» »

p|x|'s modification

p|x|'s modification

p|X| ::

to temo sem odprl da lahko komentirate moje delo ,
(
slike so tu :

Slike vaših računalnikov

)

mogoče bom še kakšen komentar upošteval in kaj spremenil

lp

tiborrr ::

In kaj je tako posebnega na njej, da si moral odpreti novo temo? Najprej sem mislil, da si sam naredil tisti VU meter, potem pa sem videl logotip CoolerMasterja.

So what, money can buy anything. Sam nekega posebnega truda tukaj ne vidim, še celo ohišje je Eddyjevo, tako da konec koncev sam nisi postoril skorajda nic. Okičena (olepotičena, kakor za koga) kišta pač... :\
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

PARTyZAN ::

Za novo leto vsaj jelke ne rabi ;)

Za moje pojme preveč nakičano (Sploh nisi pazil na stil...barv mas 51222132 razlicnih...zato the Jelka™ effect). Skoraj vse je tudi kupljeno...to je bolj podobno zlaganju kock kot modanju ;)

Jackal ::

Pa te žaščitne mrežice na ventilatorjih... :\
V čem je finta tega, če so pa v njih ogromni prostori, kjer lahko kaj pade v ventilator.

V bistvu res nič posebnega, saj so vse stvari kupljene. Čar modificiranja je v tem, da nekaj narediš sam... ne da samo nekaj vgradiš.

p|X| ::

noja kak za koga :D

PS: sem mel modro led na CPU pa zgleda slabo tak da ne obarvah

lakotnyk ::

eh fantje... fant se je potrudu najbrz po svojih močeh... eni pač nismo za švasat narjeni an.... :D
les grandes hommes font des grandes erreurs.

sonac ::

Ventilator na radiatorju imaš nekam čudno postavljen, če prav vidim. Raje naštimaj tako, da boš vodo hladil s hladnim zrakom od zunaj, ne pa s segretim iz računalnika.

p|X| ::

hm torej topel zrak potem gre v ohišje in ga moram ven šibat

bom probal

vsaj nekdo ki ni reko da je samo sminka in je tudi svetoval

tnx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: p|X| ()

WinsuckeR ::

Moj nasvet: naredi drugo plexi stranico (guma suxa). In sedaj ko si že nakupil miljont robe (različnih baru) naredi nekekšen mikser za te barve- lahko so tudi samo stikala :| . Tako da bi lahko imel recimo danes rdečo- jutri modro.... stvar je zelo preprosta.

Drugače sem pa še zmerom iz tistega tabora:
Denar kupi vse (ki ni nujno tudi najbol originalno in posebno :| )

(to je verjetno zato ker ga jas nikoli nimam zadost da bi v celoti nabavil komp ;(( . Zmerom menjam to... ono... in nakoncu je :(

p|X| ::

veliko vas pravi denar kupi vse :

moje menje je zakaj bi se mantral z necim kar je ze nekdo naredo?
mislim je treba sestavti oz poiskati skupaj kar rabis in to je to.

razumem da smo ljudje bitja ki različno mislimo ;)

DominusSLO ::

Če prav vidim imaš vent tik ob radiatorju, pa še v njega piha. Priporočam, da daš distančnik in obrneš vent, da vleče skozi radiator. Kaj ni nekam majhen radiator?
Drugače pa nisem zagovornik lučk v pc-ju:P

jRk0 ::

Malo prevec barv za mene. Pa vsec mi je on grill od cs-ja (saj je od cs-ja, ne?:D) No, samo skoda da nimas vseh grillov enakih, da mas neko rdeco nit v modifikaciji. Ti si samo gor nametal vse mozno kar se dobi. In pol rata ven kic ponavadi.

Mores si en stil zbrat, pa tisto do konca izpilit. Pa cooler master vu metre prefarbi v crno :)


Drugac pa je kar ok:)
You fuck up once, you loose two teeth.

DimmniBurek ::

---veliko vas pravi denar kupi vse :
---
---moje menje je zakaj bi se mantral z necim kar je ze nekdo naredo?
---mislim je treba sestavti oz poiskati skupaj kar rabis in to je to.
---
---razumem da smo ljudje bitja ki različno mislimo
Jah lej, mni se zdi to mal brezveze, še neonke ku sm kupu bom zdej al prodau al pa dau na bodočo 125-ko, in bom naredu neki svojga-LED osvetljava, kupt je izi pa not zmetat, če pa sam se martraš pa popizdiš zreven... In pol ku ti rata si zadovoljen, sej verjetno si tudi ti, sam ni isti filing...:))
There Is No Stronger Drug Than Reality

sirotka ::

heh, matr tazadna fotka je dobra...k si zravn compa - vid se ti ponos v očeh...ne vem zakaj ampk lih tko mi zgledaš k ljudje ko so tita gledal:D
Lepa kišta drugač....sm tle je 5% tvojga dela drugo je pa kupleno

p|X| ::

heehee

glede na odziv v tej temi sem prisel do razmišljanja da naredim pleksi ohišje

NAREDIM in ne kupim :D

uh kolko dela me čaka

DominusSLO ::

Ne razumem te, zakaj se toliko obremenjuješ z mnenji...če tebi tako ohišje ustreza in ti je všeč, ostani pri tem...

WinsuckeR ::

Glede odziva na stavek- denar kupi vse

Modamo zato da naredimo unikat, ki ga sosed, človek ki sedi zraven na lanu, friend... težko naredi bolšega kot mi.
Modamo zato da niso vse kište enake ;(
Modamo zato da nekdo reče: Uf tole bi pa imel
In na koncu- modamo zato ker v to uložimo čas in so nam taki predmeti potem 2x dražji kot če jih bi kupili.

Če ste z mano pejte na www.slo-mod.com

Če pa niste pa pač kopujte v cool-pcju in zapravite čas za kaj bol pametnega (meni je konec koncev vseeno) :|

Microsoft ::

Jst sm se enkrat lotu ene male modifikacije napajalnika. Naredil sem tako, da sem dodal ventilator, ki piha notri, ta pa je postavljen v enaki visini, kot ventilator, ki piha ven. Ventilator je tako zajema zrak na enaki visini, kot je zgornji del napajalnika.
Tako, da lahko tist ventilator, ki piha v napajalnik, potegne ves topel zrak, ki je ponavadi pri vrhu ohisja.
Potem v notranjosti napajalnika sem spremenil rebre za hlajenje (verjetno) mos-fet tranzistorjev. Rebra sem malo razpotegnil, tako da se zrak bolj 'srephidi' med njih. Teh slik se nimam, mogoce jutri, ce se mi bo dalo odpreti napajalnik.

To modifikacijo pa sem naredil ze kako leto nazaj. Sem zlo zadovoljen. Iz napajalnika piha prakticno malcen zrak, na njega pa sem ze kar dosti HWja prikljucil.

slika

In nekaj takega predlagam tudi tebi. Ni treba ravno napajalnik, samo, pac da je nekaj tvojega, da je saj malo tehnicno zahtevno (da ni kar plug-n-play). Da dodas nekaj svojega.
Ker se mi nekako zdi, da je to klasicno 'modificiranje' (oz. sestavljaje lego kock) ze nekako mimo. Mislim celo, da je prov out.:\ Zdej je 'in' beigh barva!:P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

p|X| ::

poteka nacrtovanje

sam sem skiciro ker pa se en prijatelj ukvarja z 3d modeli mi je naredo uslugo.
model
ohišje bo izključno za radiator, pumpo in rezervoar

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: p|X| ()

p|X| ::

model

zal ne morem spremeniti prejsnega posta

sory

Eddy ::

Pixi, upam da nisi pozabu name in na najin dogovor!
www.ekwaterblocks.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novo ohišje in hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
617243 (5652) solatko
»

Prevroče

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211567 (1199) krucymucy
»

Kako obrniti vantilator na hladilniku

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222638 (1876) DimmniBurek
»

Push ali pull vntilator na radiatorju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211621 (1376) Pyr0Beast
»

Vent v 400W napajalniku

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91304 (1142) Yacksy

Več podobnih tem