» »

Kateri volan do 20k

Kateri volan do 20k

marnit ::

Trenutno mi je zanimiv

Osredotočen sem predvsem na tega zgoraj in me zanimajo vaša mnenja. Na splošno ga ljudje kar pohvalijo, baje so edini problem driverji, pa me samo zanima ali je res tako.

Nisem zahteven uprobanik in ne rabim volanov v rangu nad 20k.

Hvala!

bepapa1 ::

Zelo dober je tudi TALE.
poldi

teoo ::

mah... jaz mam enzota, ki je še 10k dražji kot ta, pa še vedno je en kurtz vreden... plastika...
defying gravity

marnit ::

Jez v bistu iščem volan, ki je najboljši v svojem cenovnem razredu. Raznih "dodatkov" kot je usnje, neki superiorni feedbacki, predstavnih ročic v bistu ne rabim. Mi je pa zanimiva tale EX verzija, ki se mi zdi lepša od navadne GP in pa tudi še več gumbov ma.

Edit: a mogoče kdo ve kolikokrat se lahko tale volan "obrne" (kok ma stopinj obračanja oz. kako se že reče) ?

V resnic naj bi zgledal takole le da bi bil rdeč

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: marnit ()

igen ::

Pozdravljeni!
Evo, moj prvi post :))
Ja, tudi jaz se te dni odločam za nakup volana in trenutno se najbolj nagibam k Logitech Wingman Formula Force GP ... po moje bo OK... kaj mislite?

loup, ali si že kupil svojega? če si, kako si kaj zadovoljen?

Hvala in LP

marnit ::

Priporočam ti EX verzijo. Je malo dražja ampak če ne ne drugega vsaj malo lepša :))

S volanom sem več kot zadovoljen. Zadovolji vse moje potrebe. S njim igram predvsem Richard Burns rally, kjer je volan nepogrešljiv, pa nfs, pa tudi razne simulacije kamjonov... :). Skratka, priporočam nakup!

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
Pa ta slika tukaj ni prava. Pravo najdeš nekaj postov višje.

Gwanaroth ::

Edit: a mogoče kdo ve kolikokrat se lahko tale volan "obrne" (kok ma stopinj obračanja oz. kako se že reče) ?


Ta Logitechov ima 90° levo, 90° desno, od središča. Torej 180. Ima bratranec istega in te žal moram razočarati, da je izredno slab volan. Pred 2 leti je zanj dal 50 Evrov v Italiji. Je pa izjemno nenatančen, force feedback mu je po 1 mesecu igranja CMR4 šel v k...c. Če si kak gamerski manijak, ti bo doprinesel več škode kot koristi.
Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri disk za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
131485 (1232) zee
»

Presnosnik do 170k

Oddelek: Kaj kupiti
121641 (1206) sk8ar
»

17" LCD monitor

Oddelek: Kaj kupiti
151787 (1412) jurij12
»

Katere slušalke z mikrofonom?

Oddelek: Kaj kupiti
172292 (1781) jackorsen88
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
71039 (970) ČIP 008

Več podobnih tem