» »

mp3 player

mp3 player

karantan ::

zanima me kateri mp3 player se vam zdi najbolsi nakup. denarja bi dau do 50k. met more pa diktafon, vsaj 1giga placa, akumulator (vgrajen) ki zdrzi mal vec, ne pretezk in ne prevelk (ipod torej odpade ker ne snema...)
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

mblazko ::

ola

moje mnenje: klik

ima vse kar zahtevaš pa ostane ti dnar za marsikaj. pa še to: jaz ga imam, kolega ga je kupil in prijateljica tudi. vsi smo zadovoljni.

lp,
Marko
DELL je pač DELL

karantan ::

hmm ja sj ubistvu je to to ja... sam mogoce kj bl fency?
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Pouh ::

Pr tehle Teac-ih al pa canyon-ih ipd. je kvaliteta zvoka bolj slaba...
Mogoce kaj takega?
Jaz imam 512mb verzijo in sem zelo zadovoljen.

karantan ::

amm ja fajn bi blo d bi meu zaslon zato d bi lahk muzko meu u mapah ane ...
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

karantan ::

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

kva pravte na tega... sam mal velk je. k ma AA baterijo ane. aja a mislte d lahk pr temu playerju mas muzko u mapah?
pa teli mikrofoni ane... kok so to kj dobri? a bi lahk predavanja snemu s tem?
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

M@73Y ::

VIdim da imaš 'preveč' denarja. Joke. Če misliš kupiti mp3 predvajalnik si kupi takega ki ima možnost razširitve na spominske kartice ala: mmc, sd itd.. ker ti iz izkušenj povem da boš kmalu ugotovil da je 1GB placa bolj malo. Pa glej če se boš odločil za nakup takega na kartice, da sprejema tudi malo večje velikost pomnilnika kartic; torej 2GB in naprej.
Lep pozdrav. Matej
..jump into psytrance tunnel..

karantan ::

hvala za nasvet sam takih je fuuullll mal k ma moznost razširitve na spominske kartice... drgac bi pa rd d ma dobr voice recording ker bi snemu predavanja ...
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

T-h-o-r ::

jaz mam takega, da lahko vstavljaš kartice je super :)

je pa diva pa nekaj... samo ima navadne baterije

karantan ::

najdu sm enga k zgleda uredu
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
sam tist comment ni lih navdusujoc. aja pa se radia nima. drgac pa neki u tem smislu no
drgac je pa tale tut dobr:
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
sam je pa ze kr drg ane
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Melanholija ::

če dovoliš da si sposodim tvojo temo.. jst tudi gledam za mp3 prevdvajalniki zadnje čase...rang je 50k...res je to kar veliko ampak ne najdem nobendega zase....mp3 player mora imeti naslednje zahteve
-nobenih sistemskih zahtev...ala nalagaje preko media playerja in podbno kak vsiljen atrac3..
-kar se da preprost,hiter vmesnik in preprosto upravljanje z njim
da bi podpiral več glasbenih formatov ne samo mp3,wma.....kak ogg bi bil kul
vsaj 2gb flash lahko tud spominske kartice (še bolje)
in pa kvaliteto zvoka ostale dodatne funkcije radio,diktafon niso tako pomembne?
Zahtevam preveč? Ker sem s svojim 3gb philipsom zelo nezadovoljen!

Melanholija ::

iRiver H340 kaj menite o tem predvajalniku in kje bi ga lahko dobil?

igor0203 ::

Hja ta predvajalnik ima vgrajen trdi disk in ne flash pomnilnik, kar se zna poznat na hitrosti zaganjanja itd. pa tudi baterijo verjetno več kuri.
Drgač pa eBay, my friend. Tam jih dost pocen dobiš ali pa na geizhalsu poglej. Mogoče tud amazon.de

Melanholija ::

Bom pogledal ker res ne najdem nič pametnega v slo. Imaš še kakšen drug predlog da sčekiram?

Zgodovina sprememb…

igor0203 ::

Na Bolhi si gledal kaj? Sam pomoje ti najbl splača na eBayu pogledat.
Dobra alternativa je tud Creative Zen Micro 5Gb, ki ima flash pomnilnik. Mislim, da je zdej tud naslednik tega mp3ja.

Melanholija ::

creative
iriver
sam nevem glede cen če je to to - al je predrago!

strictom ::

Tole za mal manj keša. Mam Creativovega MuVo varjanto in je kvaliteta res super. Edin minus je da ko lučka v LCDju zasveti in muzika ne igra, tako rahlo piska. Zen nima tega.

Za par kilo več pa to. Ima vse kot ima iPod s tem da je od Creativa in ima kvaliteten diktafon.

Resno ti priporočam kakšnega Zena.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Melanholija ::

igor0203 ::

Tisti prvi Creative je ta, ki sem ga mislil, samo je malce predrag. Realna cena, mislim da bi bila tam okoli 40k SIT.
Ta drugi Creative je pa zelo dober za svojo ceno, tko da pomoje ne boš zgrešil z nakupom. ;) Vsekakor pa pred nakupom poglej na netu kakšen review.

Melanholija ::

a imajo vsi creative zen možnost nalaganja muske samo preko programa windows media player? namreč to mene pri philipsu med drugim zelo moti.. in ja sem prebrav par review-jev in tudi to druge uporabnike crative zen micro najbolj moti, ker durgače bom verjetno uzev kak iriver h10

Zgodovina sprememb…

igor0203 ::

Hm...to pa res ne bi vedel. Jaz imam iRiver T10 in se muzka tud nalaga preko WMPja, samo se pa da tud brez. V raziskovalcu samo odpreš mp3ja in muzko not flikneš. :)

Melanholija ::

pri 3gb hdd philipsu drugače kot z wmp ne gre!

karantan ::

a mislte d je tole kj zakj?
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
ok batertija je bl swoh no... sam ostalo pa zgleda dobr... tut * je velik.
drgac mi je pa tale tut usec:
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

sm ugutovu d se ne splaca vec k 30k dat za mp3 player... zdi se mi stran metanje dnarja, ker ni nuben tok uporabn d bi dau zanga recmo 50k ane...
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Melanholija ::

se strinjam s tabo čist sm jst bi pogledu za 2gb modelom od sonya ker placa ni nikol preveč!
Ga bom mogoče sam nabavil, že zaradi baterije ki drži ful dovgo! Unga pa ne priporočam neka leva firma pa še katastrofalna baterija!

Melanholija ::

Melanholija ::

Na koncu sem se določil da bom kupil iriver t10 1gb ki ga bom uporabljav na bordu, kolesu...Mogoče bom še dokupil kake malo bolše slušalke im mislim da bo več kot dovolj!

paperdoll ::

Da ne bom odpirala nove teme: Iscem mp3 player, pogoji so dober zvok, vsaj 1gb pomnilnika (ce ne kar 2), baterija mora zdrzat cim dlje, in seveda d je majhen 8-) ne bi blo slabo ce bi imel zaslon, tako da lahko rabim mape, po moznosti da tudi video predvaja. nekje do okoli 30k. kaj od spodnjega?

Sony NW-E005/L
SanDisk Sansa m200/2GB
SanDisk Sansa e200 2GB
MP3 predvajalnik Packard Bell Audio Diva Color
Hyundai MP-557V 2GB

mi kdo priporoca kaj drugega?

Trdi ::

Mene pa v bistvu najbolj zanima kvaliteta diktafona. Se odločam med nakupom diktafona in mp3 plejerja v bistvu. Ampak če je kvaliteta posnetega zvoka pri slednjem dovolj dobra, bi raje tega seveda imel. Lahko kdo kaj pove glede tega oz. me usmeri na kakšen test, ki je diktafone preveril?
Trdota d.o.o.

riki ::

Da ne odpiram nove teme bi vprašal kateri predvajalnik se bolj splača:
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...
ali
http://www.brundi.com/brundi/catalogue/...

Ubistvu bi rabu predvajalnik z 1gb prostora, radijem in pa dobrim zvokom!
Če se kateri bolj splača sem vesel vsakega nasveta.

Melanholija ::

tega priporočam ga ima moja sestra.....je 1giga ima radijo in dober zvok+veliko nastavitev...
na njega gre nekje do 500 musk za razliko v ceni pa kupiš še ene dobre slušalke za 5k pa si na konju!

Zgodovina sprememb…

Trdi ::

a imajo vsi creative zen možnost nalaganja muske samo preko programa windows media player? namreč to mene pri philipsu med drugim zelo moti.. in ja sem prebrav par review-jev in tudi to druge uporabnike crative zen micro najbolj moti, ker durgače bom verjetno uzev kak iriver h10

Zakaj te to moti, duleman? Nimam izkušenj s tem, me čisto informativno zanima. Aja, pa recimo če piše, da zahteva WMP 10, a to pomeni, da z devetko ne bo delalo? Ker WMP definitivno ne nameravam upgradati, same lopovske stvari pridejo s temi windows media "upgrejdi" Recimo Sandiskova serija e200 naj bi rabila WMP 10...
Trdota d.o.o.

Melanholija ::

to z upgradom nevem pomoje so to zahteve.....kaj me moti sinhronizacija je prvič zamudna potem pa ti po randomu določenih komadov noče prenest recimo od 100 jih 80 prenese 20 pa ne in napiše error "name" "canot sync (neki takega) ma nevem veliko bolj enostavno je kar z explorejom oz copy paste varjanta...no saj tako je pri philipsu...zen nano plus nima teh problemov saj se muska nalaga preko priložene programske opreme zelo enostavno ma saj naj bi vedno obstajalo več načinov! lahko da sem jst lesen in imam probleme sam s sabo...ko sem se pa končno odločil za iriver t10 ga pa ni v slo za dobit jao! Ker sem mi zdi da vsi kar nekaj vsiljujejo...tudi z atrac3 nimam dobrih izkušenj...pa ne vsega vzet kot 100% true!

Trdi ::

Ampak, če prav vem, lahko vsak mp3 filaš z glasbo tudi brez te programske opreme? Direkt kot da bi bi imel USB ključ? A so kakšne spremembe pri opcijah potem? Predvsem seveda playliste mislim.
Trdota d.o.o.

Melanholija ::

Ne nemoreš....zakaj? nevem pri philipsu vsa programska oprema deluje preko wmp...tudi prek wmp ne gre če nimaš prej naložene goger philips programske opreme...sicer lahka ti urejaš mape sam se na playerju nebo nič poznalo razen če zbrišeš neke xyz fajle pol ti player nebo delav, morš dat na restor....Playliste si pa lahka preko wmp rihtaš kok vem....si lahka ti povlečeš musko v wmp al pa narediš playliste! Drugače ti palayer sam rihta musko po mapcah most playd, my playlist, album, artest oz no artest found ipd..Za sandisk pa nebi vedel kako ima to poštimano...ker ponavadi vsi več gb playerji ki niso usb flash varjante delujejo preko itunes, wmp, winamp..je pa to čisto odvisno do modela do modela! Mogoče pa gre preko winamp bom sprobal

w3t80y ::

če rabite vsebino za vas ipod pol pejte sem

www.myipodownloads.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w3t80y ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223965 (3006) zuzek
»

nove komponente

Oddelek: Kaj kupiti
61513 (1296) tx-z
»

Izbiram med Mp3 playerji--->prosim svetujte mi (do 20.000 SIT)

Oddelek: Kaj kupiti
111998 (1812) d3k0
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61775 (1605) PARTyZAN
»

Ohišje +hlajenje je dobr?

Oddelek: Kaj kupiti
52201 (2102) norc

Več podobnih tem