» »

Darkstar One

Darkstar One

1
2
3 4 5

Mercenary ::

Pošta je na poti...:|
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

LOL >:D
Kaj ne obstajajo ZS na STju al jih tudi tako vestno čekirajo?
Ker če jih, pol niso ˇzasebnaˇ... :\

Pa še enkrat hvala Mercenaryu za pomoč. Brez n jega bi verjetno nehal igrat tale odličen game.

Zgodovina sprememb…

Tilk ::

Mercenary hvala care! sry se enkat,sm mi ni padl na glavo glede zasebnih sporocil...:8) :D

tnx :)
Tilk

Mercenary ::

No problem!:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Tilk tle je odgovor: V prvem clusterju je en sam artifakt in sicer v Hu sistemu- vsakič ko stopiš v nov cluster ti skener na ladji najde in prikaže vse artifakte. Taprvo pa ti priporočam da nardiš tiste prve tri naloge- the bases (osnove). Ko boš končal v Hu sistemu to bo Arim rekel da se ponovno srečaj z Robetrom v Pencah sistemu. Nisem točno prepričan kdaj, ampak ko ti bo napisal 3.0 LY engine avaible, pejt na trade station pa zasluš tok dnarja (ali več) kot košta ta pogon. Do takrat pa boš dobil že navigacijo za nov cluster.
Če sem kje še nejasen bil- kr vpraši:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Newest Galactic news - bulletin: Aproximately 331 systems are reachable in clusters and one system reachable only with special ZERO-POINT DRVIVE oustside cluster, named as ''Ascaron'' system. All systems are avaible only in DarkStar One!:P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Tilk ::

Mercenary,danke again ;)!

ewo konco sem zacel uzivati u igri..sicer sem pa opazil nekaj zlo nenavadnega.Ladija z usakim upgrejdom "zraste". a to pomen da ti lahk iz light fajtrja dobis massiw battleship? k men se osebn zdi mau premal upgrejdov za use tole. :D :8)

(massiw 4 level sm in sm cist ponosn na svojo se bo veliko kantico pleha) :D :D
Tilk

Mercenary ::

Ja, če si pozorno poslušal, ti je Arim rekel, da bo ladja zrasla in postala močnejša. kolk močnejša je pa čist odvisn od tebe. če boš devu na hull in vings boš dobil več orožja in več turrentov in bolše ščite, itd. pa ne pozabit devat tudi na engine, ker ko boš upgreadal ta del boš prodobil hitrejše polnjenje ščitov, orožja... sam ni treba mene poslušat ampak jst sem dal 10 upgeads na hull- to je maximum, 7 upgrads na wings in tri na engine. Ta način je če hočeš met ''good looking battle ship''. :D upgreads je le 20, zato 2x premisli preden se odločiš ker del boš posodobil.
Če ti ni odveč me obeščaj kako napreduješ!8-)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

Jaz sem največ na engine daval

Če jih nemreš sesut jim vsaj pobegneš :D
edit: Slovnica

Mercenary ::

Nekej sem bral da ko bo v višjem upgrade levelu engine, bo DarkStar One imela možnost da se skrije - kot Thul
Sam bral sem, kok je resnice v tem, pa nea vem. kolk hitpoints si dobu? a si celo igerco obrnu?:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

AngelOfDeath ::

hitpoints mislim da je okoli 12900

celo sem obrno ja...
edit: Slovnica

Mercenary ::

Okrog 12900?! wow...8-O sam to si pa nisem mislu da lohka dobiš z upgreading engine tolk hitpoints...al pa da jih sploh lohka dobiš tolk velik.To moram pa še jst sprobat. No ja, mogoče čez pa mesecev, če se mi ljublo:D Še eno vprašanje: ali kaj veš o tem, če je mogoče delat slike v igrci?- tak kot je naprimer una na prvi strani, zgoraj.:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

EvilDare ::

Za delanje in-game slik in filmčkov: Fraps

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

Tilk ::

Sup Mercenary!

Ewo zdele sm glih nehu igrt in se lahko pohvalim z mojim MILITARY RAIL TURRETOM in z levelom 6 :D :D

Trenutno sm pr misiji, k te noben od oblasi ne mara, ti mors pa en paket dostavt nekam

skoraj mi uspe, kontaktiram postajo, in BAM ni dost denar-ja za hekat moj CRIMINAL STATUS!

Tko da..razbijam cim veceje ladije!

ps : a je kje obmocje vojaskih VELKIH ladij, pa ce se da razbit hyperspace gate :)) >:D
Tilk

Gr0unD Zer0 ::

meni se zdi da samo stisnes print screen pa ti shrani v mapo kot jpg..
torej ne rabis niti frapsa
ali pa je kaka druga tipka
ne spomnim se več

Mercenary ::

Tilk: Če se jst prav spomnim morš narerit eno misijo za raptorja- nek kontejner dostavit z žgano pijačo?- če seveda si v raptor teritriju?:\
Recimo da si in tle je ena izmed rešitev:
če te policija dobi da tihotapiš (smugling) ta kontejner postaneš kriminalc. če ti uspe odvržit kontejner preden te skenira, ga bo policija uničla takoj in mission failed. torej jst sem v drugem poskusu naredu takole: ko prideš iz hyper gate ven pejt ( zdi se mi da levo), kjer je najbližji večji meteorit- kakšne 2-3 units stran. tam se skrij in en cajt počakaj- par sekund, nato postopoma dodovaj- po 10% moči, vse dokler ne prideš do 100%. ne uporabljaj afterburner booster- le navadni pogon. če imaš možnost si prej kupi landing computer in glej da ima čim več units- da lahko od čim dlje pristaneš.
Če pa sestrejluješ policijo postaneš še večji kriminalc- most wanted criminal 5 zvezdic. enkrat za hec sem jih namerona napadel- do 30 mi jih je uspelo uničit pol pa so dobil pojačanja in je blo konc...>:D
Pa VELIKIH vojaških ladij ni veliko, le 1 včasih 2 ali 3 Cruisers, pa seveda millitary in police, keri patrulirajo. In hyper gate ni mogoče uničit:P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Hvala GroundZero! Print screen pomaga! zdej pa bom lahko tudi užival v delanju slik. če bom še zvedu kako se nekaj slik prenese na forum bom tudi še bolj vesel:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

uploadas na shrani.si naprimer.
ce si uporabnik siola, pa maš 10 mega na njihovem FTPju v dobro... jaz ponavadi vse tam uploadam

AngelOfDeath ::

@Tilk

Kupiš bolši jammer :)
edit: Slovnica

Mercenary ::

Ja, to je tudi ena od možnosti, sam moraš met izjemno srečo oz. večkrat poskusit, ker jst sem ravn pred 15. min prvič preizkusil to naprava- s tem da je bil jamer elite in je pisal da 90% učinkuje. ugan ka je blo. policaj me skenera- cuf, mel sem vse turrente priklopljene in seveda uničil so policaja, in postal sem - most wanted terrorist, ja kaj čem. prvič po dolgem času sem preizkusil biti zloben in uspelo je, nič mi niso mogli. Dobr sem jst upgreadal DarkStar One...>:D >:D :D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

Mercenary ::

GroundZero: ka pa pol nardim da lahko v ta forum pošlem , ko uploadam slike?:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Če uploadaš na Shrani.si, daš samo link v to temo..

Ali pa klikneš slika in vneseš link do slike. :D

Mercenary ::

Se vidi da sem začetnik:(
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

nekak mi ne deluje bojni ladji podobno...
oblika namreč...

vem da aerodinamika v vesolju nima veze, ampak bolj aerodinamične oblike bi lahko bla ta ladjica

ni tak ko x wing, ko ga pogledaš, pa mislis:damn, this is sexy

blblb ::

Mercenary ce pogledas bos videl v svojih linkih dvakrat "http".

lp, blblb

Mercenary ::

GroundZero- jst sem misli bojna ladja s tem da lahko imaš 5 turrentov in 5 front weapons-velik orožja...
ja taka oblika pač pride ko daš 10 upgreads na hull- naslednjič bom dal 10 na engine- hmmm...:D pa če bi deval več na engine in wings bi pršla... ja aerodinamika... več ''wings'' se ne na ta način dobit- vsak način posodobitve terja negativne rezultate.:D

blbl- ja hvala za...pomoč! Kok bom pa to rešil da bo le enkrat http, not?:\
kok sm lohka 2x dal http? may o may...:(
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Torej, v imena cele igrce se opravičujem, ker ko sem pošilju slike nisem dobr gledu kaj delam. Tja- glavn da bo sedaj delal!
Pa hvala za pomoč...vsem!:D
Tako tle je pa ''reloaded'' version::D :))



// Odstranjene nedelujoče slike - moderator
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

saj ravno to sem mislil ja
oborozitev je itaq ql...
kaj cheatat se da? da ti vse upgrejde na max da?

Mercenary ::

Ne, do maximuma ne morš spravit vse tri dele.:'( Lahko pa največ dva dela, vendar pod pogojem da en del sploh ne upgreadaš - 10 upgreads je premal. se pravi zadnjih pet upgreads sem rabil 10 artifaktov za en upgreadt,torej za 10 upgreads= še dodatnih 100 artifaktov bi rabu, da bi spravu sve do maxiča.:D
wow- kje jih pa naj dobim- aha že vem-nikjer- sej ne obstaja še dodatnih- joj kva bi dal da bi se zgodba nadaljevala!>:D >:D >:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

Gr0unD Zer0 ::

mislim cheatat, da bi ti tam dodalo artefakte, kjer ti manjkajo...

Mercenary ::

Pa za piko na i bi še to dodal; Na veliko različnih načinov lahko ladjo upgreadate in dobite: from speedy fighter to a lumbering battle cruiser, maneuverable hunter, the heavy bomber or the mighty corvette laden with automatic turrets.0:)

Only one thing is certain: gradually, the Darkstar One will evolve into the mightiest ship within the universe...0:)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Tle je ena slika, ki naj bi bila v pomoč tistim, katere slučajno zanima kje natančno so artifakti in kako se imenujejo clusteri...8-) Mogoče sem se malo pozno spomnil povedati, (vendar kakor pravijo: bolje pozno kot nikoli:D), da lahko vnekaterih sistemih dobiš tudi dva artifakta8-O - to pomeni da ko stopiš v okupiran sistem- kam kje je smrtna glava narisana, dobiš za nagrado en artifakt ko rešiš ta sistem, v nekaterih sistemih pa če odpreš target list, po tem ko pač dobiš tist ''nagradni'' artifakt, boš lahko pobral še enegav asteroidu:D . Vendar me ne razumite narobe- s tem ne bo nič manj ali več artifaktov v skupnem seštevku!:D :D. Skoraj prepričan sem da je tako, da če jih boste pobirali- po dva v nekaterih sistemih, je možno da se bo vaša navigacijska karta razlikovala od te spodnje, v številu vidnih (na karti) artifaktov...:\

Če se pa kdo ne strinja z mano, pa kr na dan z besedo!:D >:D :P



Hmm...:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Ja ups, ne?:8)
Uglavnem tle je ta slika::|

Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

jaz sem prišel menda do siriusa...
ali pa en sistem dalje...
te pa je virus prišo...
dobro da še mam sejv na mp3 playeru

dustphoenix ::

Zdaj dolgo nisem igral. Sem pa dal zdaj na vsako po 1 upgrade, ko sem zadnjega dal na engine, se je ladja začela normalno premikat, torej ni več bla lesena... Zdaj pa je že večji užitek letet! 8-)

Mercenary ::

ZOK- Ja, to je le začetek čudovitega potovanja, jp!:D

Jst sem se pa odločil, da bom Kayrona, popeljal še vsaj dvakrat po celi galaxy- ji, od Terran teritorija pa do Thul race, katere vsi tako kritizirajo ( v igrci mislim )...:D
Zelo sem firbčen kako bo ladja izgledala ko bom do konca upgreadal posamezne dele. Hmmm...:\

In naj se avantura začne...>:D 8-) >:D
Ups, mislim rečit, ponovi!:P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Je že kdo sprobal tole?

Tisti tretji trainer se mi zdi zanimiv;

Unlimited Hull, Super Ship (max out ship's levels including plasma), Alt. Targeting System (give ships unlimited health or enable instant kill), Unlimited Cash, Unlimited Missiles. Made exclusively for Cheat Happens. Includes an in-game menu for activating cheats and instructions are included with the file. Written for the English version of the game (v1.1.1368). May not work with all versions. Read .nfo file with Notepad for important instructions on using the trainer.

Mercenary ::

8-O 8-O 8-O

O tem pa bi lahko eno debato vžgal, če je seveda dovoljena!:D ;)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Uradno debata o tem ni dovoljena, je pa dovoljeno vprašat, če je kdo to že sprobal... :D

Oziroma, sem nahitro preletel pravila in:
9. Člen/2. Točka:

Prepovedano je objavljanje in iskanje snovi, predmetov, navodil za postopke ali dejavnosti, katerih promet je prepovedan z zakonom.

Hmm... če je trainer zastonj, nevem če je to glih nelegalno, saj ga tudi nihče od nas ne deli naokoli... :|

Zgodovina sprememb…

Mercenary ::

Tak bom rekel:
nelegalni posli kot naprimer (smugling) mi niti v igrci niso všeč, me vedno dobijo, tako da tuditle ne bom delu takih neumnosti.
Pa še to bi dodal: s cheatanjem izgubiš tist feeling pri igci. Men je čist super tak kot je (edino preeeekratka je) brez kakšnega cheatanja!:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Saj meni tudi ni za cheatat, ampak me samo zanima če to deluje. Ker tudi brat igra to in mi gnjavi, naj mu nabavim neke kode...

Mercenary ::

Understood!:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Igra me vedno bolj spominja na Star Trek...

Mortoki so isti kot Klingonci; You seek out battle like a true Mortok. Today is a good day for battle...

Raptori pa so isti kot Romulanci; Delaš vse mogoče za njih, zato da dobiš EN DEL informacij...!!

Mercenary ::

Men je pri Raptorjih najbolj všeč njihov način govora- Let the blessings of Three Hundred be with you! 8-) (se pa jih tudi najbolj ''bojim'', ker kombinirajo orožje z swarm missles:( )

I wonder why the fluffy clouds are so high,
And who paints the rainbow in the sky?
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Ka ste zdej vsi tak tih!!? Nimate nobenga trenutka za komentirat? Zgleda da ne... :\ |O Bom pa jst mal pokomentiral::D

Mene tud en del spominja na Star Trek- in sicer Arrackovo orožje. Le da je tle bolj tak ''nežni'' zvok ko, pa pri Star Trek-u pa kr useka (sej veste kaj mislim), ko reče Picard: fire mr. Worf!…V glavnem drugačem zvok je kot pri DarkStar One. Gledu in vidu sem da imajo Akira classe ladje, 3000 photon torpedos, ladje Defiant classe pa shield system total kapacity 2.376.000 TJ WOW!8-O
Torej, pri DarkStar One mam pa 5X po 69 MJ =345 MJ strelne moči, ščite pa tudi nekje okrog 300-350 MJ. Pri Star Trek-u je najbolj švoh Deadalus classe in sicer: 3 laser cannons, 24 fusion missles, Shield system total kapacity 40.500 TJ
No, tle je pa ''primerjava'' Arrack orožje VS. photonska torpeda- prvi dve DarkStar One, druga Star Trek;




Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

dustphoenix ::

Včeraj obrnil.

+ Igralnost

- Razočaran nad koncem...
- Zgodba; že videno, kopirano iz Freelancerja, edina razlika je, da so artefakti (za upgradanje) in različne rase!
- Nima multiplayer načina. Čeprav sem zasledil članek, da puščajo možnost, da bodo multiplayer mode vključili v kašen Mod ali Add-On.

Na oceni od 1-10, max. 7...

Igra ima lepo igralnost, vendar je konec zgodbe brezvezen in meče slabo luč na vse, kar je dobro v igri. ;((

Igro bi še enkrat šel preigrat, vendar šele čez kakšnih 6 mesecev.
No, zdaj pa se veselo vrnem na staro igro imenovano Yager. >:D
In potem nadaljujem v Freelancerju...

Vsem ki igrate to igro, toplo priporočam še igranje Freelancerja, kateri ima tudi multiplayer način igre.

Mercenary ::

A celo si obrnu? Tud uno Ascarong piratsko tolpo si uniču?
Če slučajno nisi, pej probat mal...:P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Naredil sem zgodbo (uničil SKAa), ostalo pa je še tako samo "free roaming".

Ne, Ascaron gang še res nisem napadel...
Vendar pa tudi nisem še do konca upgradal ladje...
In pravtako, še nimam vseh keyev.

Verjamem da bo njih malo hardcore uničit, samo kaj, ko pa zgodbe več ni, in je to kot opcija...

Mercenary ::

Lahk ti dam nasvet, če hočeš, glede Ascarong gang...>:D
Prever, če maš missle luncher z vsaj 25 missles. Probi jih čim manj porabit, ker ti bojo prav prišl pozneje za ''šefa''. Ampak sam z njimi ne boš kaj deleč prišu. Pa še to; pusti si za na konec ''šefa'', ker se ne premika- pač samo lebdi. Napad ga z weapon boasterjem od približn 0,9 units, če prideš prebliz te bo dobu na piko in pa pa ščiti...:P Pa v bližini maš visoko eksplozivne kontejnere. Explodirajo 10 sekund po tem ko jih odvržeš. Probi jih uporabit...:)
Men niso nič prav prišl prav nič...:P
Let the blessings of three hundred be with you!8-)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Info: po Thul sistemih še nisem hodil. Se dobi kakšen bolši engine kot 9.0LY? In če se prav spomnim, se mi spodaj ni odprl Ascarong System... Sicer še res nimam vseh artefaktov in vse keyev...

Se ti komaj pozneje odpre vse skupaj al kako?
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X3 Reunion

Oddelek: Igre
181693 (345) Silici
»

Letalske in vesolske igre ?

Oddelek: Igre
213228 (3227) Blazzz
»

Freelancer

Oddelek: Igre
91523 (1251) The_hammer
»

Vaša najbolša/najljubša virtualna oseba v igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796402 (4672) ripmork
»

Ime igre

Oddelek: Igre
81185 (948) T-Majo

Več podobnih tem