» »

Na katero računalniško revijo naj se naročim ?

Na katero računalniško revijo naj se naročim ?

Cokolesnik ::

Najprej naj povem, da sem bolj splošno naravnan bralec člankov informacijske tehnologije in da moj namen ni prejemati bolj specializirano rač. revijo (kot denimo Joker za igričarje).

Do sedaj sem bil naročen na revijo Monitor, zdaj pa bi moral naročnino podaljšati in ne vem ali bi se morda naročil na kakšno drugo slovensko rač. revijo. No, z Monitorjem sem bil še kar zadovoljen, a me zanima vaše mnenje (predvsem tistih, ki poznajo Monitor in ostale rač. revije pri nas in lahko zato primerjajo), saj človek nikoli ne ve... :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Poldi112 ::

Ce ti odgovarja podrocje, ki ga pokriva monitor, potem v sloveniji boljse revije nimas. Je bila pa nedavno ena zelo podobna tema.

Gandalfar ::

Pomojem je Monitor edina prava revija v sloveniji. Ce si pa pripravljen brati nemsko pa je potrem C't dobra izbira oz. Hrvaski Bug.

kinetik ::

Trenutno res samo monitor, na žalost.
nic pametnega nimam za povedati

glinik ::

Kako ja pa kaj z Moj mikro (nekak tak)?

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Gandalfar ::

Prevec splosna in poljudna za moj okus.

Sami ::

Men pa se zdi neumno plačevat za te revije, lahko jih zastonj pogledaš v knjižnici, sicer pa je vse na netu, le pobrskati moraš...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

JustVi ::

Men je se najboljsa revija bila Hrvaski Vidi.

od kar imam ADSL, pa revij ne kupujem vec

Poldi112 ::

Sami, malo si offtopic. Tu nas ne zanima zakaj ti ne maras placevati narocnine, ampak katero revijo bi nekdo rad bral v domacem kavcu. Vsi ne maramo hoditi v knjiznico vsakic ko bi radi malo pokukali v kak test. Ali pa se nam casovno ne splaca. Ali pa se nam narocnina ne zdi neupravicen strosek.

Cokolesnik ::

Fantje, hvala za mnenje. Danes sem poravnal račun za letno naročnino za Monitor. :) Poldi112 pa ima prav, včasih je nemogoče ali odveč pokukati v revijo v knjižnici, temveč lepo stegniti roke v svojo polico. :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

BigWhale ::

Na sekret tezje neses racunalnik kot revijo...

Sami ::

Na sekret tezje neses racunalnik kot revijo...

Kaj pa laptop???:D

just a joke...:))
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zheegec ::

Že ko sem imel 56Kbps sem čital online strani (ST, X-bit, Anand, Inquirer, [H], Techconnect, AMDzone, Overclockers, včasih sem še THG, sedaj pa še kakšen Slashdot), revijo sem pa kupil na nekaj časa ko je bilo veliko uporabnih faljov na CD/DVD mediju zraven.
Že samo en review recimo NV40 ali pa R420 na ENI online strani je tako dolg kot 20 reviewov v kakšni reviji (večinoma), pa še sveži so, pa še več različnih moraš prebrati zaradi objektivnosti, pa nekje se skoncentrirajo bolj na nekaj, drugje na kaj drugega. V glavnem, revije so samo za OSNOVNE stvari, pa seveda če te zebe... :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

jurcy ::

PCFormat je moje mnenje>:D

frenk ::

PCFormat je totaln podn...sm biu naročen en let pa ne bom nikol več, ker so totalni n00b-i:D

ALIEN3001: točn tko :)

Spajky ::

hrvaški BUG kupuj, pa je ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Lucifix ::

A kdo ve, če se da pri nas kupit tujo revijo PC Gamer? Pa za ceno me tut zanima, ker bojda je odlična.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667160 (5456) bluefish
»

Katere računalniške ravije berete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
588172 (4686) gregyk
»

Nova anketa: še kupujete revije, namenjene vsebinam o informacijski tehnologiji?

Oddelek: Novice / Ankete
324144 (3047) opeter
»

Katere računalniške so najbolj

Oddelek: Kaj kupiti
131106 (931) roli
»

Katera revija?

Oddelek: Loža
161835 (1579) Gandalfar

Več podobnih tem