» »

Kaj bi bilo, ce bi ugasnili svoj GSM za en mesec?

Kaj bi bilo, ce bi ugasnili svoj GSM za en mesec?

DeLonghi ::

No, da cujemo? Kaj bi rekli vasi prijatelji? Ali bi se pocutili ogrozeno ali osvobojeno? Bi doziveli zivcen zlom?
Me resnicno zanima, ce si to kdo upa...
Jaz recimo sem ze en teden v GSM mrku in vam recem, da je pravo osvobojenje...res da ne zvem stvari iz prve roke ampak feeling, da ti ne cvili ona bestija crna, je pomirjujoc...naenkrat imam vec casa za vse, ne pa da me klice vsak, ko ima kaksne probleme s PCjem...je pa res, da komuniciram vec preko e-mailov - in ne boste verjeli- ljudje se navadijo!:D
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

krucymucy ::

ja huda bi bla... jest ne vem če bi lahko, ker moram klicat svojo boljšo polovico ... pa tud drgač verjetn da ne.
bi pa blo fajn ja ... enkrat ko sem še mel Mobi sem prodal vse skup s sim kartico vred pa sem cez 14 dni kupu spet vse novo... ni šlo brez!!!

rasta ::

Če maš mobitel, se folk toliko navad, da misli, da si 24 urni servis. Koj maš dost teh grdih mobitelov, zaradi katerih imaš potem vedno polne žepe in še dnar žre, da je groza ...

Predator ::

če jaz odklopim mobitel za en mesec se zmeša folku ki skos leta k meni pa rabi to in uno... kar se mene tiče bi en mesec močno spočil živce >:D in prihranil stroške za printanje enih 100 listov, interneta, lekadolov ( eni pač mislijo da so najboljša stvar ki je stopila na ta svet...).... sicer pa to že itaq včasih naredim za kakšen vikend :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

DeLonghi ::

Tocno tako, kot je rekel Rasta! 24 ur na dan odprta trgovina...postali smo suznji telefonov in providerjev, ki mastno sluzijo!
Vcasih je bil telefon image, sedaj pa prekleta nujna nadloga!
Ko samo pomislim, da me ljudje poklicejo tudi po polnoci, mi zavre..! Le pomislite, kdo ima jajca, da poklice na navaden stacionarni telefon po polnoci ali zgodnji jutranji uri svojega kolega? prej 2x pomislis... z GSMji pa je dovoljeno vse!
Ali pa, ko dvignes GSM - kaj je prvo vprasanje, ki te vprasa klicoči? "Kje si?" Kje si? WTF?! - na svoji zenski pravkar opravljam dolznosti, je***...grrrr, me kar pogreje zopet;(
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Daedalus ::

Pa si kdaj pomislo, da je GSM-a možno izklopit? Pa te noben ne moti:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

DeLonghi ::

Ja sem pomislil; ponavadi takrat, ko te klicejo ponoci in ga ne mores vec ugasnati;(
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

MadMax ::

Brez verjetno ne bi zdrzal.
Ze zato, ker moram tudi jaz kdaj poklicat.

Glede tistih "nocnih" (beri: nezazeljenih) klicev je pa tko:
-cisto vsak mobilni telefon ima eno zelo uporabno tipko: IZKLOP
-Ericsson ima magicno tipko CLR
-Nokia ima CALLER GROUP
.
.
.

Res je, da sem se vcasih oglasil komurkoli in kadarkoli.
Danes se v poznih urah in ob vikendih vecinoma oglasim le se prijateljem (v dobesednem smislu, znancev je ze prevec...) in pa komu od familije.
Jutri... Kdo ve, morda bom zvonec kar odstranil iz telefona...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Tomi ::

Hm, glede na to, da me ponavadi ljudje rabijo skoraj 24/7, ne vem, kako bi se oni počutili..
Sicer pa imam to "politiko", da ko se ne morem oglasiti ( ponoči, predavanja ), telefon sklopim, in je prav v redu. Noben neodgovorjenih klicev nimam:D
metrodusa.blogspot.com

jeti ::

Telefona ne bi mogel izklopiti, ker ga nimam. Tako da bi tisti mesec brez mobitela preživel tako kot vse mesec dosedaj.
Če me kdo nujno (ampak res nujno) rabi in ne samo zato, da mi mal mori po telefonu, me pa že na stacionarni telefon poklice, hehe. Če me pa slučajno ni doma - eee, jebiga, bo pa že počakal, nisem jst 24-urni servis. >:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

freejack ::

Rasta, to maš pa čist prav, folk očitno res misli, da si 24 urni servis pa trgovina pa to pa uno,.. Pol pa ko po dveh dneh pržgem mobitel, me pa zasujejo s klici, da je to crknilo, pa uno ne dela, pa a bi presnel to, pa dej scrackni mi to igrco, pa poln kufer mam vsega. Tko da včasih res paše, ko ga za kak dan, dva ugasnem. Cel mesec bi blo pa verjetn nebeško.

divac ::

Moja punca bi skoraj gotovo dobila zivcni zlom. Ce ne ona, pa u sluzbi. Verjamem pa, da bi bil en mesec free as a bird, ceprov ucasih prov sede, da lohka koga poklices od kjerkol.

IceIceBaby ::

Glih zdej sem izklopil gsm in ga nebom prizgal do naslednjega torka.
Pol bom lahko iz prve roke povedal kako se je obneslo.

Gh0st ::

Katastrofa!!!!!!
Na dan dobim sigurn 10 klicev (resnih), to šteje povabilo na kafico, kdaj prideš u šolo, old frendi/frendice srečat kje ...
SMS dopisovanje s kašno hudi bejbo...NAJBOLJŠ!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

DeLonghi ::

Evo jaz stejem ze 8 dan brez telefona...ne boste verjeli kako ljudje se zmeraj najdejo pot do mene!
npr. en prijatelj me je po nevemkolkem poskusu klica koncno dobil preko emaila in je napisal naslednje (ce ta prijatelj to bere, prosim brez zamere ampak sem crknil skoraj od smeha..LOL): "DELONGHI A SI ŠEL MED MISIONARJE ALI TE PRIDEMO ISKAT Z BERNARDINCI?">:D
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

krneki0001 ::

Ej kok bi jst užival, če bi lahko ugasnu ta k***ev GSM, pa ga ne morem - imam plačano 24urno pripravljenost na domu in moram biti vedno dosegljiv.
Za to da ga lahko izključim, bom imel samo poleti možnost, ko grem na morje za 2 tedna in takrat bo vsak, ki bo z mobo prišel na obisk NEZAŽELEN. Tista dva tedna nočem nobenga piskanja slišat, še najmanj pa od2h do 3h zjutraj in sporočilo; "tvoja obdelava je padla, takoj je treba poštimat, drgač jutr ne bo mogoče...".
LP
Nebivedu

chucki ::

jst imam gsm izklopljen 2 uri pa mi pol težijo da me nikol ne dobijo! + punca me skos pol sprašuje zakaj mam ugasnjenga!
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Si mobil in napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7920342 (16928) Mitja358
»

Dial-up obupanec

Oddelek: Omrežja in internet
462892 (2016) Pesimist
»

tezenje zavarovalnic in anketarjev po telefonu !!!

Oddelek: Loža
212862 (2259) nokia6310
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711920 (10167) V-i-p
»

!!!!MOBItelomanija !!!! (sux)

Oddelek: Loža
472090 (1659) Thomas

Več podobnih tem