» »

Logitech Z-5300 vprašanje

Logitech Z-5300 vprašanje

ganzi ::

Žio vsem!

Zanima me ali je možno imeti v sobi TV, DVD player, Playstation2 in računalnik (glej podpis), pa da bi vse tole špilal na enih zvočnikih in sicer Logitech Z-5300.
Zvočniki bi bili namenjeni predvsem poslušanju muske pa gledanju filmov, pa me zanima a so dovolj dobri.
A se jih da direkt na DVD priklopit tako, da bi bil zvok iz tv-ja in dvd-ja direkt na zvočnikih in to vse povezat z računalnikom da bi še zvok iz računalnika špilal na teh zvočnikih, ker bi še divxe gledal (prek TV-out) pa za mp3-je poslušal?

Zdi se mi ful komplicirano, pa upam da ste me razumel:D

LP, pa hvala.
LP

S-Master ::

za to boš pa kr rabu Logittech Z-680

EnaA jih dobiš za 108k

imajo pa vse vhode, ki jih potrebuješ
traktor ti matr jebal !!

ganzi ::

hmm ni tok kesha:\

Ka pa tole bo šlo..
Prek tv out-a povezat TV pa PC pa bi dvdje pa filme predvaju na PC-ju pa gledal na tv-ju.
Muzka mp3 in audio cdji bi tut špilal na zvočnikih k bi jih predvaju na računalniku.
Dvd-ja pa sploh ne bi kupil, playstation bi pa na tv priklopu in bi zvok špilal na tv-ju in tudi ko bi gledal navaden program na tv-ju bi bil zvok prek tv zvočnikov.

Samo neki mi je bedno, ker tv in računalnik nista obrnjena v isti smeri in pol zvočnikov ne bom mogu najbolj izkoristit za igre na računalniku.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

Clone ::

To da bi gledal na TV in poslušal na PC to bi šlo. Ampak da boš priklopil PlayStation na Tv in nato poslušal zvok prek PC to pa ne vem če gre? Kakor jaz vem so Logitech Z-5300 narejeni prav za konzole, se pravi PS2.

L.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Budget surround soundsystem za dnevno

Oddelek: Zvok in slika
476017 (4802) Bearrorist
»

Zvok iz TV na hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
253981 (2530) billy
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626960 (14216) psytoma
»

Gledanje tv preko soround zvočnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
172532 (2290) Cjek
»

Povezava TV, PS2, prenosnik, zvočniki 5.1

Oddelek: Pomoč in nasveti
62771 (2724) cojss

Več podobnih tem