» »

Kam pa letos na težko pričakovani dopust?

Kam pa letos na težko pričakovani dopust?

Business ::

A že kdo razmišla kam letos? Jaz verjetno v Črno goro. RAzlog poceni in super.
Hrvati so predragi in premalo kvalitetni, pa še povrh nesramni do slovenskih gostov. ;(

ShowDown ::

Letos bom upam da lahko šel brez staršev na morje.:D Pol pa se gre na hrvaško al pa slovenijo v nek kamp. Za nas revne dijake je to najboljša možnost:))

boyan64 ::

Črno Goro? ALi imaš izkušnje od tam? Ali greš z avtom, letalom, busom...?

Business ::

IImam sodelavca, ki zdaj že nekaj sezon tja šiba in pravi da je fantastično. Prečudovito okolje, izjemno čista voda, nizke cene in kvalitetne usluge. Ko mi kaže slike in pravi kaj se tam vse dogaja, mi vedno vzbudi želje. Ma šibal bom dol kar z avtom (sej ko je klima ni frke :D ), Pa še Hrvati so se mi malo zamerli lani pa moram menjat destinacijo. Če bo pol tak kot sodelavec pravi potem bo super.:)

boyan64 ::

Kam pa ciljaš konkretno? Moja žena, je gledala kraj Bečiči in se ji po slikah in cenah zdi OK.

noraguta ::

huh najbržda že na Zlatno trubo v Gučo. pa mogoče kak streeparade v zurich.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Business ::

nimam še pojma vendar če malo brskaš po netu najdeš lušte primer klikni tukaj .Tu najdeš ful privlačne slike.

boyan64 ::

Guča? Sem gledal dokumentarec o Guči? To pa je balkanski žur. SO se mi kar sline cedile ko sem gledal odojke, pa sisate plesačice.
Sicer ne maram prav preveč te balkanske narodne muzike, saj sem jo v JNA poslušal 15 mesecev cele dneve. No na koncu mi je sicer prišla že kar malo v kri.
Bi pa vseeno rad enkrat obiskal tak pristen žur, kjer se vse dogaja popolnoma spontano in res iz srca in veselja. Malo bi imel edino pomislekov pred krajami ipd..

ABX ::

Kreta vabi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

iration ::

Mene pa Sardinija.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Zavo ::

Peto leto zapored - KRETA, heaven on earth!

ABX, kam ga pičiš - Malia, Chersonisus, al greš na zahod Chania...

Sami ::

Upam, da bo spet dnar pa da grem v Jordanijo, Amman8-) mal sorodnike pogledat...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

GregiB ::

Kefalonija.... lani Lefkas, predlani Lesbos... Greece rulez!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BlackHole ::

Letos, Djerba - Tunizija.8-)

Zorro ::

Jaz grem verjetno tam kot sem bil lani, v Črno goro (Budvo). Lani sem bil tam s svojim vozilom 16 dni, nisem imel nobenih problemov. Žur vsak dan, veliko folka, pravi poletni utip. Zamerili so se mi le, ker imajo eno neumno pravilo, namreč le do 01.00 ure so lahko imeli glasbo (to je veljalo za celo črnogorsko obalo). Upam, da bodo letos bolj turistično usmerjeni, ker videti trume, kako posedajo v kafičih, kjer ni glasbe, je res trapasto.
Pa še eno stvar bi priporočil, da si prenočišče najdete kar doli, ker če boste šli preko agencije, boste stvar bistveno preplačali. Doli se je v drugi polovici julija dalo dobiti prenočišče brez prehrane že za 8€. Naprimer jaz sem preplačal bivanje v manjšem hotelčku vsaj za 30%;((.
Če boste šli dol za več kot 7 dni brez lastnega prevoza, boste hitro ugotovili, da ste storili življenjsko napako.
Pa še najpomembnejša informacija, lani je bila cena pijače primerljiva s cenami na naši obali. Malo dnarja, malo muske (žura). 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

Taras_Bulba ::

črno morje al pa kalabrija 8-)

perci ::

bah črna gora, ne vem no - budva ni pocen, pa še vode jim zmanjka takrat ko jo rabiš

JOKER ::

Mislim,da bomo odšli na isto destinacijo kot lani - Punta Verudela.
Ne vem ,že ko sem z starši hodil je bila Premantura zakon.No nisem pa imel slabih izkušenj.Celo pozitivno lahko rečem.Zakaj ?
Apartma lahko prevzameš (vsaj tam ko smo bili mi) ob 14.00 uri.Ker pač otroci delajo silo smo pač šli prej oddoma,tako da smo prispeli ob 11 dopoldal že na kraj dogotka in ne boste verjeli ob 11.30 smo bili že v svojem apartmaju.No to je predvsem pozitivno vplivalo na mene,tako da razmišljava da bi se spet odpravili na isti kraj.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Business ::

Zorro: Imajo doli kake avtokampe? 8 evrov na prenočišče po osebi, kaj v kaki privat varianti ali hotel? Daj malo več prosim kaj povej.

Zorro ::

Kako je doli z avtokampi ne vem, ker v Budvi in njeni širši okolici nisem videl nobenega. V bistvu na to sploh nisem bil pozoren, tako da karkoli bi rekel, bi se zlagal.

Tu imaš nekaj iz časopisa Blic Online:

"Cene smeštaja na Crnogorskom primorju ovog leta neće biti promenjene u odnosu na prošlogodišnje. Crnogorski jug i ove sezone nudi najjeftiniji smeštaj. U Ulcinju i okolini, u špicu sezone, dakle u periodu jul-avgust, krevet u privatnom smeštaju koštaće od četiri do šest evra, u Kotoru i Tivtu u istom periodu od 5,5 do sedam evra. U Budvi i Herceg Novom cene će biti nešto više - od pet do devet evra, u zavisnosti od kategorije privatnih soba."

prismo ::

Bolgarija:))

BigWhale ::

Jest pa na ogled mariborskih vrtcev ;>

Alec999 ::

jst grem gledat posledice pozara na Hvar ;)

Smorny ::

Jaz pa grem kampirat na Rab. Pristen stik za naravo, roštilj, pivo, spanje več kot 5h:D .
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

eomer ::

Potapljat v Egipt in tudi pol se na romanje v Camino de Santiago.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eomer ()

t33na ::

Vsi nekam potujete, blagor enim....men pa letos izpiti najbrž ne bodo dopuščal nobenih pretiranih potovanj, tko da bom dopustovala na Kvarnerskih otokih. :D

BSD-jas ::

Ruzak na rame, pa v Hajastan (Armenijo), če ne bo dovolj adrenalinsko in če ne bo preveč jebe z vizami, pa še skokec v Karabah (za nepoznavalce, nekaj a la SAO Krajina)

Aja, Armenija sploh ne premore morja, trenutno razmišljava o kakšnih vmesnih treh dneh počivanja od samostanov, dvatisočletne kulture ipd. kje ob edinem večjem armenskem jezeru ali kakem gorskem letovišču.

Groovy ::

PAG!

8 frendov, cviček ali pivo in turistke za nas "turiste"... ;)
I am the captain of my soul

perci ::

Mah, če vam je pa Kreta raj na zemlji, potem vam za naravo ni kaj dosti mar, ampak predvsem za barčke (night life).

Meni sta raj na zemlji srednja in južna Dalmacija. Če so vam všeč lepe peščene plaže, morte it na Portugalsko (se evro si sprot ogledate) - tam majo sam pesek. Je pa mrzla voda, mamomuje...m >:D

nevone ::

Sem bla v Črni gori, samo to je blo še v Jugoslaviji. Splača se Črno goro malo prepotovat tudi po celini. Jaz sem se šla peljat z gorsko železnico, pa v kanjon Tare, pa na Skadarsko jezero. Kar zanimivo, moram rečt. Seveda, če ti ni samo za žur.

o+ nevone

Uporabnik ::

Pol pravte, da bo pol slovenije v Guči :)

rozica ::

mi pa prakticiramo tkole:
peljemo se ob jadranski obali in ko zagledamo kamp, ki nam je všeč na prvi pogled se ustavimo... razgledamo, če nismo zadovoljni gremo dalje...
tako smo lansko leto našli nov kamp pri Biogradu... v kampu senca, na plaži senca skoraj do 13.00, morje mrzlo... enkratno res in bolj južno greš ceneje je, pa še prijazni so bli hrvati!
:)
upam, da bo letos vsaj tako ;)

perci ::

Bravo rozica! Midva s punco sva se tudi lani odpravila proti Korčuli, na poti pa sva se ustaviljala kjer nama je pasalo. Dvodnevni pitstop sva npr. naredila v Murterju. Super je blo.

BigWhale ::

Midva z Gaby sva isto pocela... Prisla sva dol do sibenika, ki je bil sort of najin cilj, pa je bila guzva, sva se obrnila nazaj in nekje bogu za ledja 12a nasla en kamp in tam ostala...

kopernik ::

Pokljuka - 1 teden
otok Pašman - 1 do 2 tedna

That's it :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na dopust?

Oddelek: Loža
182796 (2423) PacificBlue
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038136 (28180) ThinkPad
»

Kam na poletni dopust? Španija ali kaj drugega?

Oddelek: Loža
83083 (2866) vofra
»

Grčija in senca na plaži- 6 letnik

Oddelek: Loža
415691 (4018) ABX
»

Kaj je s temi Hrvati???... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
707339 (5330) link_up

Več podobnih tem