» »

videorekorder ne dela

videorekorder ne dela

dejc2 ::

Imam en problem, ne dela mi videorekorde. Kako naj naridim spet, da mi bo delal. Nekja časa mi je potem pa je nehal najbrž sem ga resetiral. Kako na novo naštimam funkcije. Imam videorekorder SHARP.



Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!

Kekec ::

Kaj ti ne dela???
Nima štorma, al kaj .... lahko bi bil mal bolj konkreten!
Vedi pa da rekorderji niso računalniki ko neki crkne, pa če neveš kaj ga lahko še samo na servis neseš!

dejc2 ::

Kaseto mi vrti sam ne vem kako na TV naštimaš da ti dela, men se zdi da morajo bit 2 beli črti, v črnem ozadju.


Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kekec ::

Ateno vtakneš v VCR in pol iz njega v TV na TV-ju poiščeš VCR tam okol 36 kanala če se ne motim daš not kaseto po možnosti ne prazno >:D play in če je vse ok glej ga vraga film je tu!

DOLF ::

Če hočeš videti dve pokončni črti (neko test sliko po kateri naravnaš kanal na TV če imaš kakšno staro škatlo ki to ne zna sama) potem imaš na zadnji strani neko stikalo, za prikaz te slike.

dejc2 ::

Sem probal, zadaj je en knof in sem ga dal na on,pa še en vijak je tam, pa sem ga neki šraufal, pa mi še vseeno ne dela, zraven imam še satelitsko.


Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!

DOLF ::

Če si dal 'knof' na ON potem boš lahko videl tisto testno sliko. Tisto kar si pa poleg šraufal pa je za spreminjat izhodni kanal iz vcr-ja. To potrebuješ, če ti kaksen zemeljski TV kanal serje ravno na tistem kanalu kot VCR pošilja signal v TV. Potem pač spremeniš da nimaš motenj.
Daj na TV-ju najdi prosto programsko mesto. Vklopi VCR pa stikalo za testno sliko in sedaj na TV-ju išči kdaj se bo slika prikazala.
Aja pa vse kable vklopi na pravo mesto.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

digitalni satelitski sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
185185 (4937) green heart
»

Videorekorder - zajem programov?

Oddelek: Zvok in slika
71993 (1879) mardy
»

Pomagajte ! Trese ku hudič. [kabelska] (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559241 (8010) Pyr0Beast
»

Šum pri snemanju ?

Oddelek: Zvok in slika
8923 (851) cortez
»

Mam kaseto, kak presnet na COMP?

Oddelek: Zvok in slika
91332 (1197) zdravc

Več podobnih tem