» »

CSS - Counter Strike Source

CSS - Counter Strike Source

««
11 / 13
»»

gogi_hunter ::

učeri sem mel na istem serverju 14 do 10 pinga danes pa je naenkrat 150 , 100 neven ka je to ?!!!
ostali imajo enak ping!!


bom poskuso kaj sta rekla pa bom vidu kaj bo..

Zgodovina sprememb…

gogi_hunter ::

Še vedno isto! Zaprte mam vse programe, ki bi meli sploh kaj veze z internetom.. In patch ne pomaga. Ko zaženem cmd na začetku pokaže kake 3 vrstice, ko pa zaženem internet pa dam potem netstat pa napiše malo morje.

To mi naredi samo na tem t-2 serverju. Če zaženem igro pa dam find server in preko tistih igram mi je pa ping 30?


ZDAJ GRE !!!!!!!

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

En zanimiv link, če še kdo ni videl.

Klik, klok
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

gogi_hunter ::

looool hhe kako se minute spreminjajo=)

strictom ::

 En ownage z autosnajpo na T2 serverju :)

En ownage z autosnajpo na T2 serverju :)

"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

You started? :P







413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Tilen ()

strictom ::

Hehehe. A gremo kak mix?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

Ja. Pridi na 84.255.203.243:3784 @ 2.3 in najdi :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mera ::

no jaz imam problem z pingom vendar v igri c.s.1.6 cz in to sedaj ko sem sformatiral comp.
ko poiščem serverje imam ping okoli 30,ko pa se povežem nanj mi za zraste preko 100,200.
imaam vse programe izklopljene in imam optiko od t2.
"lahko poskusiš povečat število half-open povezav". s tem sem probal povečal iz 10 na 50 pa je še vedno isto.

kakšen predlog

lp

gogi_hunter ::

meni se noče steam connectat?? zakaj to??? piše mi naj zova zažemen steam in naj se povežem z netom vendar je internet vspostavljen in dela ko pa zažemen steam mi pa napiše, da menore povezat ker ni vspostavljena povezava "zakaj to"????

Zgodovina sprememb…

strictom ::

Ponovno inštaleraj steam.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

neres ::

gogi hunter: ta problem ima dosti folka, poglej po steam forumu. sicer pa rešitev je da greš v C:\Program Files\Steam\ in zbrišeš fajl ClientRegistry.blob. (bržkone mora bit steam zaprt med tem)

gogi_hunter ::

ok hvala zdej mi spet dela normalno!! =)

kaj a se vam tut pokaže ko zaženete css tam ko je ikona VAC pod to ikono mam en rdeč prečrtan krogec?? ko pa hočem connectat na kak server mi pa napiše, da ni mogoče ker poteka VAC ??

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Screenshot prosim. >:D

Pa tam v STEAM-u ko pise VAC status tudi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

gogi_hunter ::

nwm kako se slika doda =(

Zgodovina sprememb…

neres ::

A mogoče izgleda tako:

>:D

Rešitev: ne bit lamer.:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

gogi_hunter ::

ja tako:! kaj je lamer?

in kako to preprečim??

Zgodovina sprememb…

DOOM_er ::

u get pwned
Robots will steal your job. But that's OK

Tilen ::

gogi_hunter, si kupil igro v trgovini ali kako si prisel do nje?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

SebaR ::

ja tako:! kaj je lamer?

in kako to preprečim??


Tvoj account je benan in ne boš mogel dostopati do 98% CSS serverjev. Tisti ki ti je to prodal mu prilimaj eno zaušnico ali pa dve, potem pa ti naj vrne denar.

Potem pa ustvari nov račun in si CSS kupi z masterkardom za 15€.

Se vidimo!
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

neres ::

Kako pa vemo da mu je kdo prodal account? Torej da ni on sam čiter?

gogi_hunter ::

čiter nisem!!

igro sem kupil originalno!!!
res pa je, da mi je enkrat napisalo, da je moj acc uporabljal negdo drug!! takrat sem se moral ponovno vpisat, ker se bil izpisan!! (pa nwm kako se je izpisal)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Če si kupil original si dovolj povedal. Priznal itak ne bo nihče.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

neres ::

Ta vikend CS:S samo 10$.
Benani čiterji, "ne-čiterji" in vsi ki bi radi igrali sorsa navalite. :D

darius ::

Eno vprašanje... kolega ma:

AMD SEMPRON 2800+
1,5gb rama
9600 pro
+ neki config fps
resolucija 800x600

V inferno dobi 25fps, ostale mape 40, je to normalno al ne?
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

strictom ::

Dokaj normalno. Sem mel podoben sistem, z manj rama in boljšim procem. Saj se da spesnit kak config za boljši framerate. Z dobrem configom sem mel tut po 100FPS v tistem benchmarku.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

darius ::

Če ma kdo kaki bojši cfg za taki sistem naj pove/pošle/karkoli/itd. Ker nujno rabi za LAN :)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

iLichu ::

Darius,bo treba nov komp kupit :D

DOOM_er ::

jst mam gef 6600 gt 2500+ amdja pa 1.5 giga rama pa mi izpljune na dustu ene 60 fps pr resoluciji 1680x1050. na zs mi pošl mejl da ti pošlem config
Robots will steal your job. But that's OK

darius ::

Iščemo petega igralca za LAN v sevnici, pridejo top Slovenske css ekipe. Hočemo končati v top 3. Če igraš, pa če si vsaj mid/high mi sporoči!

stagar@mail386.com ali ZS


p.s. Kauko igra za nas 8-)8-)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Shuli ::

Boomerangu dejte za burek in pivo, pa bo playal za vas.:P:D

darius ::

Mislim mene bi burek pa pivo prepričala, njega očitne ne ;)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

janwoolf ::

Zivio!

Jaz sem pri css veliko zamenjal skins (iz neta fpsbanana.com). jaz bi rad, da vse skins povrnil na (stare) kot privzeto... pa kako? hvala
C2D E8400, Crucial Ballistix Tracer 2x1gb PC-8500,
P5K-E, XFX 8800GTS (G92) 512MB,Antec nine hundred
cooling 4x120mm and 1x200mm, Enermax Infiniti 650W

SebaR ::

Zbriši mapo materials ali pa models, ne vem točno =)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

SebaR ::

Q: How do I remove my skins?
A: The reverse of how you installed them - delete the files of the skin and model you want to get rid of.


klik
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

dtriller ::

Mi lahko kdo pomaga inštalirati nove mape. Sem DL mapo cs_jungle kopiral datoteke v maps tako kot piše v navodilih in ko postavim server, ne najdem nikjer te mape

Berserker ::

Mene zanima nekaj glede te igre a moraš to igro plačevat tak na mesec ali jo sam kupiš pa igraš brez plačevanja, še nekaj a lahko v tej igri voziš kakšna vozila pa to, kr mogoče bi si jo nabavo pa bi probal.

Tilen ::

Kupiš in igraš do pamtiveka. So pa tudi razni MOD-i na nekaterih serverjih kjer lahko počneš več drugih stvari. Ampak tisto je bolj tako-tako. Čez tipičnega CSS-ja ga ni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Berserker ::

Kakšni modi ? slišal sem samo za zombie mod, zaradi tega so šli tudi delat left4dearh baje, v mullerju sem ravno gledal cs source gamebox pa maš zraven hallife deathmach pa neko igro o ww2(no s tak sklepam ker je tiger narisan) , kaj to so ti modi ki so dodani ? Soory za taka glupa vprašanja sam še od blizu nisem videl te igre pa me zanima.

Tilen ::

Mods.

CSS je ena takih iger, ko ti res ne bo žal če jo boš kupil. Samo ne prehitro na začetku obupat, ker se igra že dolgo igra. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

strictom ::

A pride z HL3 nov CS ven?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

dtriller ::

Mi lahko kdo pomaga inštalirati nove mape. Sem DL mapo cs_jungle kopiral datoteke v maps tako kot piše v navodilih in ko postavim server, ne najdem nikjer te mape


Kaj res noben ne zna

Tilen ::

strictom, ponavadi je tako, ja. Glede na napovedi za HL3 pogon pa le tega še dolgo ne bo. Za CSS je planiran celo večji update. Kje si pa nešel kaj o HL3? Lahko bi odprli novo temo, če bi našli kaj spodobnega materiala. Na spletu je namreč ogromno fake screenov in blodenj o HL3.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Berserker ::

Vrjetno misli na epizodo 3, hl3 pa pride vrjetno komaj čez par let.

shark_nm ::

A mi lahko prosim kdo pove kaj naj naredim, ko mi v nekaterih mapah texture nagajajo. Vijolična barva ni prav nič kul :). Hvala za odgovorl

lp

gogi_hunter ::

resetiraj igrico

shark_nm ::

hmm sem že ugasnu pa šou nazaj, pa ni pomagal. Isto

PS: Sej original mape so kul...sam tiste kake dodatne mape, al pa spremenjene mape...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shark_nm ()

bi0s ::

Iščem klan. Sem resen.

msn:kayzec@hotmail.com
xfire: kajzec

Lp

hcarlos ::

Balkanski tunir v CSS naj bi se predvidoma oz. bo startal 12.04.2009.
Igralo se bo vsak dan do konca tekmovanja oz. finala.
Sistem tekmovanja je tak, da vsak klan igra z vsakim dvakrat na 2 mape. Najboljsih osem se uvrsti v top 8 kjer se pa pricne tekmovanje na izpadanje, kjer 8 najboljsih klanov tekmujejo medseboj v 3 mapah .
V top 8 se pa igra po kljucu oz. 1 - 8, 2 - 7, 3 - 6, 4 - 5. Ekipe, klani, katere se uvrstijo v polfinale pa tudi igrajo oz. tekmujejo medseboj v 3 mapah.
Ekipe, ki pa se uvrstijo v FINALE, pa bodo igrale v NOVI MAPI, katera bo narejena predvsem zato da vidimo kako se ekipe odrezejo na novi mapi, da pokazejo 'skill', zaradi tega ker bo na novi mapi, mapi ki jo ne poznate, tesko narediti taktiko oz. dolociti strategijo!!!
Kot smo navajeni, smo na vsakem tekmovanju delezni nagrad, vendar vas moramo razocarati, ker jih na tem tekmovanju ne bo.
Zmagovalec tega turnirja bo nosil ime kot NAJBOLJSI KLAN na BALKANU, tudi to je neki prestiz (saj ta turnir ni bil zamisljen kot sredstvo da se nekdo obogati, ampak da se vsi zabavamo in uzivamo v igri).
To je pravzaprav vse kar se tice turnirja.
Kar se pa tice vprasanj oz. ce vam kaj ne bo jasno, Vas prosimo da postavljate vprasanja prek vasih vodij klanov, ker bo prevec ce bo vsak sam nekaj zahteval oz. spraseval.
Postavljen bo tudi forum, namenjem predvsem zabavi in druzenju, ne pa raznim vprasanjem itn.
Kar se pa tice pravil in detaljev pa prosimo da se vsak vodja klana javi preden oz. ko se prijavite na tekmovanje!!!!

http://www.grafix-designs.com/balkan-cs...
Matrix

hcarlos ::

Za vse, ki bi želeli biti v klanu se lahko prijavijo na www.gaming-legion.org

moj steam hcarlos123
Matrix
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem Counter - Strike 1.6

Oddelek: Igre
292960 (2694) win64
»

Counter Strike za telebane

Oddelek: Igre
92749 (2514) neres
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511603 (8394) BigFoot
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
717918 (6340) Tilen
»

Counter Strike (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
878247 (6230) bonbonček

Več podobnih tem