» »

kak biciku

kak biciku

SkIDiver ::

Konc tega mesca nameravam kupt en biciku od 100-130k pa me zanima kej priporočate. Najraj bi kupu kako specialko al pa treeking brez vzmetenja. Kaj svetujete pa kje je kaka dobra štacuna.
  • spremenil: SkIDiver ()

R0K ::

kupi specialko Trek (poglej www.trek.com) ali pa specialko Wheeler, ki jo ma moj bratranc pa se meni zdi zlo vredi

Monster ::

kup specialko:D:Dtak za trek-e boš mogu Zeloooooooo dolgo čakat al pa jih sploh ne boš dobil vsaj ta poceni ne... wheelerjeve so pa kull pa daj raje tam cca 200k sit in boš mel res dobro zadevico pa še v ceni so vštete kolesarske hlače(nuučaš) in sppecialni SPD šuhi....

Sicer pa mal pogledi to so kvalitetne in poceni firme drugo je vse predrago(sploh kak e italjanse-sm so dobre)

enoy riding:\
Ka zaboga...

eomer ::

kupspecialko khs

boha ::

bauer center, zraven hale a (btc - lj)...

tomaz255 ::

Predlagam ti Giantovo treking kolo, mislim da je CentralPArk. Zelo dobra oprema, ultra lahek okvir.
Vec informacij dobis na www.freestyle.si
Tudi sam sem lastnik Giantovega kolesa in sem zelo zadovoljen.

SkIDiver ::

tomaz225 lahko poveš kuk si dal zanga pa kje pa kdaj pa kako opremo ma pa kuk je težko.

Folk nimam jz 200k za specjalko

tomaz255 ::

Zanjga sem dal 129900 SIT - 8% gotovinskega popusta. Menjalnik SRAM 4.0 (zelo dober), zavore V-brake tektro, amortizer RST 802. Celotna teža približno 12kg. Kupil sem ga v začetku junija v MB v trgovini freestyle.
trgovina je tudi v Ljubljani - naslov:
Bežigrad 11, 1000 Ljubljana
tel.:01/236 236 9

Če te še kaj zanima mi piši na mail: tomaz.mihalic@siol.net

Jinxy ::

Koker sem jest gledal po slovenskih stacunah, je 200k priblizno najmnajsa cena, za katero sploh dobis specialko, ce bi hotel pa kej povprecno dobrega (npr. kot pc za 250k), placas pa najmanj 3-4 jurje mark :(

luni ::

GIanti so predragi glede na to, kar ponujajo. Jaz ti priporocam da si pogledas Nakamure v Interspar/Merkur trgovinah ali mogoce po avstriji. Gre za posebno znamko ki dela pecikle za Spar, njihova oprema/kvaliteta/cena povprecje pa je dalec nad vsemi. Moja druga izbira bi bil Trek.
Artificial Intelligentia

tomaz255 ::

Luni, kolko sem jaz gledal v MB-ju, sp Treki kar precej dražji od Giantov, pa niso nič boljši.

luni ::

tomaz ja, jaz sem tudi bil v Freestylu pa me Gianti niso prevzeli glede zgoraj omenjenega kvocienta. SPloh pa je zdaj slab cas za nakup kolesa ker je dolar sau gor.
Artificial Intelligentia

JurijTurnsek ::

jst bi si pa na vašem mestu kupo mtb bajk
http://www.slatnaskejta.com

Monster ::

ej Luni, ko smo že pri TREk kolsih.. Če jih nimajo na zalogi v slovenuiji jih lahk čakaš tud celo leto, al pa pol leta da sendajo robo. To vem ker sem jest skor čaku(sm si pol Whelerja kupo), koj kolega pa je ČAKU tista pol leta na svojega... Poleg tega je TREK izredno drag, glede na opremo(ne kvaliteto, ker ta dobra, sm ko je oprema stara).
Ka zaboga...

SkIDiver ::

V BTCju v LJ je baje ena dobra štacuna s kolesi. Lahko kdo pove kako se imenuje pa kje se nahaja.

burekar ::

Za treking si kup Peugeot-a. Sam vseen bi blo pa fajn, če maš demfer spredi. Poglej za kake Scotte al pa Univega ma tud dobre v tem cenovnem rangu. Drgač pa za 130k SIT ni mogoč dobit dobrega bicikla.

Tomi ::

Burekar, to je pa odvisno od tega, kako si zahteven, in koliko denarja imaš. Sam imam sicer kolo za samo 90.000, pa sem z njim za svoje potrebe še zelo zadovoljen ( res je, da ne naredim veliko na leto ).
Glede vzmetenja je pa tako, da če greš v hribe, ni dobro. Ampak dostikrat pomaga..
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Vzmetenje odpade sploh. To je tko zajebano. Z vršiča se spustiš pa prletiš do srpentine z 80 km/h pa začneš bremzat pa nekam nevarno skače in te ruka naprej kar je velik možnosti da te vrže prek balance pa še v serpentini rad napol polagam ovink in morm pr tem tud mal bremzat da ne sekam ceste po čez in z amortizerji bi odletu k avion. Tko da vzmetenje ni šans.

andro ::

Jaz ti svetujen BH-ja. So zelo ugodni za to kaj ponujajo. V sloveniji jih vozijo pri Perutnini Ptuj elite in U-23. Imajo samo eno slabost okvirji so kar težki (0.6 kg več kot kunkorenci).
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Milko ::

Maraton
Majo zlo ugodne cene in veliko izbiro.

burekar ::

SkIdiver:
Nevarno skače? Za asfalt že, a če furaš downhill boš kmal ostal brez svojih jajc in zapestja. Vseen je dober če maš vsaj en shock absorber, tud za asfalt pa makedam. Glede na to kake ceste imamo v naši preljubi državi. Gor po hribu ga pač mal zategneš, da ti tolk energije ne gre brezveze adijo. Pa ovinke se da tud velik lepše vozit z amortizerji, bolj se da polaga ker te ne vrže zarad vsakega kamenčka.
Kupi si Univega, men je žal da si ga nisn. Ti kupuješ treking kolo, Univega je zakon firma za ta cenovni razred.

Monster ::

sm specialka je pa še vedno cool, ker je znjo lažje iti v brege, pa hitrost na cesti je tud večja(sm ko ne moreš z asvalta dol... edino to je slabost)...

kup specialko WHELERJA:D
Ka zaboga...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 496 97 98 99 )

Oddelek: Šport
4935742535 (457) joez7
»

Katero nizkocenovno kolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8633257 (30784) stratosD
»

Scott, ghost, giant ali specialized

Oddelek: Na cesti
218797 (8218) onitam
»

SCOTT ?

Oddelek: Loža
233648 (3222) kaninerror
»

Bicikl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
695297 (4751) TribesMan

Več podobnih tem