» »

BREZ PASSWORDA?

BREZ PASSWORDA?

Bethrezen ::

a se da pridt u win xp brez kode (uno od posameznega uporabnika), brez brisanja kšnih podatkou?

aljazh ::

Če te zanima, ali lahko nastaviš tako, da ob vklopu računalnika Windowsi ne bodo zahtevali gesla, je odgovor DA.

Potrebuješ administratorske pravice, nato pa greš v "control panel", "users" in se poigraš z možnostmi pri načinu prijave.

V kolikor pa te zanima, ali se da "vdreti" v windowse, če ne poznaš gesla, je odgovor tudi DA.

Vendar je tovrstno početje protizakonito in proti pravilom tega foruma.

Bethrezen ::

blackhearted666@gmail.com pošl mi mejl.plis

smetko ::

No comment

Bethrezen ::

sprašujem za PREDEN se pride u windows. mislem k prideš u windows do tm k izbiraš med uporabniki

bosmla ::

Zakaj bi bilo protizakonito (in proti pravilom tega izredno cistunskega >:D foruma) ce nekomu pomagas, ko je pozabil svoje geslo, priti v svoj (legalen!!) OS??? :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

bmwwww ::

eh nisem zagovornik XPjov :) probaj kaj druga, kar ti bo bolje sluzilo. Ja kaj pa ce probas varen zagon? pa potem ne zahteva gesla ce se ne motim, in si izklopis to. menda je to tak, nisem ziher kr ne uporabljam xp.jov

aljazh ::

Zakaj bi bilo protizakonito (in proti pravilom tega izredno cistunskega >:D foruma) ce nekomu pomagas, ko je pozabil svoje geslo, priti v svoj (legalen!!) OS???


Pozabil geslo, ja :D

Ejga, jaz sem pozabil PIN svoje bančne kartice. A mi lahko nekdo pove, kako se prelisiči bankomat, da ne zahteva vnosa PIN-a? >:D

bosmla ::

Hej poglej kaj sem napisal - legalen; torej ce je bancni avtomat tvoj ti bom seveda pomagal ce bi znal :D

Edit:
administratorsko geslo
kako odstraniti ali odkleniti administratorjevo geslo?? ---pomoč!!!---
in podobno tako, da le ni vse takoj protizakonito (s tem ze tako drzava pretirava...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj točno pomeni "skrekat"?

Oddelek: Pomoč in nasveti
246073 (5167) Lonsarg
»

WPA razbit

Oddelek: Novice / Varnost
296468 (4461) Ziga Dolhar
»

Pozabljen "secret answer" in pozabljeno geslo za steam.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191849 (1377) strictom

Več podobnih tem