» »

PCG aka PCFormat

PCG aka PCFormat

R0K ::

Jep, PCG je odsel ... vendar ne dobesedno ... kolikor sem prebral se je revija odcepila od glavne verige PCG ki ima sedez v VB in se pricepila verigi PCFormat (tut VB) ... kok vem bo ostala zasedba enaka, samo igre bodo sedaj opisane na najvec 2 straneh (drgac so ponavad po 4) in bo vecji poudarek na novih tehnologija, hardweru, softweru, internetu ... torej bo, vsaj jst upam revija se bolj ql kot prej !

In tudi ta ob izhajala na CD-R in DVD ploščku ...

prvi izvod revije pa pride ven 5. marca ...

jRk0 ::

Jap, PCGamer no more. Men je kul, se veselim pc formata, ker si zelim v revijah malo vec hardwara in softwara, razen iger...

Drugace pa itaq berem se joker, pa druge in so vse kul, vsaka ma svoje prednosti.
You fuck up once, you loose two teeth.

Matek ::

Ne bi se mogo bol z jrk0tom strinjat. Se tudi sam veselim,d a bo več hardwara in da bojo programi. Aja, pa pozabli ste, da bojo številke tematske, tak da bo res zanimivo.

Zgleda, da bo nekak tak, kot SWP. Fajn, narčen sem itak z DVDjem. Jupi!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

Lepo, lepo ... mislim da bo PCFormat DVD sekal .. ker pri PCG so tudi na DVDju veliko zavzeli setupi ... upam da bo zdej se vec programom ... da mi ne bo treba za vsak klinc iz neta dol vlect ... za igre pa itaq nebo blem ... tiste najboljse in tiste malo slabse bodo se vedno opisane, tistih slabih pa itaq ne igram, zato bo se vedno dost info o igrah not (za mene).

Jah, jst samo upam, da nebodo kaj srali, ce mas narocnino pr PCG ... da se nebi prenesla alpa neki ...

ahac ::

Po moje bodo veliko bralcev zgubil. Zdej PCG berejo v glavnem froci, k ne znajo druzga kot špile nabijat in jim nova vsebina ne bo všeč.
Sicer bodo dobil nove bralce (starejše), ampak na tem področju je več konkurence.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

[t502] ::

Jaz ze komi cakam, da vidim tale PC Format, za igre pa sem taz ze vse prej vedu (beri: preigral) :p


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667178 (5474) bluefish
»

PCFormat (SLO) izgleda obupal?

Oddelek: Loža
286900 (4590) mat3jc3k
»

Računališke revije - Izbor

Oddelek: Kaj kupiti
252526 (2040) Suhy
»

Prvi PCFormat za Slo-Techerje zastonj

Oddelek: Novice / Obvestila
304175 (4175) eland
»

..::: PCFormat - Nesprejemanje kritike !! :::.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
695361 (4063) whatson

Več podobnih tem