» »

Odjemalci pošte

Odjemalci pošte

Stajerc ::

A je kateri odjemalec pošte bistveno boljši od različice ki se nahaja v Office 2003 paketu? (Outlook 2003)

Ker če je bi uporabljal tistega drugače pa ker še ima ta officev outlook zraven druge funkcije bi ostal na tem.

Pa funkcija me zanima če nastavim da mi outlook avtomatsko prenese slike (in vso sebino) z maila da naj bi potem to če ti prenaša tudi spam z email računa ker pač ne loči email.si navadne pošte od spama kot recimo to dela yahoo ti zaradi povratne informacije do spamerjev pošiljajo še več spama? A je to res?

Ker pol bom raje si vzel čas pa vsem ki jim zaupam dal na listo ko se prenese lahko vse ostalčo pa bom že potem ročno prenašal slike če bo potreba...
Have a nice day.

madmitch ::

V tej temi boš izvedel vse.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Stajerc ::

Sem prebral pa vem isto kot prej. ;) Bom kar pr outlook 2003 ostal.

A
Have a nice day.

Freezy ::

Js bi se na tvojem mestu preselil na Thunderbird

Microsoft ::

Zakaj ze? Aja, ker je odprtokoden, pa si ga lahko sam prekompajlas tako, da ti v title pise "Im super duper geek".|O


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Freezy ::

M$ a tebi Billy plača da zagovarjaš Microsoftov software? Jaz sem samo priporočal človeku, ki menja odjemalc konkurenco. Na svetu pač more bit raznolikost, ne pa da 10 let eno in isto stvar nažigaš.

Stajerc ::

Zdaj sem v bistvu se posvetil outlook 2003 in sem eno popoldne ga študiral in zaj mam vse porihtano in dela dokaj lepo vse tako da zaenkrat bom na outlook 2003 ostal.

Drugače pa hvala za odgovore.
Have a nice day.

PARTyZAN ::

Freezy: Thunderbird ni neposredna konkurenca Outlooku. Pametne alterantive na polknih zal ni. Imas pa na linuxu Evolution.

nejc91 ::

Pozdravljeni, mogoče kdo pozna kakšen email odjemalec, ki bi ti dal opcijo da naprimer, ko pošiljaš mail skupini ljudi, prejematelj ne vidi ostalih, ki jim je bil mail tudi poslan.

Za informacijo bi bil zelo hvaležen!

Lep dan

balkanec ::

BCC? Vsi.
Ti si ziher pozigalec !!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375268855 (13786) Matko
»

Opensource Email Client za MS exchange 2003

Oddelek: Programska oprema
9885 (814) Icematxyz
»

Outlook 2003

Oddelek: Programska oprema
101339 (1219) Dman
»

Problem z vnosnimi polji in različnimi brskalniki

Oddelek: Izdelava spletišč
131137 (1026) alien-w
»

Predogled maila je skodljiv?

Oddelek: Omrežja in internet
171715 (1426) Ziga Dolhar

Več podobnih tem