» »

a se mi splača?

a se mi splača?

DrSergioDJ ::

Mam D600@900, dokaj stabilno ( sam pr enmu špilu mi frizne, drgač ne ), pa me zanima, če se mi splača it v vodno hlajenje. A bom mel kakšne šanse dosežt rečmo 1050mhz? ker če se ga bo dalo navit le do kakih 1ghz, mi je brezveze, ker na 990 gre tudi sedaj, sam je stabilen le bolj tko-tko. Al bi blo boljš, če bi jest ubodu t-bird 1Ghz, pa pol navil tist, pa šele pol vodno omislu??

thanx
...

BlackHole ::

Pa ti si smešen. Za 5% pospešitev al pa še manj se boš zdaj podajal še v vodno hlajenje.

JLP ::

Men se tud zdi brezveze.
Mam thunderbirda 900 k mi bp laufa na 1100.
Sam laufam ga pa na 900 ker se skor nč ne opaz razlika. Mam raj bl stabiln sistem.
Live long and prosper!

Shadowman-x ::

Moje mnenje je isto kot od ostalih dveh, s tem da dodajam, če nimaš TT super orb hladilnika raje preizkusi tega. Je veliko ceneje, varneje in manj zakomplicirano.

Tomi ::

Jaz mislim, da se ne splača.. Za 50 mHz je investicija, četudi ni tako draga v primerjavi z ostalimi kompontami, nesmiselna.. Pomisli pa še, kako se "imata rada" voda in elektrika..

Jaz na tvojem mestu ne bi.. :\
metrodusa.blogspot.com

Cr00k ::

jst pa pravm...NARED...k itaq ni moj $$$$

DrSergioDJ ::

Hmm, men se zdi, da super orb sploh ni tok bolj, mam pa zdej C Orba not, pa 6 ventov ( 4x 80mm, pa 2x 120mm ) pa se jim bojo še ene 3je prdružl. Sej, pomoje res ne bom šel v vodno, sam v nakup t-birda 1000 pa res grem in sem topic postavil predvsem zato, ker se mi zdi da en Orb lih ne more dobr hladit navitga t-birda
...

anxieux ::

a pa nobenga hrup ne mot, k so venti tok glasni k da bi na letališču delu??
jst mam sm 2x80mm venta not pa me je strah da mi bo enkrat kišta odletela!?
je cel sistem toooook glasn....
~Let The HammerFall~

alien-w ::

Pejt na vodno. Ce ne zarad druzga zarad adrenalina, dela, zabave ipd. SAMO PAZI!!!!!!!! VODA!!!!! TECE!!!!!!!!

DrSergioDJ ::

še eno vprašanje. A pa bi bilo zadosti 10ventov plus COrb za enga navitga T-birda???
...

TeMpL ::

ma ja ne.. vodno hlajenje je zakon, apak aktivno s kompresorjem, tisto kaj eni samo malo vodo v krogu sucejo je skoda cajta...
Z ventilatorji pa nemres kaj dosti shladit zadeve, das orba gor pa kaki4-5 ventilatorjev v gajbo.. je to max...
tudi ce jih das se 12 vetilatorjev zraven vec ne bo ralike...
Sedaj ti stekne na ~950 (pa maker pi enem spilu al po 30 urah ni vazno STEKNE :), ce pl ne bo, pa ce magari pri siti hitrosi al pa pri 1G si naredu dosti !
PA se zelo zanimivo bo :)>:D

DrSergioDJ ::

jah, glede na to, da mi od danes lepo laufa na 1000



pa uporablam COrb, pa 2x ¸120mm venta, pa 4x80mm vente. pa dela stabilno, bom še mal počaku z vodnim, k nimam tok kesha, da bi kr okol metu

thanx enivej
...

bluehacker ::

HAHA prav mate , stabilonost je vse jaz mam PIII 650 na 900, in dela super lahko ga mam tud na 936 samo pol malo jebe, torej raje 900 pa stabilno kot 936 pa jebejebjebjebjebjeb:8)
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

bluehacker ::

HAHA prav mate , stabilonost je vse jaz mam PIII 650 na 900, in dela super lahko ga mam tud na 936 samo pol malo jebe, torej raje 900 pa stabilno kot 936 pa jebejebjebjebjebjeb:8)
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

bluehacker ::

HAHA prav mate , stabilonost je vse jaz mam PIII 650 na 900, in dela super lahko ga mam tud na 936 samo pol malo jebe, torej raje 900 pa stabilno kot 936 pa jebejebjebjebjebjeb:8)
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

DrSergioDJ ::

DAMN!!!!!!!!!!!!!111;(;(;(;(;(;(dans sm mal skatlo odpru, da bi zvrtu lukno za boljsi dostop zraka, pa sm sam narisu kje nej vrtam, pa skupi nazaj zapru, pa noce vec delat na 1Ghz ;((;((;((;(( kr neki skoz modre ekrane dobivam pa tole pol piše

File Name : VMM (12) + 00C01E4C Error : 06 : 0028 : C0280E4C


kva bi to blo??
k pol k enter prtisnem, ostane crn zaslon pa nc vec ne gre naprej, vse skupi pa se pojav, k v winse pride. Temperatura ni klriticna ( 43 procesor, 22 okolje )
...

Yohan del Sud ::

Ne se sekirat. Mam isti problem. Mam pol manj ventov, pa dela na 850 povsem stabilno (do 50°). Pol pa naraste temperatura in se sesuva. Če dam kišto dol (in pazim da ne vzleti) ga naženem čez en giga, pa tudi dela stabilno (temp zopet do 50°). Problem je pri voltaži, ker mu zmanjka štroma in ga imam probleme sploh zagnat. Ampak, če se stvar zažene, dela stabilno.

Probi se še mal špilat z fsb-jem multiplikatorji in voltažo.

Bom šel raje počasi počasi na vodno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411863 (1363) abcde7
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181512 (1221) Binji
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301897 (1518) S-T-M
»

TB800 Kolko?

Oddelek: Navijanje
171408 (1200) A.L.T.
»

slab duron + temp.

Oddelek: Pomoč in nasveti
111232 (1065) Yohan del Sud

Več podobnih tem