» »

Kako narediti klan?

Kako narediti klan?

1
2
3 4

NoUse4AName ::

Tilen z toliko igranja se boš overburnal slej ko prej.

Tilen ::

Sj ni tolk ane... recimo zj ko sm se zbudil ene 4 urce do 7 pol pa nwem kaj pride pa od 12 do 3 pa spat :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

N-E-O ::

no js pa igram cs kot mnogi :D in morm rečt, da se slovencev sploh ne poslužujem...
sodelujem z angleži v angleških klanih.. ravno ta teden sem prestopil k novemu klanu zopet angleškem..
morm reč, da smo slovenci na kar nizki stopnji glede organizacije in reda.. z njimi se da veliko lepše vse dogovorit in to je to..
Follow the white rabbit.

Tilen ::

N-E-O, ne vem sicer ce govoris za CS:Source vendar bi ti znal takoj nastet ene par zelo organiziranih klanov v SLO, kateri imajo zelo dobro urejeno to, koga se poslusai n koga se uboga.

ZA CS 1.6 sceno pa bi bilo smesno trditi, da ni dobrih, organiziranih klanov, glede na to, da igra obstaja ze 5+ let in da nekateri hardcore playerji igrajo ze od vsega zacetka.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Suli ::

In da večinoma klani na Slo. sceni zdžijo največ 2 meseca.:\

Tilen ::

JUp, neresni klani. Večina še 2 meseca ne. Mi smo zdaj ze ene 6 mesecev skupaj :]
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

strictom ::

Kateri so zaj tile eni boljših SLO klanov? Za Cod sem neki slišal da insane pa ai pa bog ne ve kaj :))
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

hunter01 ::

COD: (prvih pet)

~ wAnted gAmer'z multigAming™ ~
Burning Legion
Slovenian Assault Team
pwce™ gaming powerd by alpha-for...
[WILD]

To so klani k nastopajo na Slo-leadderu S&D! je pa se klanov ki niso cist slovenski in nastopajo samo na tujih leadderjih.

Lestvica

Tilen ::

No danes smo dobili smesno zahtevo sponzorja, da MORAMO uporabljati njihov TS na warih. Smesno se mi zdi, ker imamo recimo Ventrilo ki dost manj lagga in ga vrjetno nebomo mogli uporabljat med wari. ;((
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

NoUse4AName ::

aja? Koliko sem uporabljal TS se je kr dobro obnesel. Samo uporabite speex codec. Laga kako? Preveč procesorja žere ali je kaj narobe z zvokom?

Matek ::

Tilen, pa ste jim poskusali razloziti, da je vec laga in boste tako slabse igrali?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tilen ::

MadManMato, delamo na tem. Sam sj veš, nemci pač. Njihovo je vse najboljše kao.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matek ::

Pomoje ne bo problemov - navsezadnje je tudi v njihovem interesu, da ste čimboljši in da dvignete ugled njihovemu klanu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

whatever55 ::

NEO kako pa prideš v kontakt z angleškimi klani ti?

Tilen ::

Dogovorjeno s sponzorjem. Lahko uporabljamo nas ventrilo.

V kratkem dobimo en svoj server s 100 tickrate, ker smo baje danes dobro igral :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

NoUse4AName ::

in kater klan to? :)
Glede TS, ste zadevo sploh prav sprobali? Ker vem da precej ljudi trdi da je TS za en drek v primerjavi z ventrilom (in tudi nočejo niti probat), kar pa ni ravno res. To je bilo res nekoč preden je TS podpiral speex codec. Veliko ljudi ne ve da se je TS pred časom zelo izboljšal. Speex je namreč celo boljši od codeca ki ga uporablja ventrilo.

Matek ::

Tickrate? Kaj je to, Tilen?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

NoUse4AName ::

koliko game updatov naredi server v sekundi. Torej fps za serverje.

Matek ::

Uf, to je pa ogromno. ET se igra z 20 (pa q3 s 40, če prav vem).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tilen ::

Ja, je ogromno oz. zelo nad povprecjem.

Glede TS pa ti priznam da sem se preko njega pogovarjal le 1x in mi tudi zvok tisti, ki sem ga slisal ni bil prevec vsec...

Kako dolgo pa je v uporabi ta nov codec?

NoUse4AName, klan je ze bil omenjen.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

NoUse4AName ::

Nimam pojma. Pred par meseci sem sprobal TS prvič po nekaj letih.

hyphh ::

NEO:
no js pa igram cs kot mnogi :D in morm rečt, da se slovencev sploh ne poslužujem...
sodelujem z angleži v angleških klanih.. ravno ta teden sem prestopil k novemu klanu zopet angleškem..
morm reč, da smo slovenci na kar nizki stopnji glede organizacije in reda.. z njimi se da veliko lepše vse dogovorit in to je to..

To se tud jst strinjam. Na CoD slo sceni je podobn. Jz sm tud bil v tujem angleškem klanu (CoD) in kvaliteta igranja je bla dosti bolša. No zdy sm pp v enem slo klanu pwce pa v nemškem ClanNation.de . :) In večinoma igramo s tujci.

NoUse4AName ::

To velja za vsako igro, ki ima dovolj igralcev da povprečneži ne rabijo iti igrat v tujino. Ampak v vsakem primeru ker smo majhna država bo skupina igralcev relativno mala in bo splošen skill nivo zato nižji kot v drugih državah. Brez raznolikosti ni napredka.

Erwin ::

Igra kdo FAR CRY prek neta

Ko je zakon igrca :D

Slo-One ::

Jaz iščem kakšen klan ki igra ET in bi se mu lahko pridružil. 8-)

jackorsen88 ::

Pa kaj te vsi igrate toti CS, pa COD. ko je tak bedno. AA je zakon.Tu so pravi 1na 1 fajti, pa še 100x bol realni ko pa tam Pa morn še povejat da je AA klanov v sloveniji kar lepo število in so zelo zelo dobro organizirani. P tu si poglejte klan v katerem je najboljši slovenec oz. najboljši na trackeru nasploh LINK

DJ ViVanco ::

Sem lider klana za cod in vem kaj pomenijo TS in podobne zadeve... Tako receno rabis samo msn, xfire, TS / Ventrilo.
1. Ne rabis biti nek superjunak da te sprejmejo v klan (razen ce pretiravajo, kot nekateri)
2. Nujno pa rabis dost mocn racunalnik in mikrofon.
3. Moras met cajt vsaj 3 popoldneve na teden

Tko da ...
Sprejemamo seveda tudi mi kaksne igralce Coda.

Nasa stran (ni koncna, vendar zadostuje potrebam): www.united-djs.tk
Na TS smo ponavadi na enem od prijateljskih klanov: 194.249.53.33:8777
Za ware ali FW-je pa se ponavadi zmenmo po msnju (vcasih ni lahko imeti 300 stikov >:D ).
(((((d ^_^ b)))))

Kami ::

En namig glede strani :)

Če hočeš stran narediti na geslo, se posluži kaj drugega kot javascript, kaki server side jezik, kot je PHP :P

"listentomusic"

DJ ViVanco ::

ja pa ce ne znam se :) - ce bi mi ksn mal razlozu bi bil pa zelo vesel
sej sm reku d je zacasna...
(((((d ^_^ b)))))

bama ::

Ja n nš v nš klan se lohku prdružš.

email: kamikazaklan@gmail.com
YOW!!! StReEt RaCiNg Is NoT
A cRiMe!!!

DJ ViVanco ::

dej govor slovensko :D
(((((d ^_^ b)))))

Slo-One ::

Kaj pa te igrate?

strictom ::

Če se moderatorji strinjajo za slo-tech klan bi blo fajn... Bi za vse nas ki ne poznamo klanske igre to malo bolj predstavili. Naprimer v CS:S, COD, Q3, ... Ali pa za eno samo igro al pa kaj.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Matek ::

Jaz sem ze rekel, da se strinjam, sam ne vidim dosti vec zainteresirancev kot tebe. Odpri topic.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

strictom ::

Bistvo je to da bi bil en lidr ki že ma izkušnje s tem. Pa da bi nam malo pokazal kako in kaj.

Se javljaš purans::matek:D ?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Slo-One ::

Super bi blo če bi bil MultiGamingClan Slo-Tech.:))

whatever55 ::

Jaz se tudi strinjam, da bi naredili slo-tech clan.

strictom ::

Samo lider more bit. En z izkušnjami.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Slo-One ::

Kdo bi lahko vodo vsee skup? 0:)

strictom ::

Zainterisirance:
STRiCtom
slo-one
maticmlakar
reptilia

Za večino popularnih igre se igra 5vs5. Samo glasujem da se klan omeji na eno igro. Je boljša organizacija in več uspeha pri komunikaciji. Dopade se mi pa CS:S. Enega bi še rabili za polno ekipo (za začetek, nato bi jih verjetno blo več). Nato je ime. Bi bili kar Slo-Tech klan ali kaj drugega. Potem rabimo ali TS ali Ventrilo za komunikacijo med igro. Do zdaj sem uporabljaj samo TS2 in sem zadovoljen ampak je težko dobit free server. Za Ventrilo se mi zdi da pa siol ponuja zastojn. Nato je svoj homepage in prijava na clanbase. Ko je vse to zagotovljeno nam pa še samo ostane ownanje raznih nooblekov.

Na koncu če je stvar resna pa samo še svoj strežnik, ki je pa skoraj edina stvar ki stane $ :)

Še kdo zainterisiran?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

whatever55 ::

Jah to s oosnove, samo pomojem je dobro imet enga, da je gazda. CS:S je v bistvu manj popularen od CS 1.6 in trenutno cod2. Jaz sem na voljo za cod2 klan, če kdo rabi, seveda sem pa utra high.

Gapko94 ::

jst naprimer igram cod use dele pa sm u WoC klanu pa smo prjavleni na clan base-ju pa mamo ts servr pa na ventrilu mamo servr k smo ga dobil pr servrju k smo ga kupl pa sponzorja mamo sm mors velik cb-jey igrt da prides na dobro mesto pa da dobis sponzorja smo se kr matral zarad tega usi pa smo neki cb-jev odigral pa smo pršli kr visok :D
bikers rolls YEAAA IAM BIKER hehe!!!

Gapko94 ::

tisto zravn ventrilota je bil da mamo servr za cod 2 mal sm narobe napisu!
:P
bikers rolls YEAAA IAM BIKER hehe!!!

Kami ::

Clan server pa to so samo razvade.

Nerabiš met serverja pa si lahko zelo dober klan.

Tilen ::

Kje bos pa treniral?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Kami ::

Na drugih public serverjih ane :)

Clan server je kul da ga maš ampak kot sem že reko tudi brez njega si lahko zelo uspešen.

Matek ::

Na drugih public serverjih ane :)

LOL. Sami znalci tule... Bolj, kot so igralci dobri in kot je klan uspešen, manj jih boš videl na public serverjih. Večini koristijo zgolj za ogrevanje aima, kake pol urce pred matchi in treningi, ti pa se potem igrajo na clan serverjih.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

strictom ::

Sem skoz igral na pubih in sem tam bil skoraj vedno prvi. Potem pa probal igrat prot enmo klanovco in rezultat ... 15:25 (za njega). Ti mavo spremeni mišlenje :))
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

Treningi na publicu. :8) Smeh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

hunter01 ::

Je blo kar nekaj 1337 predlogov ze v tej temi!
haha

res j erzavada met svoj klan server če stane 5k na mesec. uff kaka razvada
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Navdušeni igranje multiplay iger - Regruting -=SBPC=-CLAN ?

Oddelek: Igre
161584 (1438) Rotaidal
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836325 (29087) cnZz
»

Slo-tech multigaming clan

Oddelek: Slo-Tech
352032 (1221) Andrei15
»

.NEST 2005 iskanje klanov

Oddelek: Igre
472498 (1670) patriot10
»

COD MP problem

Oddelek: Igre
141881 (1631) Matek

Več podobnih tem