» »

Mati nas pretepa tudi na Lestvici na drugem!

Mati nas pretepa tudi na Lestvici na drugem!

Witboy ::

petek, 2.2.2007,
bodo v okviru oddaje Lestvica na drugem (drugi program TV Slovenija ob 17:10), prvič v zgodovini javnega zavoda RTV Slovenija, zavrteli novi videospot skupine Slon in Sadež, Mati nas pretepa.
Po premiernem vrtenju spota, ga bodo tudi predvajali in sicer v isti oddaji.
Vsi oboževalci dotične skupine in tudi javnega zavoda, ste vljudno vabljeni k spremljanju oddaje, tisti, ki imate bogate starše ali službene telefone, pa lahko sodelujete tudi pri telefonskem in sms glasovanju za naj videospot vseh časov.

PS: naj jima bo k sta ze kolega ;)

Edit: popravljen napačen datum, da ne bo zmede. ;) //Looney
  • spremenila: Looney ()

gzibret ::

Emmmm, eno vprašanje - nisi tele zadeve objavil malo pozno, torej po oddaji :\
Vse je za neki dobr!

matter ::

petek, 1.2.2007 :)
Grem basket pa bom neloke metal

gzibret ::

Aja, petek, 2.2. :D Sem pogledal zgolj datum.
Vse je za neki dobr!

Alexius Heristalski ::

Tale Lestvica na drugem je zame eno veliko razočaranje. Ko sem prvič slišal zanjo, sem se veselil, češ, spet bomo po dolgem času lahko videli nekaj svežih slovenskih videospotov. Sicer samo sedem v enem tednu, a boljše kot nič. Pride spored, gledam dolžino oddaje: 50 minut. Ok, najbrž jim ne bo vseh uspelo zavrteti v celoti (zraven je še 7 tujih, skupaj torej 14 spotov), nič hudega, sem si mislil. Pride čas prve oddaje, se začne, voditelja (Miha Šalehar in Katarina Čas) povesta, da bomo lahko glasovali za spote itd. itd. Ok, si rečem, zavrtite jih. In potem zavrtijo klinčev dvominutni venček slovenskih spotov, za njimi pa še venček tujih. KAJ?!? Jih ne bo vsaj nekaj v celoti, da vidimo, kaj so zadnje čase ustvarili naši umetniki? Neeee, zdaj pride na vrsto "tema dneva"! Z gostom! Oooooo! In nato pride jebeni Damijan Murko ;(, s katerim potem približno pol ure razpravljajo, kdo je pravi moški. WTF? Pizda, no, vse skupaj debilno do konca, Šalehar nekaj poskuša biti duhovit, fuckoff za tako oddajo! Nato še nekaj rumenih novičk in en brezvezen starinski spot (kakor "nostalgija") enih obskurnih "umetnikov" iz 70. letih, nakar celo izvemo, da nam bodo zavrteli zmagovalna dva spota. 8-O Juhu, to sem čakal, en ubogi slovenski videospot v enem tednu. Ampak se tolažim, še vedno boljše kot nič, ne? Potem pa ga odrežejo v tretji minuti in pol!!! ;(( Good going fags! Mater smo srečni, da smemo videti celo en nov slovenski spot v enem tednu. Pardon, še ta ni cel! Ah, ja.
Idioti zafukani.

p.s. Torej, ne pričakujte, da boste spot Slona in Sadeža dejansko videli. :D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLO rap (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6415111 (8137) benc_gedo
»

Gangnam Style najbolj gledan videoposnetek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
23835401 (24270) Loocas
»

slovenske zabavne oddaje

Oddelek: Sedem umetnosti
383550 (2616) pivmik
»

Vaš najboljši komad (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26622107 (16117) AnWar
»

BePOP na MTV

Oddelek: Sedem umetnosti
182126 (1488) boom-bar

Več podobnih tem