» »

Road show v Ljubljani

Road show v Ljubljani

monster-x ::

Danes je bil v centru Ljubljane Road show, kjer so se ustavili lastniki nevsakdanjih avtov. Sicer so na poti od St. Moritza do Carigrada in tokrat so izbrali za postanek tudi Ljubljano.

Je bil kdo? Kako se vam je zdelo?

Meni je bilo zakon. Takih avtov res ne vidiš vsak dan in tudi vozniki so bili prijazni, saj so ti pustili, da si se usedel v avto in si ga ogledal tudi od znotraj. Eden mi je celo dal steklenico šampanjca.:D Pa tudi te ljudje so sicer polni keša. Lastnika BMW-ja serije 6 sem vprašal, če mu ni 120k evrov preveč, pa ni ničesar zanikal. Le še enega Ferrarija vrednega 300k evrov mi je pokazal od znotraj.:D

Sicer pa naj bi se ti vozniki odpravili jutri ob enajstih naprej, tako da, če bo kdo želel, si bo morda lahko ogledal avtomobile tudi jutri.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

sinko999 ::

Zgrabi digitalca, prenosik, pa idi dosti slikati pa daj na eno stran da se bomo vsaj lahko slinili tisti ki moramo jutri delati in se ne moremo odpraviti v ljubljano.

LP
Ni? ni ve?no !

iskra ::

In kje v centru je ta reč? Da vidim, če se mi splača se sprehajat do tja :)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Loki ::

gumbball?

BikeFan ::

Avtomobili so parkirani na Miklošičevi pred Hotelom Union. Je pa res zanimiv za videt/slišat. >:D Sm naredu par slikc z mobitelom. Jih bom uploadu pa dal link. ;)
What doesn't kill you, makes you stronger!

monster-x ::

Jap, na Mikošičevi so. Sem naredil ene 200 slik danes, pa še jutri bom probal kako narest. :>

Iskra: O, ja. Se splača, še kako. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

BikeFan ::

Evo slikce so uploadane. Najdete, jih pa tukaj!
What doesn't kill you, makes you stronger!

Dr_M ::

mi je kr mal zal, da nism su. pa glih v centru sm biu takrat, ko se je tole dogajal. ampak sm meu prevec pester vikend, pa sm se hitr dam pobral... :\ :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepravilno parkiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19416943 (8018) jype
»

Hitrost mestnega prevoza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
18131426 (25827) BigWhale
»

Zakaj žabarji mislijo/mislite da je Ljubljana središče sveta! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26151265 (46157) Mehmed
»

Po vzoru Londona 'obdavčiti' vožnjo z avtomobilom po centru Ljubljane (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28819308 (14229) noraguta
»

Vlada napoveduje velike omejitve prometa v mestih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18210670 (10670) kekz

Več podobnih tem