» »

Katera multifunkcijska naprava

Katera multifunkcijska naprava

mblazi22 ::

Živjo

Kupujem multifunkcijsko napravo za 20k do 30k. Katera bi bla se najbols za ta denar pa da je se kar kvalitetna. :\
ze vnaprej se zahvaljujem za vsa mnenja. :\

paperdoll ::

HP PSC 2355 :) sicer stane na enaa ok. 35.000, je pa super reč :))

Jacobo ::

Brother DCP 110 za 24.900,00 sit. Ima tudi foto center in ločene kartuše...

mblazi22 ::

Kaj pa Canon Pixsma MP 110 za 25 000 sit. Kaj Canon je dobra znamka. Pravijo da ima najcenejse kartuse. Verjetno zdrzijo tudi najmanj.
:\ :\

TOP ::

Jaz sem se tudi odločal za tak nakup in po dolgem premisleku in svetovanju sem kupu HP PSC 1610 in sem presrečen.Neverjetno kako kvalitetno tiska.Hotel sem prvo kupiti Canon MPI 130,ker tud do zdaj sem imel Canon ampak Canon ima res ceneje kartuše strani natisneš manj in če to preračunaš si na istem glede cen kartuš.V kvaliteti tiskanja razlike ni razlika je če dovgo ne boš printal ali pa si boš sam filav kartuše se ti bo tinta prej posušila vsaj pri meni je tako bilo in potem adijo glava pri HP dobiš pa glavo gor na kartuši.Med temi dvema ki sem se jaz odločal modeloma sem jih prej videl in ti moram reč da Canon slabše skenira.Če rabiš še kaj pa uprašaj.

mblazi22 ::

Kolko pa stane ta HP. Na internetu je 35 000 (nakupi.net) . A bi obstajal kak model od HPja da bi bil ravno tak le da ne bi imel citalca kartic k jaz tega ne rabim. Rabu bi skener(1200x2400). Kar sm gledu HPje nimajo takega skenerja pod 35 000. Canona pa bi dobu za 24 000. Kje si ga ti kupu pa za kolk? Sm slisu za neke kode za dodaten popust pri nakupovanju na netu. Kako je s tem.
:\ :\
Čez koliko časa pa bi mi sla glava na Canonu ce bi delal tako kot si ti reku. Pa kolko stroskov bi mel s tem.
:\ :\

Zheegec ::

PSC1610.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mblazi22 ::

Zdaj sm vidu na netu (mimovrste.com ) Hp phc 1610 za 31 000 sit. Js se nism kupoval na netu pa bi prasu kako in kaj. Tam pise da je postnina za izdelke 760 sit. Jaz sm z sirse okolice NG (Goriska brda) pa me zanima ce je za cel printer samo 760 sit.
:\ :\

TOP ::

Ja pri mimovrste je najceneji 31.000 sit.Poštnina je 760sit ne glede na veličino in težo.Mblazi22
ti sam naroč ne glede kje si je poštnina enotna.To govorimo o modelu PSC1610.Mblazi22 ti kupi kaj se tebi bolj dopade jaz ti povem samo moje mnenje Canon je res cenejši ampak skener ima slabši preizkušeno.Glava se ti tak nahitro nezasuši pri Canonu ampak prednost HP je v tem.Danes sem stiskal eno fotko na A4 list in je zakon.Tiskalnik ti ima LC ekran in dela brez uporabe PC.Če pa hočeš cenejši printer pa kupi 1510 je tud dober.

TOP ::

Aja še nekaj pri mojem Canonu s400 ki se mu je glava posušila sem uprašal za drugo pa mi je prodajalc rekel da naj ga rajši vržem stran,ker je vredna več kot tiskalnik.

Saladin ::

Vprašanje glede 1610 - Se ga da uporabit brez priloženega driver packa in uporabiti generične windows gonilnike za osnovno printanje in skeniranje?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Mr_Globus ::

Mama bi rada "maximalno enostavnost" tako da hoče vse v enem :\ Na vidiku mam Brother dsp-110c in Hp PSC 1610. Nagibam se k brotherju ker mam ločene kartuše. Nikjer pa ne vidim da bi se prodajale... in imajo lastno glavo?

coti ::

@ TOP
Če se je samo zasušila, se da pomagat. Če je pa crknila pa ni pomoči.
Naredi čiščenje glave, potem pa jo postavi z šobami na kako cunjo ki ne pušča nitk.
Če boš na cunji videl vse 4 barve potem ni zamašena ampak je pregorena>zanič. Če je pa zamašena jo probaj odmočit, tako da jo daš na vlažno krpo za dalj časa(mal alkohola tudi ne škodi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: coti ()

desperados ::

pazi ko boš menjal kartuše
vsaka mala sila ti lahko uniči psc serije hpjev
je pa res kavaliteta je pa odlična

TOP ::

Ej Coti to sem že probal ker mi je en to povedal in je glava fuč.Potem Mr_Globus na tvojem mestu bi vzel HP jaz ga tud imam, ker moj prijatel ima tega Brotherja in v kvaliteti je velika razlika in tud v hitrosto,da o skeniranju sploh ne govorimo.HP je bolši je pa tud dražji.Kar se tiče enostavnosti mislim da tako kot je HP bolj ne more bit.In še Desperados kaj si misliv reči o zamenjavi kartuš,ker kartuše gredo zelo lahka ven in notri,samo pritisneš.

bond007 ::

Je pa res, da so pri brotherju cenejše kartuše in imaš ločene barvne kartuše, kar je super zadeva. Verjetno je pa res kvaliteta in hitrost na strani HPja. Težka odločitev...

Mr_Globus ::

med "psc 1610" in "psc 2355" je razlika samo 2k. Se splača pol vzet 2355?

Kami ::

2k?

PSC 1610 je 29k, 2355 pa je okrok 36k :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Mr_Globus ::

hmm kje si najdu 1610 za 20? Na mimovrste je 30 s 18% popusta

5r ::

Pozdravljeni

Kupujem multifunkcijsko napravo... odločam se med:
Canon PIXMA MP150 23k
HP OfficeJet PSC 1510 21k

Katero od teh dveh naprav mi priporočate?

TNX&LP

Zheegec ::

MP150 seveda.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

neo ::

Po pogovoru s serviserjem ki tiskalnike popravlja že več ko 15 let, sem vzel HP-ja (ki dela več kot odlično 1510), on sam pa je te low cost MFC variante razvrstil takole:

1. HP


potem pa dolgo nič



2. Epson

potem pa zelo zelo dolgo nič in ko pridemo do podna:


3. Canon


Canon je baje redno vsekal mimo s svojo serijo MFC naprav.


Vsak pa naj kupi kar se mu pač zdi najboljše.


lp neo
Neo's

nodes ::

Tale Canon 150
pa nima kartuše izpod cca.17KSIT

sploh ne razumem??'

Zheegec ::

Za MP150 staneta obe kartuši skupaj cca 11K SIT. Nasplošno je sedaj Canon boljši glede multifunkcijskih naprav, tiste glasne pa počasne stvari z imenom HP bi se jaz malo izogibal, čeprav je res da tudi niso slabi.

Če gledamo samo tiskalnike je pa itaq Canon najboljši že nekaj časa.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nodes ::

cca 11k?
daleč najceneje sem uspel najti na tej strani 13,5Kcit

še vedno bistveno preveč če upoštevamo, da je tole kaj hitro prazno

ponaredkov še ni?....tega 150 bi se zato vseeno na dolgo izogibal

Jackal ::

Zdaj pa ne vem a jaz ne znam računat al kaj...
Barvna
Črna
Skupaj 11.131 SIT

nodes ::

bi rekel, da ne znaš
;)

tole svoj račun deli še s številom cca. 100
KAJ?..... 110Sit/stran

>:D

bobby ::

nove serije Epsona DX 3850, 4850. komplet original kartuš je 7000sit. ločena kartuše.
samo predlog, ne me linčat :D
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

nodes ::

za črnobelo pa SCX-4100

Jackal ::

Pa ne vem zaj potem obstajajo revije kot je recimo Monitor in njihovi nenehni preizkusi...
Canon Pixma MP150 in MP170

nodes ::

ne razumem kaj si hotel povedati.
:\

>Naj opozorimo, da je kopiranje z brizgalniki tako ali tako eno izmed manj priporočljivih opravil (zaradi cene odtisa).

hkrati so le temu namenjene multifunkcionalne naprave?...paradox?

v tem primeru svinsko drag...samo to sem hotel opozoriti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434243 (3314) Zheegec
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458171 (6299) Jst
»

Tiskalnik za 20-25 kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
222403 (2045) boset
»

Večfunkcijska naprava?

Oddelek: Kaj kupiti
162681 (2159) twolf
»

katero multifunkcijsko (tiskalnik, scaner, kopirec) napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
133087 (2780) Tear_DR0P

Več podobnih tem