» »

Problem z laptop tipkovnico- NUJNO!!

Problem z laptop tipkovnico- NUJNO!!

M-XXXX ::

No mam gericom 1st supersonic pci-e prenosnika! Ko sva z bratrancem spilala COD 2 prek neta in on je bil na prenosniku je polil Bandidos ice po tipkovnici- kasne pol decija! (ja vem škoda bandidosa![>:(]) Prenosnik sva takoj obrnila na glavo in hitr zbrisala tekocino potem pa sm tipke zbrisal se z vlazno krpo- da nebi bile lepljive! Kekaj sladkorja je prislo pod preslednico in se nekaj drugih tipk in potek ko si prtisnu se je limalo in za nekaj s so tipke ostale tud notri za nekaj sekund! Potem sm se lotu da bom tipkovnico spucal![8)] Jo vzamem vn dam nad brisaco in probam spucat z blagom namocenim v AXE (nism mu pri roki drugega alkohola![:-/]) ko z blagom ni slo najbolje sem hotel malo priliti pri robu na tipkovnico (predvideval sem da bo potem itak tekocina izhlapela, vendar se mi je polilo prevec- po celi tipkovnici!!:( Potem sem jo zbrisal potresu, in pod ventilatoorjem posusil! jo dam v prenosnika in tukaj je problem! dolocene tipke ne primejo, dolocene delajo normalno nekatere majo pa zamenano funkcijo (ce das esc se ti pisejo z-ji, ce das l je enako kot da bi preklopil med uporabniki!,...) kaj naj nardim? Laptop ma se ksn dobr let garancije (ki vela v Anni) A se da se kaj ustimat al ne? A bodo garamcijo sprejel in koliko je nova tipkovnica? Hvala za pomoc!

sirotka ::

Hja, če je zamenana funkcije...pol je zihr kj v stiku. Drugač pa nove tipkovnice stanejo tam 4.5k sit.

TheOne21 ::

je važno kak okus je mel bandidos?:P hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheOne21 ()

sirotka ::

mhm, mi jih mamo. Tako da ne vem, če ni več garancije si lahk sam to zamenaš. Da ne boš vrezveze kupoval robe...ni tak problem.

M-XXXX ::

Tipkovnico sicer še sušim vendar če ne bo delala mislim sam kupt novo ker bom na servisu zihr več dal! A lahko kdo pošle kašno ponudbo ali link?

pivo ::

sirotka tle...sm tko:) Am ja, mi jo mamo za 4.5k sit. pm sirotka:)
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tipkovnica prenosnika polita z vodo- menjava

Oddelek: Pomoč in nasveti
302367 (1894) radmannsdorf
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416509 (13752) _koki_
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877376 (6028) specterss
»

Polil tipkovnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
181740 (1264) boštjan
»

Tipkovnica za 5 jurjev...

Oddelek: Kaj kupiti
171382 (1115) Boky

Več podobnih tem