedno udeležimo;)

JIM22 ::

Res svaka vam čast za take akcije. Bravo!!! Drugač se pa ne ozirite na debile ki bi mel vse zsatojn, kater bo mel namen kupit po akcijski ceni bo kupil in bo tud vedel zakaj se gre, drug ne bo. Velik je pa takih ki so fauš in sam podjebavajo.;)

Akcije so zmeram dobrodošle, pa tud če so za prašek.:D
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Pšenični ::

Tudi jaz se pridružujem mnenju, da so takšne akcije občudovanja vredne-kar tako naprej.Če bi imel sistem na pci expres , bi me res ugodna akcija verjetno prepričala.Tudi jaz prosim, da se ne ozirate na kritike, ker niso opravičene,(zaradi visokega nivoja mentalne higijene, jih raje nebi okarakteriziral).Funtech svaka vam čast.

simnov ::

lol druga grafična je izkoriščena v povprečju okoli 70% pri atiju okoli 90%

Tr0n ::

Ehm, ve kdo kako tale stupid nVidia Control Panel nastavit na angleski jezik ali je zadeva vezana na regional setting v winsih?

Downloadal sem angleski ForceWare 97.92, ampak je se vedno vse v slovenscini. :(

joker16_7 ::

para-site: Slo-tech-ovci smo zelo veseli takih akcij, ker so zelo dobrodošle, tako za naše mašine, kot za denarnice:D Cena izredno ugodna in res vsa čast F.U.N.T.E.C.H. d.o.o. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

frudi ::

Tr0n, žal je zadeva vezana na regional settings. celo se mi zdi, da so med XP in Visto spremenili, na katero nastavitev je vezana (lokacijo ali keyboard layout). pa mislim da moraš tudi Language for non-Unicode programs nastavit na angleški.
debilizem za moje pojme...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Bah, samo tile drivers so piece of shit.

Sem downloadal nTune, pa sploh ne morem navijat, ker ko izberem "Frekvence delovnega takta po meri" ne morem premikati core in memory sliderjev. WTH?

Ima kdo podobne tezave?

Edit: Ok, never mind. ATITool FTW.

Ah, skoraj 10k. :) 620/980, 6300@2.8. Pri 634 GPU zadeva zmrzne, pri 1000 memory pa se zacnejo pojavljat artefakti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

gfighter ::

para-site: Eh, naj vas ne mine volja, če ne zaradi drugega, zaradi nas, stalnih kupcev.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Čmrlj ::

Moja gre na 650\980.Navijam z riva tuner final.

plavi85 ::

A ta akcija še velja *?

Čmrlj ::

ne

Pesimist ::

Sej lahko vsepovsod ze dobis 8800GTS za 70k. Mimovrste je Club 3D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

MEDENA ::

jep za 70k EUR pa bo res zlata z diamanti ?

Tr0n ::

http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&articID=561

XFX najhitrejsa med 8800 GTS 320 MB karticami. :)

jan01 ::

XFX je najhitrejša, saj ima hitrejši pomnilnik, tako kot vse XXX verzije od xfxa. xxx verzije pa so dražje!

cole-22 ::

:\
XFX je najhitrejša, ker je tovarniško največ navita.
Nikjer ni testiran clck to clock...

Tr0n ::

Heh.

Itaq so vse nVidia referencne, tako da po mojem ni nekih razlik.

bluefish ::

praviš ti :|

simnov ::

v tem testu ni tovarniško navitih

cole-22 ::

Kako ni? A si slep al kaj? Default GPU za GTS je 500MHz!
Gainward, XFX, Calibre, Twintech, Zotac... imajo pa po defaultu višje clocke!!! SO TOVARNIŠKO NAVITE!

Tr0n ::

Downloadal sem si vcerajsne gonilnike ( 158.22) in nov nTune ( 5.05.38.00), ampak ne morem spreminjat hitrost venta. Opcija je enostavno disablana.

Ima kdo podoben problem?

cole-22 ::

Probaj še z RivaTunerjem...

Tr0n ::

Ja, z RivaTunerjem dela. Hotel sem kar v gonilnikih tole stimat. :)

JIM22 ::

Tale ntune ko si dau link ne dela nastavlanje ventilatorja. Sem prej probal in je tak kot pri teb. Probi z kakim starejšim. Driverje nimam enake.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Tr0n ::

Zgleda, da gre za kombinacijo gonilnikov in nTune verzij. Ko sem uporabljal se 9x.xx za 8800, je 5.05.25.00 verzija nTune delala, z gonilniki 1xx.xx pa ne vec.

Kr neqi v glavnem.

cole-22 ::

Pa zakaj sploh uporabljate ntune? Na vseh forumih folk joka, da ne dela to pa uno pa tretje na ntunu...
RivaTuner ima vse to kar ima ntune in še več + da ne omenjam, da vedno dela.

JIM22 ::

Jests em ga dau prej sam za probo gor, ker me je zanimal, ka je to zaen hudič. Drugač navijam iz ati tool, ker riva tuner ne dela ok. Mam pa grafo 8800gtx. Driverji pa 158.19.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

cole-22 ::

Zakaj pa RT ne dela OK?

JIM22 ::

Ej nimam pojma, prav da so driverji prenovi. Sej je ati tool ok.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

cole-22 ::

Čudno...
Pa maš zadnjo verzijo RTja? Ker men dela normalno na 158.19
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 8800GT (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Strojna oprema
179056194 (37221) msms
»

Temperature vaših 8800 GTS grafičnih kartic

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212466 (1708) kixs
»

GeForce 8800 GT uradno predstavljena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
18811751 (11751) PrimozR
»

GeForce 8800 temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252276 (1399) emilo
»

Najcenejša 8800gts 320mb (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675674 (3340) Tr0n

Več podobnih tem