» »

Best buy,TroNote notesnik,se splaca?

Best buy,TroNote notesnik,se splaca?

ralliart ::

Zanima me mnenje ce je ta TroNote T75-DX notesnik vredn svojega denarja.Meni se zdi,da!
Me pa moti disk k je 4200rpm in ne 5400rpm,kolk je tukaj sploh efektivne razlike?Verjetn da nekaj je ker 4200 je bolj pocasna zadeva.

Nima SXGA lcdja (1400x1050)ampak navadnega z 1024x768 resolucijo,je to bistvenega pomena??

Ima P4 2.8Ghz procesor,sam nevem al je tisti sharan ali je pravi.Mi je ze dost vsec da ni kaksen celeron ipd.

Ram je 256 ddr 333

Graficna je cist dost VGA Nvidia MAP17-440 64MB ddr ram,za ta ram morm se pogledat k nevem al je sherana grafika al ni,men se zdi da ni.

Li-ion baterija,ni smart kot jo ima 90ksit drazji model.

boych ::

Jaz mam TRONOTE T95-DS , v osnovi je kar vredu, manjša neprijetnost je, da se tam kjer se naslanja leva roka kar precej greje!
Največja kritika pa gre na račun nalepk, ki so nalepljene na tipkovnico. Po treh mesecih uporabe je lepilo nekako prišlo na zgornjo stran nalepke in tastatura, ki je v osnovi dobra, izgleda kot da bi bila umazana.
Na žalost bo potrebno nalepke pač odstraniti in se navaditi na US tastaturo!

okfec ::

Tudi jaz sem imel t95, so se mi nalepke stopile v 7 dneh, poleg tega je v zvocni kartici pokljalo, ce si mel pa CD v predvajalniku si imel po 15 minutah v roki mravljince - tako da obezno eksterna tipkovnica..

Sem pa zdaj kupil Prestigio - posebej zato, ker se da sestaviti oziroma izbrati procesor, disk, wireless, DVD/RW ali Combo in tako dalje, pa se nove Pentium M procesorje imajo z 2MB cache.

Obstajajo pa tudi standardni modeli: http://www.nakupovanje.net/customer/hom...

neki ::

No jst mam tud tronote t 85 ds
Sm zelo zadovoljen z njemu, res so nekatere nalepke ze mal zbledele, sam so tud kr dost v uporabi.... itaq nobena stvar ne ostane nova... minus je tudi da se kr dost oglasa ventilator, ter da se segreje, ampak v tem ne vidim nobenga problema, kolk se grejejo navadne kiste, ta je pa cist tanek.... ja pa zelo velik napajalnik!

Drgac je pa mašinca čist solidna zadeva in vredna svoje cene, saj takrat k sm kupoval noben drug ni ponujal tko ugodnega prenosnika z dvd pekacem! sm ful zadovoljen z njemu!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neki ()

neki ::

sm gledov mal tale tvoj model.....

pomoje bi blo boljs izbrat ksnga z 1400x1050 resolucije....

pa glede diska je tud 4500 boljsa izbira sam je tud drazje....
jst mam 5200 in brez problema nalagam video prek firewire in montiram gor... no se pozna razlika proti navadni masini ampak je cist solidno...

drgac pa mislem da majo v Sparu zdej eno akcijo Tronotov nevem tocn ker model to sm lih dons neki ujel.....
ja cudn se slis v Sparu sam je res ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

15.4 vs 15

Oddelek: Kaj kupiti
201833 (1468) nurmaln
»

Nakup prenosnika do 200.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
404440 (3732) Jan987
»

Prestigio prenosnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19517491 (9667) Utk
»

NUJNO: Kaj meniš o prenosniku TroNote T95-CWD ?

Oddelek: Kaj kupiti
312741 (2022) Utk
»

Kateri notebook? cenovni razred okoli 350-400k

Oddelek: Kaj kupiti
161706 (1391) TribesMan

Več podobnih tem