» »

Programiranje kartice za parkiranje

Programiranje kartice za parkiranje

tt1024 ::

Torej najprej se opravičujem, ker res ne vem kam bi spadalo moje vprašanje zato sem ga dal kar v ložo. Torej s punco sva postala ponosna lastnika stanovanja in garažnega prostora v kleti tega bloka. Zraven sva dobila eno kartic s katero pomahaš pred čitalcem pri vstopu v garažo da se ti odprejo dvižna vrata. Moje vprašanje je tako: glede na to da bi rada z mojo boljšo polovico imela vsak svojo kartico za odpiranje vrat (pa ne za parkiranje ker je itak en parkirni prostor rezerviran za najino stanovanje) ampak ker kadar koga od naju ni doma bi pač drugi raje parkiral v garaži da ne govorim o zoprnem prevažanju otrok v vrtec zjutraj pa tudi kakšno pohištvo je lažje zapeljati v garažo kot pa se prebijati čez zaparkirano ulico.

Torej da ne zaidem zanima me kje bi se dalo ''skopirati'' to kartico za parkiranje, kartica je velikosti in debeline kreditne je popolnoma bela in na sebi nima vidnega nobenega čipa, magnetnega zapisa ali kaj podobnega torej predstavljajte si bančno kartico le da je popolnoma bela in brez oznak.

Za vsako pomoč častim pivo ali kakšen drug osvežilen napitek :D

koyotee ::

Mogoče bi najprej vprašal tistega ki upravlja z blokom v katerem živiš, prej kot na lastno pest narediš karkoli?
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zee ::

če imata samo en avto, naj bo kartica v avtu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Morfejus1 ::

"če imata samo en avto, naj bo kartica v avtu."

Sedi 5.

tt1024 ::

Hmmmm, če bi imela samo en avto to ne bi bil problem mar ne. Problem je v tem da delava turnusno in je pač včasih ona prej doma včasih jaz. Torej nočem tega zlorabljati (itak ne morem ker imam kot sem omenil en oštevilčen boks) ampak bi rad da imava vsak svojo kartico in se s tem izogneva raznim nevšečnostim.

Trdi ::

Ja, če imata samo en parkirni prostor in dva avtomobila, sta se zmotila pri štetju... :D

Brez zamere, ampak to da ne vprašaš najprej pristojnega za te kartice/parkirni plac je hudo sumljivo. Pa moraš vedet, da nam dol visi, če ti ogoljufaš koga za parkirni plac. Vso srečo. ;)
Trdota d.o.o.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trdi ()

TRIROG ::

verjetno gre za transpondersko kartico ... notr(v plastiki) je lepo cip, in ko priblizas odcita ... ce imas kaksnega znanca ki se s tem ukvarja verjetno nebi bil problem odčitati s kartice kodo in jo zapisati na drugo kartico ...

perci ::

Pa kva težite človeku. A ne veste kako je s temi parkirnimi prostori? Jst imam isto zadevo, samo da imam daljinca (ne kartice). Pa si lahko naredim 16 daljincev, če mi to paše.

Lahko pa uporabljam samo en parkirni prostor, to je pa res. Pri nas lahko nove daljince naročiš kar pri upravniku.

To kartico, ki jo pa ti omenjaš, imamo mi za vhod v blok in to tut komot naučiš.

tt1024 ::

Hvala Perci, sem že obupal skoraj nad kakšnim ki bi mi celo pomagal, je res je štala s tem pač imava dva avtomobila in en parkirni prostor ampak glede na to da velikokrat delava v čisto drugih turnusih je pač lahko enkrat parkiran en avto enkrat drug a ne. Pa sej ne sprašujem če se da dobit kodo za vlomit v sefe od SKB :\

Torej pač se mi zdi da bo če bom rekel upravniku me to udarilo po epu in iščem malo cenejši način da bi pač imela z mojo boljšo polovico vsak eno kartico pri sebi.

Hvala za pomoč če ima kdo konkretno idejo pa na plan z njo prosim.

SkIDiver ::

Daljinc, ki ga omenja perci se da skopirat pri Farmel-u v Novem mestu recimo. S temi karticami pa se ukvarja Spica iz Ljubljane. Pozanimaj se pri njih, če bodo hotel skopirat kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

V-i-p ::

tt1024, jaz te čisto zastopim, ker vem kako je to, sem na istem. Veš kaj naredi, tako kot sem jaz. Upravniku sem se pač zlagal, da sem daljinec izgubil in sem plačal, pa dobil novega. Tako imam sedaj dva, ki rešujeta točno take probleme kot jih imaš ti.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BluPhenix ::

Pa si lahko naredim 16 daljincev, če mi to paše.

Perci si ti siguren v to? Kolikor je meni znano, moraš več kopij naročiti izdelovalcu.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

bluefish ::

to je nekako tako, kot pri ključih za naš blok. Vsako stanovanje je dobilo dva oz. tri, za dodatne pa ima upravnik potrdilo s katerim se naredi nov ključ.
Skratka, poskusi tam, kjer je napisal SkIDiver, drugače pa ti ne preostane drugega, kot da to naročiš upravniku. Boš pa v vsakem primeru plačal.

perci ::

Perci si ti siguren v to? Kolikor je meni znano, moraš več kopij naročiti izdelovalcu.
Ja? Kaj točno sem narobe s tem naredil? Naredil sem si nove ključe za svojo garažo v svojem bloku. Kaj točno bi te motilo? In kaj točno je pri tem napačnega.

In kje to piše, da moram več kopij naročit pri izdelovalcu? A ključe za stanovanje si pa lahko naredim svoje? Pa za blok? Al to tut ne smem? In če ne smem, kje je predpis, ki mi to prepoveduje.

darkolord ::

Vsako stanovanje je dobilo dva oz. tri, za dodatne pa ima upravnik potrdilo s katerim se naredi nov ključ.

ja, ampak to zgolj zato, ker so ključi takšni, da ti jih normalen ključavničar ne more narest

bluefish ::

je res :D

BluPhenix ::

Perci, če ima kartica čip, je v njem lahko nekaj softverja, ki ga ti prekopiraš "brez licence". Tu je lahko problem.

Sicer je pa bil moj post vprašanje, ne pa trditev.

darkolord: mnja, marsikateri ključavničar naredi tiste ključe tudi brez potrdila ... vem iz lastnih izkušenj.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

darkolord ::

Jaz pa vem iz lastnih izkušenj :D, da večina ključavničarjev enostavno nima strojev za repliciranje tistih stranskih vdolbinic

M@73Y ::

Lep pozdrav. malo bedasto ampak: pojdi do upravnika ka ti je izročil kartico in mu povej da si jo ''izgubil''. verjetno boš dobil novo ampak boš moral verjetno precej plačati.
Lp. matej
..jump into psytrance tunnel..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkirni avtomati - Bežigrad (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15634170 (28736) solatko
»

Kopija dalinca za rampo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1912754 (9832) St235
»

[živce parajoče] Kraja parkirnih mest v centru LJ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13813926 (7552) ender
»

parkiranje pred lastnim blokom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
777770 (6130) Vikking
»

Vandalizem na avtomobilu

Oddelek: Na cesti
314768 (3980) ShowDown

Več podobnih tem