» »

WIN XP-požarni zid

WIN XP-požarni zid

drat ::

Po prvem odprtju WIN XP se mi po 1minuti v opravilni vrstici pojavi ikona in : VAS RACUNALNIK UTEGNE BITI OGROŽEN POŽARNI ZID NI VKLOPLJEN. Takoj nato izgine in tudi zid je aktiven. To nalaganje se mi dogaja sele nekaj casa, na zacetku tega ni bilo.!??

Kaličopko ::

izklop požarni zid od windowsov pa prklop unga od antivirusnga programa al pa izklop upozorila za požarni zid (security center-change the way security center alerts me) odkluki požarni zid...

farko ::

izklop požarni zid od windowsov pa prklop unga od antivirusnga programa al pa izklop upozorila za požarni zid (security center-change the way security center alerts me) odkluki požarni zid...

To zna biti nevarno poskusi safe mode pa boš videl kaj je sicer pa kateri antivirusni program uporabljaš.
farko

drat ::

Sicer uporabljam NOD32..

amigo_no1 ::

Nimajo vsi AV programi vgrajenega firewalla.
Nod32 v2.5 ga nima.

Testiraj z kakim firewall testerjem , če je firewall vklopljen
https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2

//link.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jvolk ()

nx6325 ::

mene zanima zakaj mi napiše d je zaradni neznane težave onemogočen dospot do požarnega zida, tak d ga na nadzorni sploh ne morem odpret! ka bi to lahk blo?

nx6325 ::

pa zej ko sm na netu mi kr sam ponuja neke antivirusne (winantivirus pro 2006...) za inštalacijo...

jan01 ::

@nx6325
Posnemi si RogueRemover 1.09
RogueRemover is a utility that can remove various rogue antispyware, antivirus and hard drive cleaning utilities. Rogue applications are applications that rather than remove spyware, provide false positives, distribute malware or spyware, advertise, or provide useless uninstallers. The main point is that rogue applications are useless and eat up system resources.
RogueRemover has the ability to completely remove WinAntiSpyware/WinAntiVirus, SpyAxe, VirusBlast, VirusBursters and many more!

nx6325 ::

ok, zej sem tega rogueremover v1.09 naložu. dau sem scan in mi je najdl ene 15 fajlov (registri key, ...)a lohk vse to izbrišem, al bo kej narobe?

Tody ::

če je dober program ti bo naredu back up tako da lahko dost mirne volje pobrišeš zadeve

nx6325 ::

ja jst bi to zbrisu, sam sm že zadnč k sm z nod 32 skeniru zbrisu nek .dll fajl pa mi zj opozarja, tak d nebi rad da bi še kje kej manjkal:))

nx6325 ::

aja, že zadnc sm omenju d ne morem odpret nastavitev požarnega zidu, kao zaradi neznane težave. zej ne vem al je firewll vklopljen ali ne. kaj narediti? al nej dam gor kak program z požarnim?

jan01 ::

Gor namesti comodo firewall link -je brezplačen, a zelo dober.
...ne se ustrašiti, če ti firewall na začetku zelo teži(ti vsak dober!). To traja le toliko časa, dokler se vsa pravila ne konfigurirajo...

nx6325 ::

ej ka mi pa za to predlagaš, k ne morm pogledat xp-jevih nastavitev požarnega zidu. vrjetn je vkloplen, pa bo kej narobe če mam pol še ta program gor? bo delal tko k more?

bluefish ::

za vse, ki se jim prikazuje obvestilo (VAS RACUNALNIK UTEGNE BITI OGROŽEN POŽARNI ZID NI VKLOPLJEN.), ga lahko izklopite v Control Panel > Security Center > Resources na levi > Change the way Security Center alerts me

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

nx6325 ::

ja kaj pa tle prtisnem, k mi pač opozarja, naj dam allow, k večkrat praša?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v Ubuntu; kaj naredi Tor?

Oddelek: Loža
314467 (3909) technolog
»

požarni zid ne deluje

Oddelek: Operacijski sistemi
51483 (1408) niaeva
»

Težava z mrežo

Oddelek: Operacijski sistemi
91425 (1268) Rippy
»

Luknje

Oddelek: Novice / Varnost
133206 (2384) Gandalfar
»

Kako se znebiti nadležnega Security center?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101354 (1193) Highlag

Več podobnih tem