» »

Povejte svoje mnenje

Povejte svoje mnenje

R0K ::

No zejle sm pršu do neki gnarja :)) in mam namen kupt eno novo linux distribucijo.....na izbiro mam tele :

- SUSE 7.3 pro
- Red hat 7.2
- Mandrake 8.1
- pa še en slackwave sam se ne spomnim kire .....

sm tko bl začetnik in ne linux master....torej kaj bi vi zbrali na mojem mestu?

dr.J ::

Nima veze, vse so OK. Potegni si eno k sebi, za prišparane cekine pa si kupi kaj drugega, npr slovensko knjigo o Linuxu z namizjem KDE. Pa še za kak pir ti bo ostalo! :D

l0wc4 ::

Se strinjam z Dr.J, kupi si linux distribucijo za 1000 - 2000 SIT, ostalo pa daj raje za kako dobro knjigo. Za distribucije si oglej male oglase na LUGOS-ovih straneh. Za knjigo pa poglej malo na strani PASADENE.

R0K ::

ja škod ker nimam kabla alpa adsl da bi si jih lohk dol potegnu......bom mal počekiru male oglase....vrjetn bm kupo suse 7.3 ker so pač najnovejši od vseh teh pa red hat 6.2 so se mi 1x mal zamirl :) zato nebi kupo 7.2 .....

.....ja tut eno knigo bom ubodo....pasadena se mi zdi mal draga....založba flamingo ma bol pocen .....

ToniT ::

Meni osebno je za začetnika najbolj všeč Mandrake, nekak najbolj ma enostavno namestitev, čeprav imam za server rajši RedHat. So pa pri Lugos-u prodajali Mandrake 8.1 za 1000 SIT na Infosu (3 CD-ji). Preveri na njihovi strani (www.lugos.si), ali pa najdi koga s široko pipco na internet in ti naj zapeče CD-je. Tudi SWP je imel Mandrake 8.0 v št. 97 (2 CD-ja).

Yohan del Sud ::

začetnik/povprečen user = mandrake, suse, corel
manj začetnik/ poweruser = redhat in ostalo

R0K ::

thx for all info.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera distribucija???

Oddelek: Operacijski sistemi
191839 (1477) Kiri
»

linux

Oddelek: Programska oprema
8812 (694) perci
»

L I N U X

Oddelek: Operacijski sistemi
181646 (1329) nsignific
»

Kateri distribucijo Linux-a imate oz. katerega naj izberem?

Oddelek: Operacijski sistemi
271391 (1015) SLOWWWeb.net
»

Kater paket Linuxa mi priporocate?

Oddelek: Operacijski sistemi
372367 (1846) Cr00k

Več podobnih tem