» »

Kaj naj naredim, da bo film deloval?

Kaj naj naredim, da bo film deloval?

guererro ::

Stvar je taka: Z Azureusom sem si zdamwloadov film. Prenašalo ga je čist normalo, brez kakrših koli napak, ko pa je z prenašanjem končalo, mi filma ni hotelo zagnati. Napiše mi: Can"t open file.
Film je v BsPlayer file, tako da s tem ne bi smelo biti težav.
Kaj bi lahko bilo naobe??

LP

Sami ::

Ali imaš naložene vse potrebne kodeke?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Vikking ::

probaj film zaganati z kakšnim DVD predvajalnikom, kot npr. Cyberlink Power DVD.....

LeBIgMac ::

3, 2, 1...... zaklep?:D

Myth ::

Ne, ne bom zaklenil. Me res ne briga kaj je pred tem počel. Tako da piscu te teme rečem edino, da ne piši več kje si kaj dobil. Osredotoči se le na napako, bo šlo? Ker kršiš s tem pravila če omenjaš "piratsko robo". Tak da je to opozorilo.

Pa gremo k napaki. Kakšen format? BsPlayer?? končnico nucamo, to so .mpg, .avi, ...
Možnosti zakaj se ti ne odpre je nešteto. Ti ni napisalo kakšen error številko zraven?
Ker samo s tem si ne morem pomagat. :\ Malo več povej. ;)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

trek@s ::

Ja "fake" si dol potegnu, zato ti pa ne dela.

K0K0 ::

Poskusi z VLC-jem

guererro ::

Najprej se opravičujem za kršenje pravil in zagotavljam da se jih bom v nadalnje bolj držal:)

Poleg imena datoteke mi ne piše nobene končnice, saj film obsega le eno datoteko in pod njo piše samo BsPlayer file, ikona filma pa je znak od BsPlayer-ja.
Poleg erorja pa mi ni napisalo nobene številke.

Z VLC-jem mi film dela, vendar si ne morem izbrtati ustreznih podnapisov in vsake toliko časa mi sliko motijo kvadrtki!
Kako naj si naložim pravilne podnapise in kaj naj naredim za izbolšanje slike?

Myth ::

Heh. Daj samo klikni na tole ikonco, da se ti modro obarva. Ob strani bi ti morali pisati podatki. Ker ni takega formata, bsplayer... zatorej, zaupaj mi tiste podatke, prej ti nemorem točno pomagati.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

guererro ::

Ko kliknem nanjo mi napiše dobesednotakole:

The.Ring.DVDRip-XviD.OPT!V!D
Bsplayer file
717.967 KB

Quikee ::

Jao.. izklopi is "hide extention for known file types" v Exploreru pol bos pa videl koncnico. To je najbolj butasta stvar, ki je vkloplena po defaultu v windowsih.

guererro ::

Kam moram it, da bom tisto sklopil?

Dr Evil ::

Mr|ce.Dokler dl film kateri je bil od RTVSLO ali bilokaterega nonpaytv zakupljen za Slovenijo,tako dolgo ti ta film popolnoma legalno dol vlečeš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BS Player

Oddelek: Programska oprema
486008 (591) Han
»

BS Player problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
6727 (447) Mikec17
»

Izšel VLC 2.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13739406 (29706) Icematxyz
»

Problem z BsPlayerjem!

Oddelek: Programska oprema
201546 (1249) bastadu
»

Najboljši divx predvajalnik je...

Oddelek: Zvok in slika
466279 (5265) franc3e

Več podobnih tem