» »

Računalnik ob zaganjanju zahtevnih aplikacij ugasne!

Računalnik ob zaganjanju zahtevnih aplikacij ugasne!

maxsustar ::

Lep pozdrav.
Mam:
AMD athlon XP1800+
512 RAM
Disk maxtor 60 gb
Ati radeon 9550/ 256MB
Plata Abit NF7
Napajalnik 400W

moj problem je tak računalnik mi lah dela ceu tedn normalno se nič ne ugasne, ko pa zazenem kj mal bl zahtevnga ksn špil recimo doom 3 se mi ugasne po parih minutah pol morm racunalnik izklopt pr napajalcu da ga lah ponovno przgem.. Je pa tkole napajalc je nov str en mesc grafična nova stara tud en mesc plata stara 4 mesce. Najprj sm sumu da se pregreva vendar so temperature uredu pol sm mislu da je napajalnik sm se tega zamenou (zj s temu 400w) poflashou sm bios na nov nalozu winse zj pa nvem vec kva bi lah blo mogoce plata rami... ce ma kdo od vs ksno idejo bi biu zelo hvalezn . Neki sm brau na forum da se folku tud to dogaja zarad nihanja napetost sam nvem tocn kva bi to blo sam mi pa AbitEQ javi napako k jo ne razumem kuj k przgem racunalnik in tud pol k se mi izklop napaka je pa taka: [ErrorRecord]
2005/04/23 22:21:36 Warning:=DDRV: 2.66V +5V: 5.03V +12V: 11.98V -12V: -11.46V -5V: -5.00V

prosm mal pomoci tnx ze naprj
max

mare87 ::

Če je kak noname napajalnik je še vedno lahko to krivo. Probaj s kakšnim napajalnikom, ki je znan. (npr: OCZ, Tagan, Antec, Enermax, Chieftec, LC power itd)

maxsustar ::

Ja napajalnik je noname dau sm zanga 7000 pa ne zgleda slb no bom probou s ksnmu drugmu sam ze pr prejsnmu se mij to dogajal
tnx

Sayer ::

Imel podoben primer... problem je AGP driver za maticno, ne da se mi zdajle razlagati...malo posurfaj po netu za podobnimi informacijami.

Delna resitev:
V settingsih si nastimaj AGP speed iz 8x na 4x ter vklopi fast write [ON].

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sayer ()

maxsustar ::

hvala sayer ampak fast write mam ze skos on ,ko dam pa agp iz 8x na 4X se mi winsi sploh ne zazenejo pride sam do logota ko se nalagajo pol pa tema al pa ene cudne rumene crte cez monitor

Zgodovina sprememb…

maxsustar ::

sm ze popravu no u bistvu so mi na servisu disk je biu zanc en sektor je biu zanč

useen hvala lp

zee ::

pa malo popazi na slovenščino, no.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napajalnik LC Power LC 6550 550W kupiti ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575557 (4247) Dr_M
»

Težave z novo grafično...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211218 (835) Ibn Tahir
»

Do koliko ste prišli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1549629 (6250) MEDENA
»

Veliki problemi z voltažo, za katere ne najdem vzroka:(((

Oddelek: Navijanje
462018 (1423) Death Knight
»

Koliko je se varna temperatura za zracno hlajenje?

Oddelek: Navijanje
462938 (2065) schurda

Več podobnih tem