» »

Totalno nesposobna ekipa ST

Totalno nesposobna ekipa ST

1
2
3 4

kopernik ::

@jarre:
Ma, vse kar hočem povedati je to, da se je najbolje sprijazniti z dejstvom, da mlini meljejo počasi. Kakršenkoli že je bil razlog Primoževe odsotnosti oz. nedosegljivosti, se z njim(razlogom) nima smisla obremenjevati. Iz tega vidika se mi zdi ta tema odveč in zato sem tudi rekel Microsoftu, naj se pomiri oz. preprosto počaka (kot npr. čakam jaz že nekaj mesecev). Če kaj bo, fajn, če ne pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

Thomas ::

Samo, kopernik, kolikor jest razumem, ni več problem v čakanju. Problem je baje zdej v tem, da nesramnemu Mihcu ne bodo objavili, ker je težil, kot je pač težil.

To je nekoliko drugače, se ti ne zdi?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Microsoft ::

Lej, ko bi jst dobil vsaj povratno informacijo "ne bomo objavli", bi blo vredu. Ali pa "pocakaj dva tedna". Ok. Ampak nisem.

No danes sem. Pa tak preprosto, ko je rect "clanka ne bomo objavli". In to je to. Konec zgodbe.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

WarpedGone ::

@Slo-Tech ekipa:

Svaka čast. Tak odnos lahko pelje samo nekam: v propad.

Sicer pa, neč bat, konkurenca se zmeri najde.
Zbogom in hvala za vse ribe

marS ::

M$: tut men se zdi taka ignoranca res podn od podna. to ti samo govori kak folk vodi tale slo-tech, ne sam po strokovni ampak tut po človeški plati. ne glede:
če si se že potrudu lahk poskusiš kontaktirat folk na Vodici.net, sicer jih ne poznam, ma sem prepričan da ti bodo objavli članek. res je, ni (še) tolko znana stran (nimam nič pri tem, nit ne mislim delat reklame) ampak gor je že neki vodičev tko da bodo prav gotovo objavli.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

zbogi ::

M$ sej nisi edini, pri men je tud podobna zgodba, pač so me prosili da napišem en članek, sem ga napisal, poslal neko prerelese verzijo za v pogled in nisem dobil odgovora, ene 2x sem sam vprašal kaj se dogaja z člankom pol pa nisem več težil, kot ste že opazil tud objavljen ni bil, mi je pa vseen. Sam mi je malo smešno, da sem na njihovo prošnjo vložil neki truda, napisal članek in pol ignore. Sicer men je, kot sem že povdedal vseen, sam tle se za mene stvar konča.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Duke Nukem ::

no če boš kje objavil članek, bi prosil če daš link :)
2600@3000barton,1GbPatriot-GF6800gt,160Gb hitachi,Logitech Z 5500 :)

borchi ::

ma more bit to nek usran članek, če rabi tolk reklame in pompa...

:D

(hec, microsoft, nč osebnega)
l'jga

Backup22 ::

DAJMO ANKETO!

Objaviti MS članek?
- DA
- NE

>:D

Aja MS daj uploadaj članek nekam, pa daj link!
//

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Backup22 ()

Microsoft ::

LOL, pa ne sej ni to. Am, clanek je tko za n00be, ane. Tisti, ki ze nekaj znate, bi bili bolj ko ne razocarani. Aja, pa se nekaj procedur in funkcij je (v SQLu). To je pa tudi vse.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Nejc Pintar ::

Ok, zadnji članek je bil objavljen 1 mesec nazaj, pa še ta je poln paranoje!

Skratka, raja hoče več člankov, ljudje so željni znanja, vi pa preprosto !nočete! objaviti članka, kar se meni zdi zelo arogantno. S takim odnosom je vseeno če ukinete članke. Človek se nekaj matra konkretno za neko spletno mesto, ampak vi tega ne boste objavili "zaradi nestrpnosti"!
Lahko je biti prvi, če si edini!

AndrejS ::

MS Klikni na članki pa ti bo vse jasno :
Video nadzor na slovenskih avtocestah | (05.12.2005)
Mnenje: Patentiranje programsko izvedenih izumov - da ali ne? | (24.08.2005)

Če pogledaš datume, med zadnjim in predzadnjim člankov ti bo jasno da še boš moral počakat kakšna 2 mesca!

NavadniNimda ::

Še moje skromno mnenje::8)

Mislim, da Slo-techarji kar dobro opravljajo svoje delo. Ker je tole najbolj obiskan Slovenskogovoreči Forum v Vesolju, si lahko samo mislimo, koliko različnih interesov, pogledov, nagnenj in zahtev se prepleta tule. Zato moramo tudi moderatorjem in adminom občasno pritrdit.8-)

Microsoft ::

Je ze blo nekje napisano, da moderatorji nimajo s tem nic.

AndrejS, ze nekajkrat sem rekel. Pa bom se enkrat. Ce bi mi bilo receno "mi objvalamo clanke na 2 meseca, tako da se pocakaj malo", bi rekle ok. Ni problema. Nobenega. Samo meni tega noben ni rekle.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BluPhenix ::

Slovenskogovoreči Forum v Vesolju


Easy z izjavami, da te ne vidijo oni z mn3njalnika. Bo hitro slo-tech na tiskanem papirju.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Nejc Pintar ::

eh, mn3njalnik ni resen forum
Lahko je biti prvi, če si edini!

iration ::

Neobjava je jasno sporočilo uporabnikom: ne matrajte se, mi na slo-techu smo samozadostni.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

overlord_tm ::

BTW: Kako je lahko članek za izdelavo preproste spletne strani dolg 24 strani? Sem bral tutorial za izdelavo preprostega CMSja pa je bil dolg 5 strani :\ .

(sicer pa če je za tipične windows userje mora bit res poslikan vsak screen in popisan vsak klik -- joke)

zile ::

Po moje si malo falil z naslovom tegale topica in s tem dokončno dobil košarco...:O

Microsoft ::

Ok, na stevilne pobude da naj objavim ta clanek, sem ga nekako dal na dost hiter streznik. Preden zacnete brati, se nekaj info.
To, kar je na strani, je tisto, kar sem poslal. Se pravi, da nisem spreminjal nobenih pravopisnih, logicnih, karkoli ze napak. Dodal sem le slike, ki so prej bile v svoji mapi, clanek pa je vseboval samo imena teh slik. Prav tako sem dodal se linke na kazalu, tko da ni treba tolko iskat, kje je kaj.

ASP.NET.htm

To je to. Komentarji, zelje, pripombe dobrodosle. I like two-way communication.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

NavadniNimda ::

Mikrosoft - navadi se VSEM slikam IMG podajati vedno tudi width in height atribute. Če bo browser vedel višino in širino slike vnaprej, ne bo plesalo med nalaganjem. Za to stran, ki si jo naredil to sicer ni pomembno, če hočeš pa delat profi web-site, pa je.;)

R33D3M33R ::

Mogoče bi bilo kul, če bi članek razdelil na htmlje kot si ga razdelil s poglavji. Tako bi tudi tisti s počasno povezavo prišli na svoj račun. :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Microsoft ::

Bistvo je vsebina. Ker tole sem jst se pred pol ure mel v doc formatu, pa sem zdele dal v htm.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BluPhenix ::

No to res ni članek, je popoln tutorial. Vidim da je res za noobe, ampak inštalacija vodena tako za rokico? Klikni strinjam se s pogoji... pa če se človek ne, nikjer nisi napisal naj jih prebere, samo naj klikne na kljukico in next. Če bi bili v US, in bi k nekomu prišla policija zaradi zlorabe bi rekel: jaz nič ne vem, nek Microsoft mi je rekel, da kr dam kljukico in pritisnem next.

Ljudje z modemi, niti ne se trudit, je ogromnooo velikih! slik.

Ti, Microsoft, koliko MB zasede tale tutorial?

Med drugim če že učiš kako se naredi stran, bi bilo fanj, da učiš prav. To leti na tabele... bolje bi bilo, da nekdo, ki se je komaj začel ukvarjati z spletnimi strani niti ne ve, kaj se da delati s tabelami (ok, je dobro, da ve, a ni dobro da to uporablja).

Škoda da je vse na MS proizvodih, če bi bilo kaj drugega nebi bilo potrebnih toliko slik, saj bi lahko 3/4 stvari bilo tekstovnih in prav tako nazornih.

Sej ne, da "članek" ne zgleda uredu, vendar je za moje pojme preobsežen in preveč tak na tirnicah. Zame so boljši pristopi, ki ti razložijo stvari lepo od začetka, ampak tudi tako da veš kaj delaš.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Microsoft ::

Ma vedno se najde kaj, ko bi lahko bilo boljse. Pa kot vidis, je stvar namenjena bolj tem, da ti podatke preneses iz strani v bazo in v obratno smer. Za sam izlged bi se itak dal napisat svoj clanek, zakaj uporabljat div namesto table. Samo to ni bil moj cilj. Lahko pa kdo dopilni zadevo oz. naredi upgrade.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

64202 ::

Ce bi bila koda kot tekst, se potem da uporabit kopirno pasto, zdaj pa mores prepisat... mogoce je pa to tudi dobro (== edukativno:)
I am NaN, I am a free man!

Azrael ::

Zdaj je kot je in res škoda, ker niste našli skupnega jezika. Vodič vsaj na prvi pogled izgleda obetavno.

Bi ti predlagal še nekaj, ker uporabnikov s slabo povezavo na net tukaj ni malo, da stran shraniš v zip ali rar datoteko in ponudiš možnost, da si tako stran ljudje ogledajo off-line.
Nekoč je bil Slo-tech.

strictom ::

Miha, dober članek. Čeprav nisem nek velik fan IISa ampak dobro. ASP.NET me pa zanima :-)

jype ::

Uh...

Tko, no :)

Microsoft, lepo, da si se potrudu v duhu prostega programja delit z nami svoje izkusnje ampak en nasvet...

Ko razlagas tehnologije kandidatom za programiranje, ni treba predvidevat, da so idioti, pa da ne znajo instalirat IIS ce napises "Namestite IIS (standarden del Windows, najdete jo v add/remove windows components)", ampak moras za vsak klik dat posebej slikco. To precej zmanjsa preglednost in ucinkovitost navodil.

BigWhale ::

Za n00be? Eh?

Za popolne bedake pomojem.

"Dodamo kljukico, da se strinjamo z licenčnimi pogoji in kliknemo Next"

Microsoft ::

Ok. To je ze bilo receno, da so navodila za instalacijo prevec podrobna. Ta kritika je ze bla izrecena, tko da ok. Bo upostevano za naslednjic.:))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

apachee ::

@Microsoft: Z mpje strani vse pohvale za trud. Člane dejansko je tutorial, malce bolj specifičen, ne tko na splošno, a zlo uporaben za začetnike, ki se ASP.net šele učimo in tak tutorial pride še kako prav. Ne pusti se nobenemu da ti spodkopava samozavest, ti kar naprej ustvarjaj, vedno se bo našlo veliko ljudi ki bodo cenili tvoj trud. Vsaj jaz sem ga prebral in mu sledil in nekaj pa sem se naučil iz njega. Ok je zelo podrobno napisan, ampak marsikomu to pride prav, ostali pa naj preskočijo dele ki so jim odveč.

Vsi vi ostali prepotentneži, ki vas moti "preobsežnost" tega članka ...

Mislim da če bi vas kdo dal kvačkat, bi bli še kako veseli takega tutoriala na tako temo.

Mislim dejte se že mal umirit in dejte to vašo prepotentnost kako ste vi oh in sploh malce umirit. Obstajajo ljudje ki so na začetku ukvarjanja z določeno temo in oni cenijo trud ljudi kakršen je Microsoft.
You can't win without The Finn!

Boeing ::

Microsoft: jebiga, je pač tako, da včasih dobro stvar po naključju dobijo v roke ljudje, ki pojma nimajo kaj z njo početi (in jo potem iz radovednosti what-if uničijo)... :)

Tudi meni se je zgodilo (in točno v temle oddelku), da sem nekoč nekaj ponudil slotechu, in ker sem po 8 dneh zahteval odgovor, sem bil "prijazno" zavrnjen, da izsiljujem...

Kakorkoli, zdajšnja P & Co. me spominjajo na ene take užaljene poscane miši... dokler tok dogodkov sledi njihovim utvaram je OK, ko pa ne, pa v jok in na drevo.

So pa, seveda, svetle izjeme. Slava in čast njim!
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

DonHonChi ::

Boeing ti in tvoj kolega (ki trenutno gleda pinki v pritožbah :))) ) sta dobesedno izsiljevala, da ne omenjam da so bile zahteve totalno nezaslišane, seveda se je pokazala tudi vajina pamet. Takrat so vaju uporabniki skurcali zdaj se pa delaš svetnika in mučenika tukaj? Čaki bom prilimal tvojo temo evo. Da bodo vsi vedeli kakšen si. Ti bi bil "tester" in videl novice in izbrisane odgovore pa še administratorski oddelek? Ni problema a bi še pomfri zraven? Lepo te prosim tester ga nima kaj srat po forumu ali novicah.

P.S.
Ja bošček čakal si celih 8 dni!! Na odločitev ki bi jo mogel sprejeti celotni team, ne pa en sam posameznik, jaz kot član ekipe na svojem forumu bi ti še ban na glavo vrgel ne pa samo zavrnil. Kaj si ljudje upajo danes.
gluposti...

Zgodovina sprememb…

Boeing ::

Partagenai... po ZUP je rok za odgovore, pritožbe in ostalo upravno sranje 8 dni. V poslu je ta čas skrajšan na nekaj dni oz. najpogosteje ur. Za takšne veleume, kot se P&Co imajo, absolutno preveč časa za koordinacijo, še posebej glede na tehnologijo, s katero razpolagajo.

Point pa je bil nekje popolnoma drugje... problematiko, ki za s-t ni najbolj ugodna, se ignorira. Takšna je situacija in to razpizdi še marsikoga drugega, ne samo MS...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

BluPhenix ::

Alo zdej pa res se ustavi s takimi neumnostmi.

Slo-tech ni podjetje, ni doo ni dd ni kapitalska družba, zatorej jih ne obvezujejo nobene zakonske določitve glede pritožb in podobno.
Gre za kup prostovoljcev!, ki ureja neko spletno stran. Zato ne moreš govoriti:
V poslu je ta čas skrajšan na nekaj dni oz. najpogosteje ur.

Ker tukaj se ne gre za posel štekaš. Žalostno, da v tolikih letih še niti poštekal kako deluje tale stran (ki vsekakor ni edina ki deluje tako). Pač ponudiš nekaj konkretnega in če se izkažeš za dobrega obiskovalca/testerja/karkoli dobiš nekaj po njihovi presoji. Ne pa da kr postaviš neke pogoje kaj bi delal in ker ti ne odgovorijo v 6! dneh začneš jokati. Pismo še za javne razpise je čas odgovora od 30 do 90 dni, tvoje sklicevanje na ZUP je čisto mimo.

Tudi sodelovanja med podjetji se ne vzpostavijo v par urah (ti so verjetno videl v filmih) in tudi v par dneh ne. Do podpisa pogodbe dostikrat preteče marsikakšen mesec. Očitno si tudi narobe razlagaš pojem posla. ti si dal ponudbo, oni so ti odgovorili, da bo treba malo počakati na odgovor, nakar si se ti sam odločil, da si čakal preveč. Kaj ko greš na razgovor za službo in te ne pokličejo naslednji dan tudi po njihovem forumu (ali po takem, ki veš da ga obiskujejo, ali pa v drugem mediju, ki mu sledijo) začneš objavljati take stvari?

Preveč časa za koordinacijo, to veš tako, ker vse poznaš in veš kaj delajo? Ne glede na tehnologijo, je še vendno težko uskladiti tudi samo 10 ljudi, ki se z neko stvarjo ukvarjajo v prostem času in jim ni to služba, oziroma se ne dobivajo vsak dan na sestankih. Če pa misliš da se te stvari dogovori na način: ti en bi nekaj delal, odgovor: ok, pa se zelo motiš.

Ok, pri Microsoftu je res zadeva trajala nekako dolgo, glede na obljube, ki naj bi jih dobival. Vidva sta pa čisto nekaj brez veze nestrpna... aaaa v 6 dneh niso dali odgovora... aaaa ueeeeee. Dej cool down.

Kakšna otročad...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Primoz ::

Ker tole očitno ne bo umrlo samo ...

Članki se na Slo-Techu običajno objavijo v dnevu ali dveh pod pogojem, da so:
a) vsebinsko pravilni
b) slovnično pravilni

Če je prispevek slovnično sranje, se čas objave v povprečju razvleče na en teden (tudi kak dan več) in potem se objavi.

Če pa prispevek vsebuje vsebinske napake (v verziji, ki jo je objavil jimi, jih je za približno dve A4 strani), potem pa se stvar objavi, ko se uspešno popravi. Kar zna trajat, ker za vsa mogoča področja ni vedno na voljo dovolj ljudi, da bi nekaj uspešno popravili. Prav tako kdaj vsebinsko popravljanje vsebine vzame precej več časa, kot bi ga vzelo enostavno ponovno pisanje članka (samo potem sledi kmečki upor o prascih, ki kradejo ideje).

Prav tako se za nedoločen čas zavleče objava prispevkov, kjer avtor pričakuje, da bomo kakšen del članka dopolnili / dodali mi. Za razlago glej prejšnji odstavek.

Jimijev članek je šel čez dva pregledovalca, preden sem mu rekel, da bo stvar verjetno objavljena ASAP. Žal je potem tretji "bralec" odkril še tri vsebinske napake, ki jih je bilo potrebno pred objavo pač odpraviti. Članek bi bil tako objavljen enkrat v soboto dopoldne.

Žal se je avtorju dvanajst ur pred objavo dobesedno utrgalo. Tako kot si ne moremo privoščiti objave različnih "prispevkov", ki jih občasno v "objavo" pošljejo različni preprodajalci računalniške opreme, si tudi ne moremo privoščiti objave člankov z znanimi vsebinskimi napakami (včasih nam sicer kaj uide, vendar upam, da se to ne dogaja prepogosto). Pri vsem skupaj je najbolj škoda dela tistih štirih ljudi, ki so zagonili 14 dni, da so iz jimijeve skropucala naredili vsebinsko korekten članek.

PS. Shadowman-x lahko bi vsaj napisal iz katerega naslova si pošiljal ponudbe, tako da bi lahko v RT sistemu preveril, kaj se je dejansko zgodilo. Ker načeloma odgovorimo na vse e-maile, ki jih dobimo, pa čeprav je odgovor le "ne" (zagotovo pa bi dobil vsaj ponudbo za oglaševanje na strani). Tako da res prosim za e-mail naslov iz katerega si pošiljal ponudbo. Če si jo pa omenil kje v forumu, tako kot sedaj, pa ups ... S-T forum je velik.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

gzibret ::

Pebi - probite objavit članek v kakšni KOMERCIALNI reviji. V Proteusu recimo, ali pa v Ž&T, za katereje treba plačati. Pa boste videli, da je 14 dni v bistvu tren oka v primerjavi z njimi.

Da ne govorimo o kakšnih bolj specializiranih znanstvenih revijah, ko lahko traja od E-oddaje članka do E-objave več kot 2 leti.
Vse je za neki dobr!

Thomas ::

Že OK, že OK. Se zavleče, jasno.

Ampak kot sem bil že omenil. Zavlačevanje je lahko razumljivo, "ker si sitnaril pa ne bo zdaj nič!" - je pa neupravičen egocentrizem, ki ne koristi nikomur.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Boeing ::

BluPhenix: verjemi da prekleto dobro vem, kako delujejo razna "prostovoljna" dela, kot tudi prekleto dobro vem, kako deluje posel. Če misliš, da se za vsak jebeni posel podpisuje pogodbe, pogaja, izsiljuje in nevem kaj še vse po več mesecev, potem ti moram žal povedati, da si ti tisti, ki gleda preveč filmov. Vse preveč poslov se sklene v razmaku nekaj minut, da ne govorim o ne tako redkih primerih, ko se dogovori delajo potem, ko je vsa stvar že mimo...

Zakaj "primerjava" s podjetji in ZUP ?
Zato, ker je sedanji team tako strašno prekleto sam sebi pomemben in samozadosten in se do uporabnikov njihovih "storitev" obnaša kot kakšna multinacionalka.
In primerjava z ZUP zato, ker če si jemljejo pravico postavljati svoja pravila in sankcije in jih tudi izvajati nad svojimi uporabniki (kar je v bistvu princip delovanja držav), potem se naj držijo tudi nekaterih drugih pravil, ki so bila postavljena NJIM.

Rok za odgovor je 8 dni in pri tem prepričanju ostajam. Če ne moreš sporočiti končne oz. kakršnekoli odločitve, potem vsaj muksni in reci, da rabiš več časa, da se ti ne da, da si len ali pa preprosto da naj se jebem.

Ne pa biti ignorantsko tiho. Frajerji.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

BluPhenix ::

En odgovor si dobil, da se morajo sestati vsi.

SIcer pa si sam kršil zakon oziroma ga nisi upošteval, saj si po 6! dneh odstopil od zadeve (če že težiš o 8ih dneh, katere naj bi imeli zakonsko predpisane). Torej je tvoja napaka. Očitno preveč podjetniško razmišljaš, pa misliš da se morajo ravnati po nekih zakoni. Še vedno ne štekaš, da si jim dal ponudbo. Če je ne sprejmejo je ne sprejmejo, se nimaš ti kaj usajati kako si dobrosrčen in oni barabe, ker niso hoteli sprejeti stvari (čeprav nikjer ni omenjeno da slo-tech tega ni hotel). Res ne vidim kje je problem za odgovor na tako stvar počakati 14 dni , en mesec, al se ti tako mudi dobiti admin naziv (kar so smešni pogoji, zaradi usklajevanja člankov....)

Posli v minutah ja... res dobri posli. Jaz bom z nekom, ki ga komajda poznam sklenil posel v par minutah ja... mogoče takega za 200SIT dobička, za konretne stvari pa bom marsikaj preveril preden se spuščam v to. Če tako delaš ti, potem super, lahko ti bo kdaj uspel veliki met, ampak bolj verjeno je da bodo tebe na veliko vrgli.

Očitno ti slo-tech dojemaš kot neko splošno dobrino, do katere imajo vsi pravico. Slo-tech ioma svoja pravila in svoj "vodilni kader", zato lahko počnejo stvari kot jim paše. Če bodo pretiravali z ignoriranjem bo stvar propadla sama od sebe. Zaenkrat pa se kar dobro drži (no ful nekih novih čudnih uporabnikov je tu...) in se nekateri, ki očitno želite imeti vse in takoj nekaj pizdite, kot da bi pa vam to mogli nuditi.

Sej sem tudi jaz že napisal kakšno novico, ki pa niso šle v objavo. Big deal, bom se pač naslednjič bolj potrudil ko bom pisal ali bom odnegal, ker je to znak da mogoče stvar ni zame.

Še vedno pa sem mnenja da je treba pogajanja začeti: ej jaz bi to delal, kaj bi mi ti ponudil za to. ko ti pove pa se začneš lepo pogajat. Ne pa kr navest neke nerealne pogoje (nima veze če so bili pogajabilni), kot da si člen v verigi, ki je nujen za obstoj portala. Dejstvo je da sta vidva hotela iskati na slo-techu prestiž in splošno poznanje, ne pa nekaj naredit dobrega za portal (lahko govoriš da ni tako, pogoji pravijo drugače).

Sicer smo pa offtopic, ker je to itak druga tema, če bo kdo to brisal, bom tudi jaz govoril kakšni grdavsi so :\ ... ja titak...

Po svoji strani ima pa Thomas prav, da teženje ni najbolj upravičen razlog za neobjavo takšne stvari. Seveda je možno da je zadaj še kaj drugega kar ne vemo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

CaqKa ::

>>> Jebemtis, jaz sem enkrat napisal en clanek, pa ga nihce sploh objavil ni! Raja slotechovska... ;>
>>> Baje nisem dost v redu napisal zadeve. Let's gang up on them!

a si slučajno kje videl, da je napisal da se mu je kakršen koli komentar na njegov članek dal? (recimo da je vsebinsko nekorekten?)

ne to se je šele sedaj zvedelo.

primož a je tako težko kar takoj uporabniku napisat, da ima članek dosti slovničnih in vsebinskih napak in da bo to trajalo eta cca 30 dni?

microsoft uporabi tale programčič da si vodič razdeliš.

pa za božjo voljo (vem da že veš), daj manj slik in manj teh 'kliknite next', napise pod vse te slike spravit je mukotrpno delo. sploh na slotechu kjer je sistem za vnos slik, kar uporabniku neprijazen.

jimi mogoče se ti glupo sliši da ne moreš svoje znanja vrnit nazaj na slotech.. samo ga drugače kot pa preko foruma res težko vrneš.

mene bi enostavno motlo dejstvo da niti približno v okviru plus minus nekaj dni/tednov ne znaš povedat kdaj boš članek objavil...

prav čudno da so se v času pred nestom pojavli članki kar od nekje.. :>

poweroff ::

Hm, bom še jaz povedal eno stvar. Tudi moji članki so že čakali na objavo. In to kar nekaj časa.
Pa se ne sekiram, saj vsaka stvar rabi svoj čas. Sicer pa skušajte napisati kakšen članek za kakšno znanstveno revijo. Tam se šele čaka...

In vsaj en članek tudi ni bil objavljen. Pač ni bil dovolj dober. Bom drugič pač raje napisal boljšega kot pa delal tragedijo iz tega.

In da smo si na jasnem - če bo moj naslednji članek zavrnjen, ne bom užaljen zaradi tega, pač pa bom premislil, kao bi se dalo stvar izboljšati.
sudo poweroff

DonHonChi ::

Boeing, kako že praviš moderatorjem.. da so prepotentni? 6 dni vau, ti je kaj znano mogoče?
gluposti...

Tr0n ::

Slepi. Reklamo si ustvarja. :)

Microsoft ::

Am, nekateri ste totalno zasli. Se enkrat. Vsebino sem dal v html samo za to, da vemo, o kakem clanku govorimo. Nisem zdej ta html sminkal po dolgem in po crez. Ker to ni bistvo. Bistvo je, da vidite vsebino; tekst in slike.
Prav tako nima smisla govorit o tem, kako dolgo kaj traja. Ker stvar bi bila cisto sprejemljiva, ce bi bila KOMUNIKACIJA. Torej, rec mi "trajalo bo 3 tedne". In stvar bom stekal, razumel in za te tri tedne nehal tezit.

Iz zakulisja. Ko sem prvic poslal clanek, ga je Primoz dal lektorjem in rekel, da bo trajalo en teden, da to uredijo. Da bom konkreten z datumi, 17.12.2005 mi je napisal, da bo clanek pri lektorjih od nekaj dni, do naj vec enega tedna. Naslednjic sem ga kontaktiral 23.12.2005.
In se zacetek. Najprej sem napisal nekaj strani, ter jih poslal na team@ST. Primoz odgovori, da ce sem pripravljen dokoncati, bodo objavili.

Prav tako je Thomas ze n-krat povedal; ne objavit clanek zaradi tega, ker sem 10x vprasal, kje je moj clanek, je glupo.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

BluPhenix ::

Malo mimo je tudi misliti, da se bodo ljudje s tem ukvarjali v času med božičem in novim letom.... vsaj jaz vem da se nebi. Niti ne s strani če bi jaz napisal članek, ker bi mi bilo logično da to ni glih čas za teženje...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

CaqKa ::

sej pa pravi da je kul če se ti ne ljubi ubadat s tem, samo potem povej da se ti ne ljubi in se bo stvar posledično zavlekla za dva tedna. Kar pa tukaj manjka.

zbogi ::

eni od vas sploh nočte razumet in tud če bi blo tak kot je Primož rekel, bi blo čist ql, nobenega problema, samo ko ni!!!! Kr vprašte Gufya kaj se je dogajal z njegovim člankom, kukr je men znano je on bil še bolj potrpežljiv in ni doživel objave.
Pri men je blo pa tud isto, s tem, da sem jst enostavno nehal težit, ker me boli k. Pa ni tle fora nobenih praznikov, izrednih družinskih ali bilokakih razmer. Razen če so cel let na počitnicah.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Microsoft ::

Ok. Pol mam se eno komicno. Ane, men se tko smesno zdi, da se kar smejim, ko tole pisem. Po drugi strani je pa zalostno, da take fore govorijo, ane. Pa dober, poglejmo, zakaj se gre.

Vcerja sem po nekaj dneh Primoza spet dobil na mircu, pa ga vprasal, kdaj bo clanek objavil. No, ob koncu pogovora je Primoz prisel na eno zelo dobro idejo. In ta je, da bi ST razsiril svojo ponudbo in ponudil storitev uporabnikom: izdaja racunov.
Tako je, prav ste slisali. ST se siri, izdajali bodo racune. Pa poglejmo, kako je prislo do tega. Primoz se na mojo ponudbo sam odloci, da bo clanek, ki sem ga napisal objavil. Kasneje, pred nekaj dnevi se premisli in preklice objavo. A tu nastane problem.
Namrec, moj clanek so obdelali ter lektorirari, kar pa seveda ni zastonj. In sedaj bom jaz prejel (oz. vsaj potrudili se bodo, da ga bom) racun za to storitev.

In meni so to zdi sporno. Iz vec razlogov. Kot prvo, obdelave in lektoriranja jaz osebno nisem nikoli narocil. Tako da ne vem, zakaj sem jaz postal narocnik? Oni so kar mene oznacilo kot nekega narocnika. Halo?!
Naprej. Obdelanega in/ali lektoriranega clanka jaz nisem videl. Kako mi bodo potem lahko izstavili racun za neko storitev, kater rezultat ni dobil narocnik? Torej, jaz bom placal za lektoriranje in obdelavo, a od tega ne bom mel nic. Se vec. Nikoli se s taksnimi pogoji dela nisem strinjal.
Prav tako ST nima nikjer postavljenih pravil, kako v taksnih primerih. Pa dobro, nekak z napol smeha bi se dalo se razpravljati, ce bi jaz sam preklical objava. Ampak je nisem. Se danes si jo zelim. Torej bom jaz placal lektoriranje, ker si je nekdo drug iz subjektivnih razlogov premislil in ne bo objavil clanka?!

En sam smeh in zalost v enem.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145983 (21250) CaqKa

vodstvu ST!!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
16012192 (7963) perci
»

Pomanjkanje novic na S-T

Oddelek: Slo-Tech
462284 (1564) Nejc Pintar
»

Resna kritika piscem novic, člankov in testov (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
856563 (4267) Stepni Volk

Več podobnih tem