» »

NLB Klik v 2024Izboljšanje uporabniške izkušnje v aplikaciji NLB Klik - Vaše mnenje?

NLB Klik v 2024Izboljšanje uporabniške izkušnje v aplikaciji NLB Klik - Vaše mnenje?

1
2
»

SasoS ::

Problem je IMO Excel, ki trmasto vztraja pri lokalnem delimiterju...
Če bi Excel vzel vejico povsod, bi podpičje že davno šel v pozabo.
To da podatki vsebujejo delimiter (; je sicer redkejši ampak vseeno ne vem zakaj bi se zanašal na to) ni pomembno ker imaš quote.

Zaradi teh razlik bo pač nek uporabnik nekje vedno presenečen zakaj CSV ne dela...

mujek ::

Pri "prihodnjih plačilih" pričakujem, da bodo tam vsa prihodnja plačila. Recimo manjka plačilo za kreditne kartice.
Biometrična prijava bi tudi bila zaželjena.

SasoS ::

Še ena...nikjer se več ne vidi knjiženega stanja.
Ja, ponavadi te sicer zanima stanje skupaj z že narejenimi avtorizacijami, ampak v eksterni sistem uvažam brez avtorizacij (ker se opis transakcije spremeni po avtorizaciji). Zdaj je treba na roke računat če se stanje ujema...

lolipop2 ::

Evo, ravnokar sem moral pogledati izpisek... in očitno ga lahko gledaš le pokončno. Bi bilo fino, da lahko tudi telefon obrneš, da je malo večje

fingera ::

Znebite se podhebavanja uporabnikov, ki imajo rootan telefon. Zato sem zamenjal banko in nisem več pri NLB. Mislim, da ste izgubili nesorazmerno veliko dobička zaradi enega if, ki vam poleg tega, da izgubljate uporabnike, samo stroške na podpori dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fingera ()

fingera ::

@OP, pa še tole si preberi, https://slo-tech.com/forum/t828193/p819...

Dejansko vas je lahko sram, mastno računate svoje storitve za to, da zajebavate svoje uporabnike v glavo. Z nizkimi obrestmi, z visoko uporabnino in v kurcu aplikacijami. Pa še googlu prodajate naše podatke preko vezave kartic na google pay. In to samo zato, ker povprečen slovenrv nima jajc zamenjati podpovprečne storitve za drugo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fingera ()

dvihtelic ::

fingera je izjavil:

@OP, pa še tole si preberi, https://slo-tech.com/forum/t828193/p819...

Dejansko vas je lahko sram, mastno računate svoje storitve za to, da zajebavate svoje uporabnike v glavo. Z nizkimi obrestmi, z visoko uporabnino in v kurcu aplikacijami. Pa še googlu prodajate naše podatke preko vezave kartic na google pay. In to samo zato, ker povprečen slovenrv nima jajc zamenjati podpovprečne storitve za drugo.

Ne moreš več sam.

fingera ::

dvihtelic je izjavil:

fingera je izjavil:

@OP, pa še tole si preberi, https://slo-tech.com/forum/t828193/p819...

Dejansko vas je lahko sram, mastno računate svoje storitve za to, da zajebavate svoje uporabnike v glavo. Z nizkimi obrestmi, z visoko uporabnino in v kurcu aplikacijami. Pa še googlu prodajate naše podatke preko vezave kartic na google pay. In to samo zato, ker povprečen slovenrv nima jajc zamenjati podpovprečne storitve za drugo.

Ne moreš več sam.

??? Če ciljaš na kakšne googlove nove omejitve, prijavite jih na EU komisijo. Predvidevam, da se plačuje uporabnina tudi zato, da ščitijo naše pravice, ne da nastavijo zadnjico vsakemu monopolistu in prevalijo zadevo na uporabnike.

Zakaj klik uporablja kaksnih 10 poddomen googleapis.com, crashlytics.com, gvt2.com, lokalise.com, gstatic.com? Razloži mi zakaj jaz to rabim (no, ne rabim več, iz firewall rule dumpov) na svojem telefonu to potrebujem? Zakaj aplikacija zahteva pravice do senzorjev (grapheneos, ja, nisem ovca kot vsi ostali NLB uporabniki)?

Pričakujem, da ne pošiljate mojih podatkov nikomur. Na firewallu pričakujem, da ne vidim niti enega naslova, ki ni NLBjev. In nobenih dodatnih pravic razen network in notifications.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fingera ()

fingera ::

In pričakujem, da aplikacija deluje ne glede ali imam telefon rootan. Ker to mi zagotavlja varnost. KlikNLB pa mi zagotavlja NEVARNOST. Vaši varnostni kriteriji so namenjeni varovanju vas, moje podatke pa pač zlahka posredujete 3rd party providerjem, ki so za višek vsega, še v ZDA, kjer je zagotavljanje varnosti osebnih ali transakcijskih podatkov pod vsemi normami. Koliko je to sploh kompatibilno z GDPR, se mi ne da spuščati, me zanima ali imate z njimi podpisano pogodbo o izbirisu podatkov v kolikor to stranka zahteva. Prepričan sem, da ne.

Pač balkanska banka, balkanski varnostni standardi in balkanske aplikacije. Žal mi je samo, da sem tako dolgo vztrajal in s svojim tehničnim znanjem workaroundal vašo nesposobnost delati v korist stranke in ne zgolj v korist vaših birokratov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fingera ()

fingera ::

Mimogrede, na katero banko sem šel? Ne povem, ker bi me hipokriti takoj obtožili, da delam nekomu reklamo. Na banko, ki vsega kar hinavsko počne NLB, ne počne. Tehnično preverjeno. Nič kar ima karkoli z rekona.

fingera je izjavil:

Na firewallu pričakujem, da ne vidim niti enega naslova, ki ni NLBjev.

In ja, bi šel resolvat CNAME. Hvala na vprašanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fingera ()

fingera ::

Za vse ostale pa, če hočete imeti v življenju pikico zasebnosti, zamenjajte banko. To je edini signal, ki ga bo razumel tudi NLB managementware. Ne gre drugače, dokler ste ovce, ki si pustijo zbasati zadnje noge v škornje na robu prepada, boste samo pofu*ane, pa še suvali boste v rikverc.

Managementa NLB ne zanima nič v zvezi z vami, radi bi samo dosegli kriterije za letne managerske bonuse.

Pa tudi, če zato prodajo vaše krzno in vašo zvezdico.

Edini način, da vas slišijo in dojamejo je, da ogrozite njihov letni bonus. To je edini način. Lahko pa namesto tega milo blejate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fingera ()

nejc_nejc ::

Večino stvari, kar trobezljaš z lahkoto rešiš tako, da posluješ s kešom.

fingera ::

nejc_nejc je izjavil:

Večino stvari, kar trobezljaš z lahkoto rešiš tako, da posluješ s kešom.

Kar je BS, ker bojo ovce slej ko prej pripeljale v situacijo, da ne boš več mogel uporabljati keša.

dvihtelic ::

fingera je izjavil:

Za vse ostale pa, če hočete imeti v življenju pikico zasebnosti, zamenjajte banko. To je edini signal, ki ga bo razumel tudi NLB managementware. Ne gre drugače, dokler ste ovce, ki si pustijo zbasati zadnje noge v škornje na robu prepada, boste samo pofu*ane, pa še suvali boste v rikverc.

Managementa NLB ne zanima nič v zvezi z vami, radi bi samo dosegli kriterije za letne managerske bonuse.

Pa tudi, če zato prodajo vaše krzno in vašo zvezdico.

Edini način, da vas slišijo in dojamejo je, da ogrozite njihov letni bonus. To je edini način. Lahko pa namesto tega milo blejate.

Ker sem v fazi menjave banke mi lahko prosim na zs sporočiš, na katero banko si šel sedaj?

fingera ::

dvihtelic je izjavil:

fingera je izjavil:

Za vse ostale pa, če hočete imeti v življenju pikico zasebnosti, zamenjajte banko. To je edini signal, ki ga bo razumel tudi NLB managementware. Ne gre drugače, dokler ste ovce, ki si pustijo zbasati zadnje noge v škornje na robu prepada, boste samo pofu*ane, pa še suvali boste v rikverc.

Managementa NLB ne zanima nič v zvezi z vami, radi bi samo dosegli kriterije za letne managerske bonuse.

Pa tudi, če zato prodajo vaše krzno in vašo zvezdico.

Edini način, da vas slišijo in dojamejo je, da ogrozite njihov letni bonus. To je edini način. Lahko pa namesto tega milo blejate.

Ker sem v fazi menjave banke mi lahko prosim na zs sporočiš, na katero banko si šel sedaj?


Sorry, iz principa ne bom, kot sem rekel, hipokriti me bojo hitro proglasili za reklamo nekomu drugemu in brez, da izdam ime banke, nimajo osnove za to.

Invictus ::

@fingera

Ti imaš samo utvaro varnosti, ker si rootal telefon.

Pa naj bo...

A misliš, da tročrkovne agencije niso na to pomislile? Poleg tega imaš poleg CPU za Linux in Android še dodaten CPU za mobilno omrežje, ki je customiziran in zaprt in tam se dogaja celotna "nevarnost".

Ampak najlažje je živeti v zablodi varnosti, ker je telefon rootan...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fingerii ::

Invictus je izjavil:

@fingera

Ti imaš samo utvaro varnosti, ker si rootal telefon.

Pa naj bo...

A misliš, da tročrkovne agencije niso na to pomislile? Poleg tega imaš poleg CPU za Linux in Android še dodaten CPU za mobilno omrežje, ki je customiziran in zaprt in tam se dogaja celotna "nevarnost".

Ampak najlažje je živeti v zablodi varnosti, ker je telefon rootan...


In spet invictusovi idiotizmi. Daj si preberi svoj podpis in se zamisli.

Kakšne tročrkovne agencije, kaj bluziš.

Večino problemov izhaja iz aplikacij, ki kradejo ali zlorabljajo tvoje podatke, advertiserjev in podobne neetičnih barab.

Da o možnosti, da počneš s svojim telefonom tisto kar ti hočeš (recimo, da narediš proper backup), ne tisto kar ti google dovoli niti ne govorimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fingerii ()

Gospod ::

Jaz imam en mobilni aparat Samsung brez SIM kartice samo za E bančništvo NLB KLIK.
Lp.

WizzardOfOZ ::

fingera je izjavil:

Znebite se podhebavanja uporabnikov, ki imajo rootan telefon. Zato sem zamenjal banko in nisem več pri NLB. Mislim, da ste izgubili nesorazmerno veliko dobička zaradi enega if, ki vam poleg tega, da izgubljate uporabnike, samo stroške na podpori dela.

Uporabniško ime:
fingera
Čas prve prijave:
02.04.2024 10:18:48

ko se gre idiot prijavit na novo, da lahko pljuva, ker banka uradno napiše da rootanih telefonov aplikacija pač ne podpira.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

solatko ::

Gospod - Zakaj lažeš, če mora bit aktivna telefonska številka.
Delo krepa človeka

Gospod ::

Telefonska številka je aktina na drugem aparatu, s spletom se povežem prek Wi-Fi
Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gospod ()

Invictus ::

fingerii je izjavil:


In spet invictusovi idiotizmi. Daj si preberi svoj podpis in se zamisli.

Kakšne tročrkovne agencije, kaj bluziš.

Večino problemov izhaja iz aplikacij, ki kradejo ali zlorabljajo tvoje podatke, advertiserjev in podobne neetičnih barab.

Da o možnosti, da počneš s svojim telefonom tisto kar ti hočeš (recimo, da narediš proper backup), ne tisto kar ti google dovoli niti ne govorimo.

Ma pojma nimaš...

GSM standard že od začetka standardizira kodiranje in prisluškovanje, poleg tega so se na Mobitelu že zdavnaj priklapljali na še "butaste" mobitele preko GSM omrežja preko standarda RS-232 in gledali po telefonih uporabnikov.

In to imajo implementirano vsi providerji telefonskih central. Še IskraTel je imela že zdavnaj prisluškovalni modul na SI2000 (zahteva Sovjetske Zveze in potem Rusije), enak softver je tekel tudi na centralah po Sloveniji in si lepo dobil ven WAV datoteko kvalitete 8Khz.

Sam to nikoli ni prišlo ven... Mularija pa danes sanja, ko najde en butast članek, ozadja pa ne pozna...

Gospod je izjavil:

Telefonska številka je aktina na drugem aparatu, s spletom se povežem prek Wi-Fi

In to je kao bolj varno? Daj ne seri...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi nlb klik je tukaj, kaj je novega? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23427429 (2071) dronyx
»

Aktivacija Nlb klik

Oddelek: Loža
151052 (468) BuDi79
»

NLB Klikin (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16142375 (6082) Machete
»

NLB ukinitev certifikatov ? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
697126124 (33133) WizzardOfOZ
»

NLB paketi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19845240 (20850) harvey

Več podobnih tem