» »

Slo-tech WAP?

Slo-tech WAP?

panja003 ::

Zanima me zakaj ne deluje slo-techova WAP stran,včasih ko nimam dostopa do kompa bi prav rad pogledal kakšne nove novice in debate na forumu? Mislim da nisem edini interesent glede tega.
LP

Senitel ::

Saj deluje, samo lahko prideš samo do novic, ne pa tudi do foruma in ostalega...

panja003 ::

Pa bi blo fajn če bi lahk dostopal do vsega,a se kaj dela na tem?

Primoz ::

Trenutno ne ... ker je interesa daleč premalo za kaj tekega.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

V-i-p ::

Primož, tale glede interesa je pa malo bosa... Od kje ti ideja (raziskava, odkritje) da je interesa premalo? Kakšne ankete ali podobnega ni bilo, po številkah dostopov na wap page pa tudi ne moreš točno vedet...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Primoz ::

V-i-p: tisti trije ljudje, ki ste kadarkoli odprli wap.slo-tech.com ... ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

V-i-p ::

Primži, sej to maš pa tudi prav. Kaj pa kaj takega na prvi strani, misliš, da ne bi povečalo obiska, ker po mojem dost folka ne ve za wap page? :\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

panja003 ::

Po moje tudi,če bi ljudje vedeli bi uporabljali. Smo se s kolegi pogovarjali pa je en ful pohvalo kok majo to na slo-silesharingu dobr zrihtan(wap mislim).

roli ::

Jaz bi zlo rad videl forum na wapu.
Ravno pred 4 dnevi sem sanjal,da dostopam
do slo-tech foruma z mobitelom.
Če bi se dalo kej nardit bi bil zlo vesel.
http://www.r00li.com

64202 ::

Jaz sem eden izmed tistih treh :)

alum ::

tudi jaz...se enega iscemo:)

mare_ ::

našli ste ga :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

CoolBits ::

js tudi eden, ki bi preko wapa :)) drugač pa je dober wap forum tudi na esato.com

frenk ::

jest sm tud en izmed tistih treh...ups zdej smo že štirje :)

Tody ::

in z večanjem zmoglivosti telefonov se vam pridružujem tudi jazst ! A da bi uvedl kako anketo a A ?

Phil ::

Še en glas za slo-tech wap pregledovanje foruma :)).
LP

AnWar ::

Jst tudi...:D
[Asus ROG Strix SCAR III]

panja003 ::

Jaz sem za anketo, pa bomo potem videli.

mescaline9 ::

super je za na wc -> wap.slo-tech.com!

;)

frenk ::

al pa če se nardi kakšno java aplikacijo

...sej al wap protokol sploh omogoča aktivne strani?

Ziga Dolhar ::

> ...sej al wap protokol sploh omogoča aktivne strani?

Nima veze. :-)
https://dolhar.si/

Tody ::

če nisi lih mazohist in nimaš dlančnika itak ne boš šel pisat odogovorov, sicer pa XML prenese vse :D

strictom ::

jaz sem za wap!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Phil ::

Na naslovu reactors.gotdns.com trenutno preizkušam (wap) slo-tech forum pregledovalnik.
Če koga zanima naj malo poškili. Napak je sicer še polno in tudi precej počasna je zadeva.
Bo pa server delal samo nekaj ur, oz. dokler se kolega ne bo naveličal hostanja.
LP

roli ::

Dobro zgleda.
Sam bolj bi blo,da se lahko vidi vse teme ne samo nekaj zadnjih.
Pa odgovarjanje bi blo tud dobro.
A to si ti zrihtal?
http://www.r00li.com

Phil ::

Prikazuje vse teme iz zadnjih 24h. Moram si vzeti čas pa popraviti vse napake, preden se lotim dodajanja novih funkcij.
LP

roli ::

Saj tudi to je bolje kot nič.
Pa uporabljaš to navaden web hosting al kej drugega?
http://www.r00li.com

Phil ::

Strežnik je (dokaj) preprost program v javi, ki pač pobere (zahtevani)html iz slo-techa ga pretvori v wml in pošlje nazaj.
Ni nobenega web strežnika (Apache,..) spodej.
LP

M.B. ::

Jaz tudi slo-tech wap stran uporabljam, da zvem kaj je novega. :). Pa resnično bi lahko naredili anketo glede tega.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

panja003 ::

Zanima me če se CMAN še kaj ukvarja s tem wapom sem poizkusil na naslovu reactors.gotdns.com pa mi ne najde strani.

Phil ::

Trenutno nič ker imam polno drugega dela. Bom naredil naprej ko bo malo več časa pa potem postal link sem.
LP

Stampl ::

jst sm tud na wapu..idealno med poukom k nimas kej delat>:D

Paramedic ::

Jaz sem tud za wap forum, čeprav bi mi bolj redko prišel prav. Predvsem na poti in na počitnicah pride prav, ko ni druge poceni možnosti za priklop na www.
Glede na to, da je zanimanje in da je kolega cman povedal za tisti naslov, bom pa zagnal to testno wap stran, pa bo delovala danes (16.4) popoldne na istem naslovu. Samo večkrat poskusite, če ne bo takoj delovalo. Potem pa dajte cmanu podporo, da nadaljuje z dobri delom :)). Cheers!

cman, a že maš odprt paypal račun? :)

panja003 ::

Sem parkrat poizkusil se povezat pa ne najde strani.???

panja003 ::

Popravek samo preko GSM-a mi ne najde strani.Preko wap brskalnika na PC-ju pa mi jo najde normalno in je KUUUUL.:D

Phil ::

Zdaj strežik spet dela na naslovu reactors.gotdns.com . Večino napak sem popravil, vendar se pri kakšni strani še pojavijo težave pri parsanju.

Sicer pa, a ta program lahko dam na net? Tako si lahko strežnik postavi kdor/kadar hoče. Gre to navzkriž z kakšnimi slo-tech pravili? Zahtevani html-ji se osvežujejo le na vsakih 10min (cache), tako da bo obremenitev slo-tech strežnika minimalna.
LP

Primoz ::

Če dostaviš (vendar ne nujno tudi objaviš) izvorno kodo oz. specifikacijo kaj uporabljaš, te lahko obvestimo, kadar ti bomo kaj uničili ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

panja003 ::

A to bo sedaj stalno na tem naslovu?Wap dostop do slo-tech bi bla pa res super zadeva.Ne obupaj Cman.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava wap strani

Oddelek: Izdelava spletišč
102014 (1615) jobber
»

HTTP serv. program

Oddelek: Omrežja in internet
201842 (1679) pivmik
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815325 (3605) Mac
»

Sms novice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904934 (4105) rc-car
»

wap.Slo-Tech.com?

Oddelek: Slo-Tech
121147 (979) luni

Več podobnih tem