» »

Plazma ali LCD televizor?

Plazma ali LCD televizor?

««
118 / 154
»»

PrimozR ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

samo odziv: hd ready pomeni SAMO TO, da TV lahko prikaže 720p signal. Ne pove pa kaka je max resolucija. hehe, mislm tolk neznanja kot ga je pri TV pa še ne.

Moja noname China LCD ma max resolucijo recimo 1600*1200 in še vmes jim ma milijon (mislm da je to celo nativna), tko da tiste bedarije o 1024*768 oz. 720p zadržte zase. LCD je v bistvu super kombinacija za player in hkrati računalo, ker omogoča 4:3 razmerje. Tega pri FullHD ni in zame, ker 80% časa zadeve gledam preko računala, 19% receiver in 1% bluray, je HD ready boljša izbira.

Prek računalnika gledaš filme ali uporabljaš TV namesto monitorja? Ker če gledaš filme s 1600 x 1200 nisi v popolnoma nobeni prednosti, kvečjemu v minusu. Če ga pa uporabljaš namesto monitorja je pa tam-tam. Še vedno je mogoče rahlo boljši FullHD TV zaradi večje površine. Meni gre za računalnik 1920 x 1080 sicer na živce, popolnoma pa prisegam na 1920 x 1200 (heck, ne bi se branil še par dodatnih pik v širino, dva browserja side by side sta na 1920 že rahlo ozka).

In ne mi zdej '1600 x 1200 je višji ker je 4:3', ja je od 1920 x 1080 (120 pik), ne pa od 1920 x 1200.

neki4 ::

zvezdica ne trobezdaj, 720 ne pomeni automatično 1366 x 768 ampak je tista plazma ki so jo tako pripočal 1024x768, in je bila po tvojem kljub višji ceni in 10" večjem ekranu zate najboljša izbira.

Dromar ::

PK350 da od sebe krasno sliko. In nisem rekel, da ni razlike med 720p in 1080p, rekel sem, da je že 720p tako dobra kvaliteta, da ti čeljust dol pade. osebno mi je že DVD kvaliteta dosti dobra. Ko gledam TV serije resolucije 624x352 (kar je potemtakem približno polovica 720p) mi to že zgleda res uau in ne vem, zakaj bi blo to narobe...Pač nisem taki razvajenec, da bi blo edino, kar je zame dobro 1080p! Imam PS3, igram na njem špile od 1080p (recimo Final Fantasy, God of War 3, Uncharted 2, Killzone 2, Gran Turismo 5...) pa mi je slabše, če primeram recimo GT5 in NFS Shit, ki je 720p, ker pri igrah maš 2 opcije; 720p z ogromno detajli ali pa 1080p in z malo detajli. Ker ne moreš obojega spravit na bluray plošček. In ja, če imaš 1500EUR plače, stanovanje, avto in vse poštimano v lajfu, plus da lahko greš vsako leto na en normaln dopust za 2, 3 tedne, potem valjda kupiš najnajboljše, če pa si študent, ki ima 200EUR Zoisove štipendije in še mogoče kak mali priliv od doma, pa malo razmisliš, če bi raje dal 700EUR za 50" plazmo al 1000EUR za 8col manjšo diagonalo in zato boljšo kvaliteto slike. In grem stavit, da tisti Sonyjevi LCDji niti ne šibajo te plazme v kakovosti slike, ker plazma ma črno, ma najbolj naravne barve, ma dobro osveževanje (100 realnih herzov, s tem da je 600hz ker vsaka slikca utripne 6x, tako da prikaže sliko bolje kot 100hz LCD).

neki4, ne bluzi. Kupi si tisti svoj glupi 32" full HD LCD, ampak čez eno leto ne jokaj. Na 32" ne boš opazil razlike med 720p in 1080p pa če si BOG osebno! In če ti 720p ni dosti dobra kvaliteta, torej kvaliteta, ki jo ponuja ena 42" plazma za 400EUR, potem pač imej raje 10" manjši TV s full HDjem, ki ga ne boš opazil (boš pa lahko frendom povedal, da je full HD! UAU). Vsak 5% racionalen in premišljen človek, ki bi si prebral dejanske reviewe na kakih AVforums ali podobnem, bi se odločil raje za tako plazmo kot za lowclass LCD, ker tej LCDji pod 400EUR majo sliko ZANIČ! Črna je nek švoh odtenek sive, barve so švoh, valjda pa itak majo tut za ta dnar čist švoh sistem in nikoli ne vidiš neke res dobre slike. To dobro vem, ker imam pri punci na steni LG 32LD350!

neki4 ::

človek jaz imam 2x 42" tv , lahko kupim še tebe zraven. razlike so še kako opazne, razen že si kupil tv za gledanje na nekaj metrov. pa ne mi o DVdjih.

antonija ::

And the dick measuring contest is back!!! 8-)

*grabs popcorn and coke*
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

PrimozR ::

Dromar je izjavil:

...pa mi je slabše, če primeram recimo GT5 in NFS Shit, ki je 720p, ker pri igrah maš 2 opcije; 720p z ogromno detajli ali pa 1080p in z malo detajli. Ker ne moreš obojega spravit na bluray plošček. ...

WHAT??? A zate je NFS SHift film al igra? Čisto tako, mimogrede, težava je premajhni zmogljivosti hardwera, ne v 'prostoru' na blurayu. Itak pa dvomim da gre za dejanski 1080p, Xbox 360 recimo vedno dela upscaling na 1080p pa je po zmogljivosti (grafični čip) pred PS3.

Dromar ::

Valjda lahko kupiš še mene zraven ;) Itak, pokaži vsem kaki car si, da maš tolk dnarja, da lahk kupiš kr dva 42" highclass LCDja, pa še mene da ti jih bom čistil ;)
Lepo za tebe! Potegni si kdaj dol kako ripano serijo, pa mi povej, kakšna se ti zdi kvaliteta...Ne neki na pamet!
Aja, pa mimogrede, če se ne motim, sem napisal:
"PK350 da od sebe krasno sliko. In nisem rekel, da ni razlike med 720p in 1080p, rekel sem, da je že 720p tako dobra kvaliteta, da ti čeljust dol pade."
Še enkrat: "In nisem rekel, da ni razlike med 720p in 1080p, rekel sem, da je že 720p tako dobra kvaliteta, da ti čeljust dol pade."
Gre se zgolj za to, kaj je bolj pametno kupit med tem dvojim:
42" 720p plazmo ali 32" 1080p LCD.
Na LCDju ne boš opazil, da je 1080p, ker je premajhna diagonala, torej je odgovor jasen.

e-marko ::

Pridem tudi sam zvečer pogledati kaj je novega. Samo, da prej pripravim kokice tako kot antonija. ;)

LP

P.S.: PK350 nima tako dobre črne, pa naj na testih pravijo kar hočejo. Imam PK550 (ista zadeva praktično) in črne ne morem spraviti do želene... Dokler ne primerjaš s črno barvo niti ne opaziš. Definitivno pa je pri cena/kvaliteta to verjetno res trenutno najboljša izbira.
...somebody, somewhere...

neki4 ::

Dromar je izjavil:

Lepo za tebe! Potegni si kdaj dol kako ripano serijo, pa mi povej, kakšna se ti zdi kvaliteta...Ne neki na pamet!



kar veliko filmov sem si ogledal. Bistvo je to, da nekdo da na forum 2 tvja, ki jih želi primerjat in recimo zvezdica na pamet reče da je hd ready in da je več kot super, grem na lg stran in vidim da je to 1024x768. okey ni problem, on še vedno pravi da je 720p in pove da še vedno lahko prikaže 720p signal tudi če je 1024 in seveda da tv še vedno lahko prikaže sliko v "dobri" kvaliteti. seveda, pa sej to je jasno. Tudi vsak ve kakšna je max. resolucija. najbolje da se pove da je 720x576 še vedno super. pač zvezdica je kupil in navrgel veliko denarja za en full hd tv in potem kupil nek no name in sedaj ko vidi da je vrgel stran denar za svojo boljšo znamko tvja in priporoča najcenejšo robo.

SkyEye90 ::

PK350 res nima dobre črne, čeprav je plazma, ima pa boljšo od večine LG LCD modelov (tudi LED). Dražji LCD-ji imajo boljšo črno (govorim o 1000evrov in več), a barve še zmeraj niso tako naravne. Moje mnenje je, da pod 1000 evri NI LCD-ja, ki bi bil boljši od te plazme za 600 evrov. LCD za 1001 evro pa je seveda boljši (ni pa rečeno).

DVD kvaliteta je res slaba, ampak tisti ki strogo zagovarjate 1080p priti 720p, pa me zanima, ali gledate kupljene original BluRay-e ali tiste 7x prekodirane FuLL HD mkv-je?

Dromar ::

Ja pa valjda da majo nekateri LCDji boljše črne o.O Sej pa govorimo o več kot 100% razlike v ceni. Ampak ravno to je point, da ni LCDja pod 1000, 50 colarjev pa niti pod 1500EUR ne, ki bi meli boljšo. Mislim, da je prvi taki LG LE8500, ki 47colar stane 1400EUR...
Meni je DVD kvaliteta oziroma taka kvaliteta kot so TV serije (mogoče je boljša to...ne vem) res že zakon.

e-marko ::

Če ne bi vedel, da je to zame best buy, ne bi kupil. ;)
Vseeno sem pričakoval boljšo črno, sploh po vseh hvaljenjih na raznih testih kako je oh in sploh. Sem pa zadovoljen za ta denar, definitivno.

Pred kratkim je sestra, ki ima LCD LG 47LH3000 malo pogledala tole mojo plazmo in po nekaj minutah ni mogla ugotoviti kaj je drugače napram LCD-ju. Enostavno ji je bila slika boljša. Ni pa znala povedati zakaj. Pa ji nisem nič namigoval ali povedal, da je plazma. Očitno nekaj je na tem, da je enostavno bolj prijazna očem.

LP
...somebody, somewhere...

SkyEye90 ::

e-marko je izjavil:

enostavno bolj prijazna očem


+1. Ko je postavljena zraven LCD za 1500 evrov, je še vedno plazma za oči prijaznejša, vsaj zame :D

neki4 ::

e-marko je izjavil:

Enostavno ji je bila slika boljša.LP


Isto je bilo pri meni. Dva tvja in enostavno je oseba rekla ko je primerjala kako je boljša slika na drugemu. Nekako bolj sveža barva bolj kontrastna. Seveda če je pa zadaj za tvjem črna stena, pri drugem pa bela. Zakaj imajo črnci bolj bele zobe. Aja sej res, to je relativno, ker imajo temno polt. hočem rečt, občutek vara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neki4 ()

MrStein ::

e-marko je izjavil:

Če ne bi vedel, da je to zame best buy, ne bi kupil. ;)
Vseeno sem pričakoval boljšo črno, sploh po vseh hvaljenjih na raznih testih kako je oh in sploh. Sem pa zadovoljen za ta denar, definitivno.

Hvaljenje na testih treba razumeti v kontekstu.

Bom preprosto citiral svoj včerajšnji post:

MrStein je izjavil:

adisitko69 je izjavil:


Vidni kot je tudi super.

Noben LCD nima super vidnega kota.
Verjetno si mislil v smislu "Yugo Florida je super (v primerjavi z Zastavo 101)" ?


Če imaš rikšo, pa potem dobiš sani s pasjo vprego, boš rekel da je super.
Seveda oboje suksa v primerjavi s skuterjem ali avtom.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zvezdica27 ::

lp,

kupite za svoj denar kar hočete. Jaz bom tudi. Pa smo vsi happy.

Pomnite samo, da 95% časa gledate na TV SD gignal in ga boste še 10 let, to je vse kar hočem povedat. ostalo pa je 720p. Za tisti bluray na leto pa me downscale ne moti. In ne mi o kvaliteti gledanja filmov... najboljši filmi ne rabjo 1080p da so dobri.

Tu se ne bom več oglašal.

zz

MrStein ::

Hmm, od kod 720p?

bluray so 1080p24 , HD TV oddaje pa večinoma 1080i60 a ne?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pennywis3 ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,
kupite za svoj denar kar hočete. Jaz bom tudi. Pa smo vsi happy.
Pomnite samo, da 95% časa gledate na TV SD gignal in ga boste še 10 let, to je vse kar hočem povedat. ostalo pa je 720p. Za tisti bluray na leto pa me downscale ne moti. In ne mi o kvaliteti gledanja filmov... najboljši filmi ne rabjo 1080p da so dobri.
Tu se ne bom več oglašal.
zz


Bolje da se več ne oglašaš ker neumnosti govoriš. Kdo misliš da si ti da boš govoril nam kaj gledamo pa koliko časa to gledamo?
Če ti gledaš 95% SD signal je to tvoja stvar, nekateri tule izmed nas pogledamo kar nekaj FULL HD 1080p ( če veš kaj je to, kakor zgleda si samo do 720p prišel )filmov na teden in ne dva bluray-a na leto, tako da kupujemo TV-je iz različnih razlogov. Ta tvoj bullshit in posploševanje za sebe zadrži, briga mene kaj ti gledaš.

MrStein ::

Njega pa, kaj ti gledaš.
Mene pa za oba.

Upam, da je zdaj ta točka razčiščena...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pennywis3 ::

Glej ne moreš kar tako posploševat na svojem primeru. Če že misliš neke nasvete podajat, jih probaj objektivno.
HD vsebine so v polnem razmahu, bluray zapise imaš vsepovsod, na netu so prave 1080p zadeve, težke 15Gb+ in ne neke 720p konverzije.
Imaš veliko ljudi ki se tega poslužujejo, zato je govorit da 95% časa gledamo SD signal skrajno neumno.

Zgodovina sprememb…

rezator ::

Nevem za kaj vi rabite tv, ampak mi rabimo tv za gledanje tvja. Tako, da smo včaraj kupili 50pk350 za 655 evrov. Moram reči, da za ta denar nevem, če bi lahko dobil spoh kaj boljšega, oziroma v to sem prepričan.Opcija je bila še samsung le46c652, vendar je bil nedobavljiv (čakam že celi mesec) po ceni 850e kot ga nekateri prodajajo, zato smo se odločili za ta tv.

Ko sem priklopil tv, sem se bal da bo SD signal slab. Vendar me je zelo pozitivno presenetilo, o HD kavaliteti da ne govorim.

Tv se gleda iz 4,5 m oz 5,5 m in moram reči, da nisem vajen te veličine, mi je skoraj prevelik, mogoče bi bilo zame 47 pravi tv. Ampak od viška glava ne boli pravijo:D.

Prek USB-ja bere vse živo, razen DTS zvoka, vendar to je 5 minut dela z popcorn audio converter, da ti komp ptervori iz DTS v Dolby audio. Tako, da še tukaj prišparaš 100 evrov in nerabiš kupiti WD live ali Xtreamerja.

Tako, da nakup tega tvja priporočam vsem, razen nekaterim ekstremnežom na slo-techu, ki potrebujejo tvje za 2000+ evrov in za neven kakšne njim "nujne" potrebe.

Edini zadržek, ki me je držal, da nebi kupil tega tvja že prej je bila cena. Ni mi šlo v glavo kako je lahko ta tv toliko ceneji, kot ostali?!8-O In še mi ni jasno, vendar saj je vseeno, tv je nad pričakovanji. Moram še dodati, da nisem tip, ki bi bil zadovoljen z sranjem, prej nasprotno, tip ki išče napake, ampak nene tv je zelo nad pričakovanji.

Edini minus, ki sem ga našel do zdaj je velikost. Malo mi je prevelik, ker do zdaj je bil na njegovem mestu 82 cm Gorenje, kar prilično manjši.:)

In če tv primerjaš v trgovini z drugimi tvji, tv zgleda ne kaj preveč dobro. Vendar zahtevajte od prodajalca dalinec, malo izberite način prikaza slike in videli doste razliko, da glava peče. Ker v vsaki trgovini, še spoh big bangu nima noben pordajalec rad tega tvja, in se spoh ne potrudijo da bi pokazali lepo sliko na njemu. Razlog? Čisto preprost. KEr ta tv stane 650 evrov, pri nekem 2000evrov vrednem tvju pa prodajalec zasluži toliko, koliko je prodajna cena pk350(mogoče še 2x več), medtem ko na tej pk350 zasluži 200 evrov ali manj.

Lep pozdrav, Peter.
Some people feel the rain. Others just get wet.

MH0 ::

Ma potem pa počakaj, da začneš slišati njegovo brnenje npr. :)

lalan ::

MH0 je izjavil:

Ma potem pa počakaj, da začneš slišati njegovo brnenje npr. :)

Čigavo?
ATHLON 64 3200, 939DUAL,Ram DDR 2X 512 MB,gf 7600 gt,(120 GB, 7200 RPM),fiaGTR

rezator ::

Pmoje je mislu od tvja:D

ahh... to brnenje tvja je nesčišno vsaj zame. Zdraven mam switch in ta brni 300% glasneje kot tv. Tudi če izštekam tega, tvja ne sličim, tudi če je tišina.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Dromar ::

rezator, lastnike LCDjev bi v končni fazi lahko motilo celo to, da je plazmin zaslon pritrjen z enim vijakom manj, samo da imajo nekaj, zaradi česar je LCD boljši, tako da se ne obremenjevat.

MrStein ::

http://www.alter.si/tabla/showflat.php/...

A plazme imajo tudi mrtve piksle?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

antonija ::

Ja.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

joŽko76 ::

Pozdravljeni,
sem nov in ker je tema že kar dolga nimam časa vsega brati. Imam pa še nekaj vprašanj pred nakupom.
Nekako imam nagledan Panasonic TX-P46G20E plazmo in imam rezervirano v http://www.mediaplanet.si/panasonic-pla...

Bral sem da je to zelo v redu televizor za ta denar. Kakšne iskušnje imate lastniki teh modelov? Moti me še edino to da črne barve ni več (jih menda sploh ne bo več letos) za srebrno pa nisem prepričan kako zgleda v živo. V Bistrici v BigBang in Techomarket jih pa tudi ni bilo za pogledat. Kakšna se vam zdi ta srebrna barva?
Hvala.

Dromar ::

jožko, z G serijo boš definitivno zadovoljen. Kar se barve tiče, se nič ne sekiraj; na srebrni se vsaj nebo prah tak videl :D Pa prstni odtisi tudi ne! Če bi jaz kupoval še eno plazmo (mogoče jo celo bom), bi skušal vzet srebrno, ker ta shiny črna je takoj prašna!

MrStein ::

A to je ona klavierlack finta?
Monitor imam tak. Če se mene vpraša, se lahko za avtorja naredi izjema od prepovedi usmrtitve...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dromar ::

o.O Kaj praviš?

KoMit ::

Sem že bil odločen, da bom kupil plazmo LG 50PK350 pa me je odbilo, da se slabo obnese v svetlih prostorih. Imamo namreč zelo svetel prostor.

Tako, da bom moral nabaviti LCD. Kaj menite o LG 47LD450? Stane nekaj manj kot 700EUR.

Sicer pa mi je pri TV-ju poleg cene najpomembnejša diagonala in to, da se mi podnevi ni treba ukvarjat z žaluzijami.

Ali se mi splača kupit LG 47LD450 ali je boljše dat več za boljšega?

Dromar ::

KoMit, LD450 ima 50Hz...Če bi bil jaz na tvojem mestu, bi gledal, da bo TV imel 100hz!

KoMit ::

Ups... hvala Dromar. Sem popolnoma spregledal, da je samo 50Hz.
Torej pride v poštev LG 47LD750 ali LG 47LD751.
Ali so še kakšni zanimivi modeli v tem cenovnem razredu (850 EUR) pri isti diagonali in kakšna je razlika med 47LD750 in 47LD751?

fpbs ::

Sem že bil odločen, da bom kupil plazmo LG 50PK350 pa me je odbilo, da se slabo obnese v svetlih prostorih. Imamo namreč zelo svetel prostor.


Plazma LG 50PK350 ima maximalno svetilnost: 1500cd/m²
LCDeji LG pa 500cd/m²

antonija ::

Problčem naj bi bil odsevnost zaslona, ne svetilnost. Ampak kot berem tud LCDji niso tolk nedolzni kar se odsevnosti tice... v stacuno probat al pa kar domov vzet na probo (15 dni al kolk je ze casa).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

MH0 ::

Dromar je izjavil:

rezator, lastnike LCDjev bi v končni fazi lahko motilo celo to, da je plazmin zaslon pritrjen z enim vijakom manj, samo da imajo nekaj, zaradi česar je LCD boljši, tako da se ne obremenjevat.

Hipersenzibilen, nervozen, ... ?
Ta TV brenči! Na 2,5m komot zaznavno. Definitivno svoje doprinese tudi način montaže. Pri meni je na steni in odmaknjen 35mm. S staranjem bo verjetno postajalo še slabše. Debata o tem koliko to brenčanje, ki je nedvomno prisotno, koga moti pa najbrž ne sodi sem.

rezator ::

Kako povezati tv in dvd da bo zvok delal na zvočnikih od dvd playerja, ker ima tv optical audio izhod, dvd pa nima optical avdio vhoda? A obstaja kak kabel?
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

neki4 ::

KoMit je izjavil:

Sem že bil odločen, da bom kupil plazmo LG 50PK350 pa me je odbilo, da se slabo obnese v svetlih prostorih. Imamo namreč zelo svetel prostor.




Tudi na plasmi črna ni črna, če gor pritiska svetloba. Isto kot pri lcdju če je temen prostor se to pač toliko bolj opazi. Koliko je moteče je spet druga zgodba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neki4 ()

KoMit ::

Nisem glih zahteven glede kvalitete slike. S kvaliteto slike skoraj 4 leta strega LCD-ja 32LE2R sem popoloma zadovoljen (rad bi imel TV z večjo diagonalo). Odsevnost zaslona pa se mi zdi zelo moteča, ker imamo cca 50% severne in vzhodne stene steklene, TV pa je na južni strani. Danes sem v Lecrelcu pogledal plazmo LG 50PK350 in odsevnost zaslona se mi res ne zdi primerna za naše stanovanje. Zraven pa je bil LG 42LD750, kjer je bila odsevnost komaj zaznavna. Predvidevam, da ima LG 47LD750 le večjo diagonalo od LG 42LD750.

SkyEye90 ::

Prvi dve številki sta diagonala v inchih, 42" 47"...
Ta LCD je kar vredu, ima pa zelo slab vidni kot (spodaj - zgoraj) in pa zelo slabo črno barvo (kot večina LG-jev). Mogoče bi bil samsung glede slike boljši, a če nisi ravno zahteven vzemi cenejšega pa je. Odsevnost pa si le oglej v trgovini, danes imajo LCD-ji zmeraj bolj gladko površino, kar za svetle prostore z okni zadaj ni ravno najbolje. Torej naredi en ogled v živo pa bo, če se ne vidiš kot v ogledalu, potem bo vredu :)

MrStein ::

Dromar je izjavil:

o.O Kaj praviš?

Če ciljaš na besedo klavierlack, ti google vse razloži (kar na Images daj).
Kratek opis: Juiii, kak fajn pa se to blešči! Kot diamant!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

tomos ::

Kopujemo nov tv. Vzeli ga bomo v bigbangu, ker imamo neke bone. Zdaj pa cena v fizični trgovini, naj ne bi presegala 900eur, razen, če je res tv veliko boljši kot ostali.
Zdaj pa starša nekako nista bila za to, da bi vzeli lg 50pk350 in sta zdaj si nagledala 42inćnega lg-ja d750.
Zdaj pa razdalja gledanja bo 4m. Drugi bodo gledal amis tv. Drugače pa imam jas namen gledati 720p filme in serije. Zdaj pa kaj nabavit za ta denar. Glede tistega lg-ja pa sedaj berem o nekem brenčanju ipd.
Lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

Dromar ::

tomos, 42" na 4metre je premajhno. Za tako razdaljo rabite 50"+, tako da je PK350 praktično najbolj optimalna izbira pa še cenejši je; lahko za razliko 250EUR dokupite še PS3 zraven...al pa en povprečno dober hišni kino

djordjevic ::

Here we go again ... :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dromar ::

Povej mi, djordjevic, kaj bi ti predlagal za maksimalno 900EUR, če upoštevaš razdaljo 4m? Panasonicova G20 je zgolj 42" in je za to razdaljo premajhna, LCDji take velikosti so v tem cenovnem rangu podn od podna...Ne vidim razloga, zaradi katerega ne bi priporočal nekomu nakupa, za katerega vem, da ga nikoli v lajfu ne bom obžaloval

djordjevic ::

Tokrat sem se bolj kot ne hecal, ker na taki razdalji 50 col dejansko sploh ne izpade velika, sem preveril zadnjič pri kolegu. Imam pa vseeno pomisleke, če nisi slučajno na plačilni listi LG-ja. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dromar ::

Ti jih ni treba imet. Kot sem že večkrat povedal je edino kar pravim, da je PK350 bestbuy za ta denar, če rabiš tako velik TV oziroma če ti velikost pomeni več kot kvaliteta slike (za katero prav tako pravim, da je zelo dobra!), sicer pa če bi nekdo kupoval TV za 2metra razdalje in mu je najbolj važna kvaliteta slike-Panasoniv G20!

djordjevic ::

Jap, tudi jaz bi najbrž vzel G20, če bi zdaj kupoval TV, samo so druge stvari v planu, tako da bo ubornih 32 col moralo še kar lep čas zdržat. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

tomos ::

hvala fantje. sedaj sem preko računalnika prebral zadnjih nekaj stvari. prej smo ravno bili v trgovini in smo vzeli pk350. pred nakupom pa sem hitro šel preko telefona sem in poscrollal do konca teme in napisal vprašanje in nisem videl, da ravno o podobni stvari poteka debata. drugače sem pa z tem accountom že leto in pol gor na forumu, predtem pa tudi dobro leto, da ne bo kdo mislil, da sem se gor registriral samo zaradi enega vprašanja, ampak sem res bil na tesnem z časom, drugače djordevic ima/ali pa je imel philipsov tv, vem da uporablja/je uporabljal wd tv, dokaz, da res redno prebiram forum ;(( ;)
««
118 / 154
»»