» »

Zdrava prehrana...

Zdrava prehrana...

Kaličopko ::

Kaj vi jeste, koliko kil imate...:)) To namreč sprašujem, ker bi rabu kšno kilo gor dobit pa mi ne ratuje:| Nemaram mastne hrane in podobnga sranja s tistmu kr jest jem se pa ne da zredit... Če mate kšne iskušne s temu se razpište;) ...

koyotee ::

Kasn gainer alpa kej pa u fitnes ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

;-) ::

Jaz imam trenutno okoli 68kg,..prišel bi rad nekje do 73 ali malce več, pa mi zaradi treningov ne uspeva...

Jem vse vrste hrane...5 obilnih obrokov na dan.

Amare ::

Smo že pisali o tem,maxximum forum prečekiraj,tam je svašta tega.

Zdaj sem imel bolj pavzo 1 teden,v sredo začnem spet s svojo prehrano.Po dolgih mesecih mi je seveda nivo junk fooda padel pod kritično mejo:D in sem se moral malo razvajati.Drugače sem pa trenutno na 80kg,včasih 63kg.No ja,malo neki je...

@EWEER

Ti si pa prišel malo gor,se mi zdi,da si jih imel pred kakšnim mesecem,dvema manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Amare ()

Kaličopko ::

EWEER kok si pa visok? Beblek ne da se mi par ur iskt! Koyotee a maš kšne lastne izkušne s tem?

Zgodovina sprememb…

pozitron ::

jej čim večkrat na dan. Vsaj 4x, probi 5x, velik oglikovih hidratov, pa beljakovin. Pejt u fitnes ker boš z povečanjem mišične mase tut kilograme dobil. Pa nič kupljenih preparatov za fitnes ne rabš. Mogoče kakšen kreatin;), če boš mal bol resno hodil, za moč in vzdržljivost, pa še kako kilo dobiš po njem. Pa naj ti nekdo če se spozna napiše pa pokaže kakšen pameten program za fitnes, za maso, ne definicijo. saj jst sm tko v dveh letih iz 67 kilogramov prilezel na 85kg. Sam zdej ne tereniram že več kot pol leta pa sem padel nazaj na 82 kg. Visok sem pa 180cm.

pozitron ::

Aja vprašal si kaj jemo. jajca, meso, testenine, čokolino, mal domišlije uporab pa u kakšno knjigo poglej pa si lahko zmeri kej fajnga pripravš za jest, pa da je redilno.

Kaličopko ::

Hehe jest sm 182 pa mam cca 70kg. Meu sm pa še mn, pa že tud več:75kg

Kaličopko ::

Grem si zdej čokolešnik narest:D

;-) ::

Konec poletja sem imel 65kg, nato sem prišel na 62..včasih celo manj..Sedaj se prav silim v to da jem in veseli me da ne pridobivam v trebuh ampak celotno maso.

...bomo vidli

thramos ::

Z Maxximum foruma:

1. OBROK
10 beljakov + 3 rumenjaki
0,5 l jogurta
200 g ovsenih kosmičev

2. OBROK
250g mesa
150g riža

3. OBROK
250g mesa
150g riža

4. OBROK
50g proteinov
100g maltodekstrina

5. OBROK
250g mesa
150g riža

6. OBROK
250g mesa
100g riža

+ dodatki


Made by Hrust

pozitron ::

"made by hrust"--hehe

Dvomim, da mu pasalo vsak dan u tednu pa čez cel dan meso pa riž jest.

;-) ::

OMG kako lahko človek poje 10 beljakov +3 rumenjake + še kaj zraven... Jaz nemorem.

Lahko pa pojem v pol ure malice naprimer čebato z tuno..zraven kaj spijem, potem pa še dobro porcijo pomfrija z majonezo...na vrh še pa kak jogurt ali kaj podobnega.

BTW 4 jajca še mi gre normalno dol pr 5 se začne ustavlat...za vsako nadaljno bi rabil par minut premora:D

jRk0 ::

tam so napisali, da je to za kasnega 100 kilsega jedilnik:) ne mors kilo mesa vsak dan pojest =) sploh pa mores pridno trenirat ce tolk jes.
You fuck up once, you loose two teeth.

d0rK ::

No ja, jz mam zdele nekje 83kil, visok sm 190 cm...


Fitnes je 4x tedensko, jem pa zlo velik. Tut po vec kot kilo mesa pa na dan, sam to je v dveh obrokih.

Recimo tole je tipicen kosiu:

;-) ::

Ja ma lahk poješ zrezke v omaki pa pol kile riža zravn...večji problem je jajca jest, k še dobra niso po vrhu:D

d0rK ::

Mah uno siljenje z bejlaki zjutri je sam zarad beljakovin...Kups proteine v prahu z dobrim okusom pa je. =)

steev ::

Nevem zakaj tok beljakov poje. Popovdne pa je prašek. Če že res hočeš naraven, pol jej beljake. Drgac pa whey z okusom cokolade ;)
:|

jRk0 ::

kakavovi, njami :D
You fuck up once, you loose two teeth.

STASI ::

Johnny_Ray: Zakaj se bi pa zredil? Pa povej s čim se ukvarjaš. Drugače da ne boš preveč denarja porabil za razne praške je opcija za pridobitev "kilaže" krompirjeva dieta. :))
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Amare ::

d0rK je dal sliko klasičnega BB obroka.Če bi se takega jedilnika kot ga je predlagal Hrust držal 1 mesec,bi te že kar fajn "razneslo".Sam zjutraj sicer ne pojem toliko beljakov,ker ne vidim potrebe,okoli 5 + sunny bisk in whey.Včasih je prvi obrok tudi riž.In ga tudi že večkrat sanjam:D Mah zdaj bom malo ojačal na 500g riža dnevno,surovega seveda,oh the joy.:D

1.Dovolj jesti pravo hrano + veliko vode

2.Dober trening

3.Počitek

It's all you need to know.

Čez par let pa: Mr.O:D

d0rK ::

Bleh men Coleman sploh ni kul, cist prevec mase...Dejansko mi je zelo huda definicija bla od Schwarzeneggerja.




Ni kej, telo in pol...

;-) ::

To je že grdo.

Amare ::

Mja,eni se pač s tem preživljajo.Ronnie je pograbil kar lepo vsoto denarja od vsega tega,ima vse.Ampak naj zgleda še tako grdo vseeno vsa čast vsem tem pro bb,ki imajo voljo iti v to.Tu moraš biti ne samo 100 ampak 200% kar se psihe tiče.Kar poglejte si od Ronnieja filmček The cost of redemption.Tip je off-season pa ima 4x-5x dnevno piščanca,fižol,koruzo in koruzni kruh.Da ne govorim o treningu.Na filmu je tudi postavil rekord v počepu,2 ponovitvi s cca. 360kg.Pri potisku z nogami pa 8 ponovitev s 1000kg.So porabili skoraj vse kolute v fitnessu,da je lahko naredil eno serijo.:D Da njegovih izjav ne omenjam:"Yeah buddy!" "Ain't nothin' but a peanut!" "Nothin' to it but to do it!" "Lightweight!":D

Naslednjo leto naj bi spet nastopi na Mr.O in napoveduje,da bo še večji8-O Za primerjavo,letos je imel okoli 135 kg na tekmi.Tip bo drugo leto star 43 let.Mr.O je postal beden samo zato,ker se večinoma gleda masa in ne definicija,če nimaš vsaj 120 kg,lahko ostaneš kar doma.

/dolg offtopic8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Amare ()

d0rK ::

LOL! Prejle sm se opazu, da na uni sliki od Colemana...Zgleda kuker da ma dva seta ramen.


In, da hoce en mejhn tip pobegnt / slect to telo. F'n ugly. =)

Kaličopko ::

"LOL! Prejle sm se opazu, da na uni sliki od Colemana...Zgleda kuker da ma dva seta ramen."


Sam res!:D

jRk0 ::

rama ma 3 dele, kar se na tej sliki pr Ronniju zelo lepo vidi=)
Sprednji, srednji in zadnji. Da bi pa dosegel definicijo tega kot ma ronnie, pa hah, zlo tezka bo tole :)
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037484 (14654) link_up
»

Fitnes-trening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10614716 (9023) ripmork
»

Pridobivanje Mišične mase??? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23037697 (28102) CleanPower
»

Fitness (was: Poceni(zastonj) fitnes za študente?) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25428990 (17778) Zheegec
»

Poceni fitness oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812552 (8540) Heisenberg

Več podobnih tem