» »

virus? (Ericsson R600)

virus? (Ericsson R600)

Rok Balboa ::

Zivjo!
Pred casom se je moj telefon zacel cudno obnasat. Crkne, cim se vzpostavi klic, kmalu po zacetku prenosa podatkov GPRS... kjub polni bateriji. Cist normalno za dotrajan telefon boste rekli.:8) Ampak danes sem opazil, da imam na SIM kartici shranjen zelo cuden SMS. Dobil naj bi ga 6.maja. Tega SMSa se ne da odpret, telefon se ob tem resetira. Zbrisat se ga ne da-telefon zmrzne. Stevilke posiljatelja ni. Ce pa se postavis na ta SMS (tako kot naredis, da bi videl celo stevilko poslijatelja). Se prikaze zelo cuden text. Ta text je vsakic, ko ponovno vzges telefon drugacen. Tu je par primerov:
- "i varuje telefon in naročnino pred zlorabo."
- "sporočilo poslati kot sporočilo ali pa kot E-pošto."
- "24ml"
- "Shraniti pod predloge."
itd. Jaz kaj takega se nisem videl. Moti me, ker so ta sporocila vedno v slovenscini (bolj malo je verjetno da bi bil to "slovenski virus").
Na misel mi je prislo, da bi bil ta SMS lahko vzrok za crkovanje telefona, ker to traja tam priblizno od 6.maja.
Ce ima kdo kakrsenkoli komentar bom zelo vesel. :)

LP ROK

Caligula ::

Virus ni. R600 je itak znan kot crap, ki se mu zbluzi cim mamoznost. Klici na Svemo ali pa ga nesi na Svemo. Saj za malenkosti ne racunajo veliko.
Ali pa klici na Mobi servis.

Rok Balboa ::

to ga bom itak nesel, samo zanima me, ce ima kdo podobno izkusnjo.

Rok Balboa ::

SMS mi je po vec ponovnih poskusih uspelo zbrisat. Tezave s crkovanjem seveda ostajajo:\
have a nice day
r

||_^_|| ::

ni virus ampak je ericsson. Ta telefon sm enkrat preprodal (sm ga kupu pr mobitelu za dva jurja al kok ze). Mel sm ga en dan in mi je blo takoj vse jasno.

iskra ::

Kaj pa recimo software update? Erikov sin je že splošno znan po tem, da dajo telefon v prodajo preden sploh preverijo kako SW deluje ... Imel sem 3 Ericssone in vse sem najmanj 1x nesel na menjavo softwarea. R600 sem nesel na pregled 3x. Po tretjem servisu dela kot urca.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

podtalje ::

Brat je imel čisto iste probleme (čudni SMSi)

Nesel je updatat software vendar tudi to ni pomagalo.
Telefon sicer dela, vendar je zjeban pomnilnik telefona, tako da ne more ne brisat,
ne dodajat in ne uporabljat številk iz imenika.

Na koncu je kupil nov telefon.

Rok Balboa ::

Mobic je na svemi, bomo vidl, kaj bo:\

Rok Balboa ::

"Baterija je zanič." To je vse, kar sem zvedel. Nova - 15k;(( ;(( Ce kdo proda, jo kupim za majhen denar.

Zheegec ::

Meni je tudi R600 delal probleme, nov softwere je vse rešil, v redu deluje že okoli 2 leti.

Tok tok :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

overlord_tm ::

Jest mam R600 pa lahko rečem samo CRAP! V primerjavi z tem tel so še wintendoti bol stabilni>:D . Jest se ga že nesu na updatanje SWja pa ne pomaga. Prvič se je ubesu že po 30min uporabe:( in se še vedno redno obeša.

Zdravko ::

jaz sem jo pri temle: http://www.smiljan.com kupil za 3.5k novo in mi bateria zdrži 3 do 4 dni.

Caligula ::

BAterije nove prodaja en na bolhi po 2900 SIT (al clo 1900 se ne spomnem) in so dobre-kolega kupu za punco. Je pa iz MB. Pobrskaj po bolhi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Rok Balboa ::

bom paglidu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolikokrat lahko uveljavim garancijo za telefon?

Oddelek: Pomoč in nasveti
124306 (3011) k4vz0024
»

Virus via telefon??

Oddelek: Mobilne tehnologije
152485 (2307) crazin'
»

SonyEricssonovi joysticki

Oddelek: Pomoč in nasveti
71173 (966) noella
»

Od sedaj anti-virusni programi tudi za mobilne telefone

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
263647 (3647) BigWhale
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612288 (10464) atubbuta

Več podobnih tem