» »

Sagem F@st 3344 USB priklop

Sagem F@st 3344 USB priklop

krofko ::

Sagem F@st 3344 bi želel uporabljati preko USB priklopa. Vendar pa mi potem kar naprej prekinja povezavo. Če je modem priklopljen prko omrežnega kabla, teh težav ni. Zanima me, ali komu deluje povezava modema preko USBja in kako ste usposobili povezavo.

amigo_no1 ::

Imaš usb 2.0 ali 1.1 port ?
Poskusi če dela kaj bolje na drugem usb portu (ne vem kako se temu reče po slovensko).

krofko ::

USB je verzija 2.0.

jurre ::

ti ne priporocam USB povezave, ker so baje dostkrat take tezave...

zee ::

riskiraj tistega jurja ze mrežno kartico, Windowsi in tvoji živci ti bodo hvaležni ... pa še nobenega gonilnika ni potrebno nameščat. Ne pišem na pamet, ker sem skozi roke dal precej ADSL modemov z USB priklopom in rečem lahko, da imajo vsi po vrsti zanič gonilnike.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

krofko ::

Sem opustil upe na USB in danes laufam preko mrežne kartice. Trenutno imam tudi drugačno razpeljano omrežje, tako da ne potrebujem dodatne omrežne kartice8-) .

ADSL modem + router --> stikalo --> PC1, PC2, ... PCn

Death Paladin ::

Jaz sem tudi nameraval preko USB preizkusit, ker imam namrec 2 mrezni kartici not zaradi Auditeya TV. Pa bom raje kr tak pustu, ker res povsod pravjo, da je prek USB dost problemov.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtomatska povezava do interneta v XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
231480 (923) Riff
»

Težava z matično ploščo....najbrž

Oddelek: Pomoč in nasveti
6690 (586) SaggyD
»

Naenkrat mrknil internet prek mrežne!

Oddelek: Omrežja in internet
121570 (1144) krneki007
»

Kako priklopit brezžični router?

Oddelek: Omrežja in internet
1116772 (16017) Tilen
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543369 (18909) imallears

Več podobnih tem