» »

Postavitev računalnika ?

Postavitev računalnika ?

ola ::

Lep pozdrav!
Zanima me kje je najboljše mesto v sobi na katerem bi lahko bil računalnik ? vlaga,hlajenje,na podu,na mizi .. Torej kje imate računalnik in kje ga je najboljše imet ?

jvolk ::

Ojla. Vidim, da nismo imeli kaj delat ponoči :)

Ja če tako gledaš potem je v sobi najhladnejši zrak spodaj. Če je spodaj potem pobira več prahu. Jaz ga imam na mizi, ker drugje ni prostora. Mislim pa da silnih razlik tudi ni. Vsaj ne uplivajo na delovanje računalnika. (ja ne smemo ga dat pod tuš :D )

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jvolk ()

Pesjan ::

Čisto preprosto:

Najprej azstaviš pralni stroj, da dobiš kovinsko šasijo, kamor boš ftaknil PC(šasija ti ščiti pc pred vlago). Nato izprazniš skrinjo in hrano preložiš v hladilnik, kar pa ne gre, pa poješ. Nato šasijo, v kateri je PC, položiš v skrinjo. Vse skup zadihtaš in to je to.Po tem pa pisalno mizo razžagaš,jo shraniš, in jo nadomestiš s skrinjo...vse jasn?To ti koristi od marca pa do oktobra.Kaj pa pol?Ja čist izi...Vzameš pajzl in razbiješ pol stene pa speleš cev do šasije v kateri je kišta. Skrinjo serviraš, sestaviš razžagano mizo,spodi položiš šasijo s pcjam,prikloiš gor cev in voila!Toplota potuje po cevi vun...ja pa kak ventilator ne bi škodil za pretok zraka...

Rate this advice!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesjan ()

;-) ::

Pesjan to je bolj smešno od smešnega:D :D :D -LoL

Jaz ga mam na tleh.

Pouh ::

Js ga mam na mizi.
Ubistvu pazi samo to, da bo zadej 20cm placa da bo zrak vn filalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako ohladiti sobo? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15744565 (36613) energetik
»

Kako bi naredil klimo :D ... Ma kdo kakšno idejo... Pismo je vroče...

Oddelek: Loža
244051 (3499) dr.J
»

Odlična ideja!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291539 (1149) Klemenn
»

klima - samogradnja ?

Oddelek: Loža
393616 (2774) govno
»

A bi se splacal nardit tole?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101402 (991) lost1

Več podobnih tem