» »

Katero tipkovnico in miško kupiti!

Katero tipkovnico in miško kupiti!

Matooo ::

Kopujem nov komplet tipkovnico in miško in me zanima kaj mi predlagate vi tko v rangu do 20k.
Ktere tipkovnice in miške so dost kvalitne.


LP :P

AndrewSmith ::

1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

drejc ::

Sam imam Cherry CyMotion Master Solar, ki je pravtako wireless komplet, ampak kolikor je tipkovnica zakon je miš skoraj poden. Kar po Logitechu posezi če nucaš dobro miš...:)



p.s.: ja, sončne celice polnijo baterije v tipkovnici
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drejc ()

BladE_ ::

Ce bi biu na tvojmu mestu bi se odlocu za Logitch komplet !! Ker tipkovnca je u nulo huda (bratranc jo ma), mis je pa tut solidna :D
Akcija - Reakcija

HT33L ::

odvisn zakaj rabs tipkovnco pa misko ce rabs za gaming si kups G5 pa G15 sam to ni v rangu 20k : ) ker je ze sama miska skor 20k tko da... obdrz tipkovnco k jo ze mas al si pa kup eno pocen za 2k pa misko G5 pa bos meu vec od tega kukr ce si kups eno bedno multimedijsko tipkovnco za 10k imo ktnx

Oxford ::

Sam imam Logitech Cordless desktop MX-700, pa sem nad tipkovnico popolnoma razočaran. Ima enak razpored tipk, kot vidiš v postu od AndrewSmith, zato ima zadeva (vsaj zame) GROZNO moteče postavljane tipke Insert, Home, PgUp, Delete, End in PgDown.
Druga stvar, ki pa je še hujša, so nalepke na tipkovnici, ki NI SLOVENSKA!! Nalepke (za č, ć, ž š, z, y in pa (, ) ...), so rjave (???8-O) barve, tako da jih originalni tisk, ki je bel popolnoma "preglasi". Sam sem se znašel tako, da sem s črnim alkoholnim flomastrom prekril originale. Toda kaj, ko pa ga po kakem tednu zbrišeš.
Zelo odsvetujem Logitecha, razen če dobavitelj ni zamenjal tipk in jih ni le prelepil.

AndrewSmith ::

Uceraj sem jo vidu v big bangu in nima nobenih nalepk.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

igor0203 ::

Če hočeš, ti lahko jst prodam miško Microsoft Intellimouse Explorer 4.0 za ~5k SIT. Piši na ZS, če si zaintereiran.

drejc ::

Jest sm seveda tut gledu za logitechovimi kompleti, ko sem kupoval wireless key+mice. Opazu sm eno zame zelo motečo lastnost ki se drži vseh logitechovih tipkovnic in to je majhnost tipke enter.

Cherry je biu pač kralj med tipkovnicami in je imo še vedno.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

kovk ::

klik Po mojem mnenju super komplet,za tak denar.

drejc ::

Mi nikol nebo jasn zakaj logitech dela tako mejhne tipke ENTER...nikoli!

p.s.: a še koga to moti al sam mene?
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

benkec ::

sam sem pred enim tednom kupil logitech mx3000 in sem zelo zadovoljen.tipkovnica se lepo vleze ze od zacetka miska pa se zdi malo tezka.ima pa prostor za dve aa bateriji deluje pa tudi z eno.tako da jo jaz uporablajam z eno in se mi zdi stvar super.tipkovnica pa itak raztura :D ,pa tipka enter je tudi povsem normalna in dovolj velika:)--ni taksna kot na zgornji sliki ampak je vecja oz sirsa.
in bog je ustvaril 3d1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: benkec ()

Poldy ::

Jaz imam tipkovnico Logitech Flatx in miško Logitech mx310 (edina boljša logitech miška za levake). Obe sta enakih barv in sta kot nekakšen komplet. Za tipkovnico sem dal 7k sit, za miško pa 9.

Fatal1ty ::

se pravi za okol 20k. osebno ti priporocam mx-518 stane cca.12k in tipkovnico https://www.cool-pc.org/cgi-bin/b2cshop...
res da ma anglesko razporeditev tipk, sm mene to nc ne moti, ker tako ali tako ne uporabljam sumnikov, tko da je cist cool.
tipkovnica mi je zakon, in se osvetlitev tipk ma... aja pa ma za mx-15 si nabav se padsurferje npr.s&s steelpad, ki v q-shopu stanejo 900sit

GrimReaper ::

če rabiš za gejmat, je ta opcija od Fatal1ty-ja res še najboljša
še bolje pa če malo našparaš in si kupiš G-5 miško

charlotte ::

Zanima me katero miško in tipkovnico bi mi priporočal. Ogledan imam tale komplet, samo pravjo da je miš dokaj generična in nič posebnega. Tipkovnico pa se posebej ne da kupit da bi bla BREZ žice (jst nism nikjer take najdu), pa bi potem lahko posebi miško kupu.

tilinho20 ::

Najbolje, da greš v BB ali Harvey Norman pa probaš tipkovnice in miške.

yovo ::

Poišči si rabljeno IBM model M. Balzam za prste, katastrofa za ušesa vseh prisotnih :)

Planetarium ::

Najprej je dobro da poveš za kakšne stvari boš tipkovnico in miško uporabljal (igranje iger ali surfanje pa inetu in podobno ker ce rabis za slednje potem ne rabis dajat 20k za oboje)

charlotte ::

Sem že kupil wave, sem ga probal v BB in roke kr niso šle stran, neverjetna razlika v primerjavi z tipkovnico prenosnika:)) .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico in miško (Logitech Cordless Desktop Wave ali Logitech Pro 2800 )

Oddelek: Kaj kupiti
51687 (1461) FBR
»

Brezžična tipkovnica in miška

Oddelek: Kaj kupiti
81509 (1509) zee
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877324 (5976) specterss
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222949 (2370) ddeben
»

Izkušnje z miškami in tipkovnicami

Oddelek: Kaj kupiti
131142 (1008) djLinux

Več podobnih tem