» »

Gospodar prstanov: nova serija

Gospodar prstanov: nova serija

Temo vidijo: vsi
««
27 / 28
»»

Polda ::

Magic of Gathering igra s kartami predstavlja LOTR like.


Sedaj so vsi črni :))









Tabletop card game Magic of the Gathering has released a new Lord of the Rings set in which Aragorn is depicted as a Black man for the first time ever; as well as Galadriel and Eowyn who have also been redesigned as Black characters.


"Some characters may look different from previous depictions--and that's intentional. Great works of art like The Lord of the Rings are only enhanced by having multiple interpretations in the world. We believe ours will bring joy to many, many fans of both Magic and Tolkien. This fresh update was a conscious choice made in partnership between Wizards and MEE (Middle-earth Enterprises)."

Wizards stated the look of The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth was guided by two key principles. These principles are diversity and originality. Originality HA HA HA

BT52 ::

omg? 8-O

Hatchback678 ::

Lol.

Ne hvala.

fulk ::

Črn Aragorn in bela Arwen?

Koliko stavimo, da vam lahko zanesljivo povem etnično poreklo kreativne vodje/publicista za tem?
Kdo upa ugibat? :))

Miki N ::

Q: Kaj reče Gandalf v novem LOTR, ko sreča Froda?

A: 'sup nigga?

Zvezdica27 ::

ma, pri teh fantasy me to niti ne moti... naj si vsak vilince predstavlja, kot hoče, po svoje bi lahko tud vse kitajske like naredili, who cares. Bolj je problem revizionizem zgodovinskih likov in ukvarjanje s preteklostjo z današnjimi očmi.

tolkien je živel v drugih časih in črpal in lokalne mitologije (no, pa vikinške)... pač, drugi bi pa iz druge.

Najbrž je lotr črncem lih tkao čuden kot je bil meni oni wakanda fil, kaj je že, black panther. ali pa karkoli od črnskega... nimamo mi te izkušnje, v USA pa je to cela drama. Hvala ku... bogu nismo nikoli nikogar osvojili, kolonizirali in se s tem ne rabimo ukvarjati.

zz

Hatchback678 ::

Meh tole je samo še en nov poskus wokizma na sceni.

Eni pač ne znajo ustvariti nič novega in je treba pač original dela predelavati v takšne zmazke.

Je kar nekaj dokazov res obupnih poskusov na trgu RoP je verjetno še nekako dober napram Witcherju,pa črni Kleopatri in ne vem čemu vse.

BT52 ::

Pa veste da je Tolkien natančno opisal Aragorna?

"a shaggy head of dark hair flecked with grey, and in a pale stern face a pair of keen grey eyes."


To je dejansko nespoštovanje velikana literature in njegovega 81 letnega OPUSA.

Potem etničnost in rasna mešanost mora biti v zgodbah nekako pojasnjena. V Tolkienu imaš točno določene rasne specifičnosti. Žal pisci ne razumemjo tega. EGO jih ovira in zastruplja kreativnost.

Že za Witcher serije kjer je vpletena naša slovanska kultura nam neki serejo po glavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

joze67 ::

BT52 je izjavil:

To je dejansko nespoštovanje velikana literature in njegovega 81 letnega OPUSA.
Ah, kako me to spominja na slovensko filmsko industrijo v dobrih starih časih. Ko so snemali po predlogah velikanov slovenske literature, začenši s Cankarjem. In naredili verne preslikave izvirnika v nov medijski svet, preslikave, ki jih je vseh 13 gledalcev občudovalo in na vse pretege hvalilo. Nedvomno upravičeno. In integriteta dela velikanov ni bila načeta niti za trenutek.

yayo ::

mislim, da je glavni problem velikanov slovenske literature bil ta, da so bili večinoma depresivci in alkoholiki, ki fuflje niti na risbi niso videli. Si misliš kako golijardično in veselo bi šele pisali, če bi bili potešeni. In res, Cankarja, Prešerna in kompanijo bi raje videl v kakem mjuziklu z goloritimi plesalkami sambe in drag queeni kako pod kako palmo kadijo đule. :P

joze67 ::

Ah, ker so velikani angleške literature, ki opisujejo klanja, ropanja, posilstva, podjarmljanje, slepo sledenje rojeni avtoriteti ipd toliko boljši?

Ne, težavi vidim v:
  1. Literarno delo prenesejo 1:1 v dramsko okolje (kar še gre, ker je občinstvo drugačno) in potem 1:1 na filmsko platno (ki ima svoje zakonitosti in svoje standarde).
  2. Poznavalci slovenske literature sodijo po populističnih komentarjih in del nikoli niso razumeli (onkraj "kako tole spraviti v esej" ali "kako prepričati profesorja ali profesorico, da sem tole prebral ali prebrala"), ampak ker je ta ali oni pisatelj pil, je to v pregovorno trezni slovenski družbi klic na cancel.

avani ::

Prenos iz knjige v film se da, vendar je težek. Glavni problem je v temu, da je treba opuščati dogodke/like/detajle, saj film lahko prenese le toliko likov/dogodkov. Vendar se da. Meni nekaj ljubših adaptacij knjig v filme sta boter in ameriški psiho (Psiho je celo eden redkih primerov, kjer je film boljši od knjig). V kategoriji adaptacij pa je treba omeniti apokalipso danes, ki je 1:1 bazirana na knjigi srce teme. To bi si lahko vzeli novi scenaristi za primer, kako klasično zgodbo prenesti v drugo okolje in napadati aktualne družbene probleme. Bolje kot zgolj barvati vilince

fulk ::

Hatchback678 je izjavil:

Meh tole je samo še en nov poskus wokizma na sceni.

Eni pač ne znajo ustvariti nič novega in je treba pač original dela predelavati v takšne zmazke.

Je kar nekaj dokazov res obupnih poskusov na trgu RoP je verjetno še nekako dober napram Witcherju,pa črni Kleopatri in ne vem čemu vse.


Tu moram malo popravit.

Če bi bil namen promoviranja črnske kulture, bi bila tudi Arwen črnka. Črnski par. S tem bi še vedno problem, ker ne sodi v ta svet, ampak vseeno manj.
Ker pa pleme v holiwoodu ima agendo, namenoma daje črnce in belke skupaj, malo je zaradi trolanja predvsem pa je za pranje možganov belk, da si poželijo črnca raje kot belca.

Nekaj ti garantiram. Črnega Mojzesa ali Abrahama ne boš nikoli videl iz holivudskih produkcijskih studijev.
Zapiši si nekje.

Zvezdica27 ::

genetsko je bil Mojzes ali Abraham ziher bolj čokoladen, kot pa bel kot v Hollywoodskih filnih. Zanimivo, da nas samo črna moti, azijci niti ne, ker so beli.


zz

111111111111 ::

Mene motijo kitajski vilinci...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hatchback678 ::

Me zanima če bi koga motilo da bi bil Luther King bel.

oo7 ::

Hatchback678 je izjavil:

Me zanima če bi koga motilo da bi bil Luther King bel.


Nekaj predlogov.

Miki N ::

Zvezdica27 je izjavil:

genetsko je bil Mojzes ali Abraham ziher bolj čokoladen, kot pa bel kot v Hollywoodskih filnih. Zanimivo, da nas samo črna moti, azijci niti ne, ker so beli.


zz


Ja samo Mozeja pa Abeta imajo holivudski pisci ... s poreklom... za svojega ane. Tako, da tukaj barvanje pirhov odpade. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

BT52 ::

oo7 je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

Me zanima če bi koga motilo da bi bil Luther King bel.


Nekaj predlogov.


Bale kot Obama bi bilo zanimivo za pogledat... :D Brez heca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

fulk ::

Zvezdica27 je izjavil:

genetsko je bil Mojzes ali Abraham ziher bolj čokoladen, kot pa bel kot v Hollywoodskih filnih. Zanimivo, da nas samo črna moti, azijci niti ne, ker so beli.


zz


Ti je že kolega odgovoril.
Ne gre se rasnico. Gre se za to, čigav je Mojzes.

Poglej:

https://www.imdb.com/title/tt1528100/
https://www.imdb.com/title/tt1959490/?r...

Ko gre za zgodbe izbrancev, kaj veliko črncev ni, ane? :D


Kako vas perejo in nič ne opazite. Že desetletja.

ahac ::

Hatchback678 je izjavil:

Me zanima če bi koga motilo da bi bil Luther King bel.

Nisem vedel, da so v LotR zgodovinski liki. Jaz sem mislil, da je pravljica.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mato989 ::

ahac je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

Me zanima če bi koga motilo da bi bil Luther King bel.

Nisem vedel, da so v LotR zgodovinski liki. Jaz sem mislil, da je pravljica.


Pravljica v kateri je LASTNIK in KREATOR pravljice točno opisal barvo polti...

Če nekdo napiše ki je kreiral pravljico da je maček črn, zakaj ne moreš enostavno imet mačka črnega...

Enako velja za vse ostalo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

Lahk maš belega ali črnega, če bi imel otroke bi vedel da si zapomnejo tistega ki je imel škornje.

oo7 ::

ahac je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

Me zanima če bi koga motilo da bi bil Luther King bel.

Nisem vedel, da so v LotR zgodovinski liki. Jaz sem mislil, da je pravljica.



Če so te like lahko igrali črnci potem ne vem zakaj Luther King ne bi smel biti bel ?

Vsi so resnični razen Lancelota.


Anne Boleyn




matobeli ::

Ni potrebe da bi bil Luther bel. Ko bo belce zanimala črnska kuktura bo pa tudi on bel.

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Lahk maš belega ali črnega, če bi imel otroke bi vedel da si zapomnejo tistega ki je imel škornje.


Nima veze kaj si otroci zapomnijo, važno je če je KREATOR lika ali pravljice specificiral neko obliko... potem se naj to uporablja ker je faithful do kreatorjevih besed
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

A pa bodo škratovske sistas tudi kaj twerkale?

Elfi so pa so bili itak vedno precej gej, taku da tukaj niso imeli kaj dosti dela s "konverzijo".

matobeli ::

Mato989 je izjavil:

važno je če je KREATOR lika ali pravljice specificiral neko obliko...


Ne, ni. Niti približno. Ravno toliko je pomembno kot je pomembno če v Fallout igraš kot moški/ženska črn/bel.

Tisti pravljici kjer je pomembno da je lik bel, čeprav nikakor ne vpliva na zgodbo, pa ne rečemo pravljica ampak nazi propaganda.

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Mato989 je izjavil:

važno je če je KREATOR lika ali pravljice specificiral neko obliko...


Ne, ni. Niti približno. Ravno toliko je pomembno kot je pomembno če v Fallout igraš kot moški/ženska črn/bel.

Tisti pravljici kjer je pomembno da je lik bel, čeprav nikakor ne vpliva na zgodbo, pa ne rečemo pravljica ampak nazi propaganda.


Seveda je... KREATOR PRAVLJICE JE NAPISAL DA SO ŠKRATI NIZKE RASTI... Zakaj jih ne delamo 2m visoke? Ker je kreator napisal da so škrati majhni... pa hobbiti tudi... pa napisal je da imajo vilinci PŠPIČASTA UŠESA... zakaja nimamo pol okroglih?

In enako če je napisal da je Aragorn BELEC potomec Edainov ki so bili bledopolti, je pač belec... ne pa črnec... tako kot prej opisani primeri nimajo nobene pomembnosti če bi bili škrati 2m visoki namesto nizki bi bilo spet vse ok... ampak ni ker je kreator določil drugače.

Naj črnci napišejo svoje risanke
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

Je pa čudno, da se še niso spravili na Grimma. Jaz čakam na Rdečo kapico, ki bo temna (in kosmata), HUDOBNI volk pa seveda bel.

matobeli ::

Prav imaš, škrati morajo biti nizki in z brado, ker je na njihovo višino in brado vezano marsikatero dogajanje.

Ampak, lahko so črni, rumeni, zeleni... prav veliko ne bi spremenilo.

Prav tako bi lahko bil Aragorn potomec Edajnov, ki so bili temnopolti. Še vedno bi bili neke sorte ubermensch.

Mato989 ::

Prav imaš, škrati morajo biti nizki in z brado, ker je na njihovo višino in brado vezano marsikatero dogajanje.


Katero? Kaj je vezano da Gimli ne more bit 1,65m in mora bit 1,45m ;) NIČ...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

Miki N je izjavil:

Je pa čudno, da se še niso spravili na Grimma. Jaz čakam na Rdečo kapico, ki bo temna (in kosmata), HUDOBNI volk pa seveda bel.


Že maš, poglej mal na "alternativnih" straneh. Little red, and the big bad. Če ne najdeš v prvo dodaj še xxx.

Mato989 je izjavil:

Prav imaš, škrati morajo biti nizki in z brado, ker je na njihovo višino in brado vezano marsikatero dogajanje.


Katero? Kaj je vezano da Gimli ne more bit 1,65m in mora bit 1,45m ;) NIČ...


Legolas ne more tosnit 1.85m, 250kg težkega gimlija čez jarek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Mato989 ::

Legolas ne more tosnit 1.85m, 250kg težkega gimlija čez jarek.


Če je pravljica lahko... zakoni fizike so lahko bendani enako kot barva kože... simpl
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

Sam pol tudi orki ne rabijo met lojterc da splezajo čez zidek v breznu...

Simpel, za simpeltone ;)

Lahko pa podaš svoj primer kjer bi se zgodba drugače odvijala če bi bili vsi belci v lotru črni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

matobeli je izjavil:

Lahk maš belega ali črnega, če bi imel otroke bi vedel da si zapomnejo tistega ki je imel škornje.


Nima veze kaj si otroci zapomnijo, važno je če je KREATOR lika ali pravljice specificiral neko obliko... potem se naj to uporablja ker je faithful do kreatorjevih besed

Torej praktično vse kar je bilo napisano/narisano nekje do 1970 je: "belci so ubernarod, vse ostalo je namenjeno za podložnike/sužnje/kanonfutr...". Jap, seems legit.

Mato989 je izjavil:

Legolas ne more tosnit 1.85m, 250kg težkega gimlija čez jarek.


Če je pravljica lahko... zakoni fizike so lahko bendani enako kot barva kože... simpl

Če je pravljica je lahko vse res. Ali pa nič. Vi radi bendate vašo realnost, predvsem. Neka trlica od vilinca lahko avte meče okol... ampak sam dokler je bel, pa ma dolge lase in modre očke. Če se slučajno kak črn najde, s kratkimi kravželjčki se vam pa ves svet podre.

Dej mi še mal razlagat kako niste snežinkice...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Sam pol tudi orki ne rabijo met lojterc da splezajo čez zidek v breznu...

Simpel, za simpeltone ;)

Lahko pa podaš svoj primer kjer bi se zgodba drugače odvijala če bi bili vsi belci v lotru črni.


Seveda ne, saj ti praviš da je izmišljotina... da to da si je en zmislil da je nekdo beles nek lik, je pol enako kot če nekdo reče da je pačSauron Barad Dur črn stolp... zakaj ni bel? Enako velikost lika ne igra vloge...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pithlit ::

Miki N je izjavil:

Je pa čudno, da se še niso spravili na Grimma. Jaz čakam na Rdečo kapico, ki bo temna (in kosmata), HUDOBNI volk pa seveda bel.

Ti pa ne slediš stvarem? En kup sezon so nardil.

Pa, mimogrede, uno k ti je babi brala ko si še dudo cuzal... nista bula une dva bratca.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

Če je pravljica je lahko vse res. Ali pa nič. Vi radi bendate vašo realnost, predvsem. Neka trlica od vilinca lahko avte meče okol... ampak sam dokler je bel, pa ma dolge lase in modre očke. Če se slučajno kak črn najde, s kratkimi kravželjčki se vam pa ves svet podre.

Dej mi še mal razlagat kako niste snežinkice...


Seveda je lahko vse res, ampak res je pa tako kot napiše KREATOR svoje PRAVLJICE in literarnega dela.... in če bo črnski kreator napisal da je nek lik črnec mene to ne moti... medtem ko nekatere moti ker belski kreator napiše pred 80 leti da je lik bel...

Tu imamo potem problem ;)

Jaz želim da če nekdo napiše da je karakter črnec, da je tudi v filmu črnec (ne bel ne azijec) ampak enake vatle imam tudi za bel lik, če nekdo napiše da je lik belec naj bo tudi v prikazu belec... Če sem zato nacist ali rasist sem ponosen na to!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Pithlit ::

Si prebral en odstavek višje?
Life is as complicated as we make it...

matobeli ::

Stolp ni črn ampak temen, če smo v slovenščino to prevedli kot črn stolp se res ne spomnem in je itak narobe. Ker sej veš, tema proti svetlobi, simbolika pa to.

Če bi vse skupaj zate delal, bi bil stolp Ba Dum in zlobni marelično turkizen čarovnik Tss.

Dej se malo potrudi no.

Hatchback678 ::

ahac je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

Me zanima če bi koga motilo da bi bil Luther King bel.

Nisem vedel, da so v LotR zgodovinski liki. Jaz sem mislil, da je pravljica.

Original delo poustvarjati po trenutnih trendih je precej logično.

Medtem pa ko so resnično dobra,original dela afriških/azijskih/LGBTQ avtorjev nonexistent material.

Jah bravo.

111111111111 ::

fulk je izjavil:


Ti je že kolega odgovoril.
Ne gre se rasnico. Gre se za to, čigav je Mojzes.

Poglej:

https://www.imdb.com/title/tt1528100/
https://www.imdb.com/title/tt1959490/?r...

Ko gre za zgodbe izbrancev, kaj veliko črncev ni, ane? :D


Kako vas perejo in nič ne opazite. Že desetletja.

Hja, pač belci so najboljši igralci. To je pa ja znano. :)

ahac je izjavil:


Nisem vedel, da so v LotR zgodovinski liki. Jaz sem mislil, da je pravljica.

Kako si upaš... To je skriti del človeške zgodovine, ki nam jo skrivajo. Tako kot ti ne povedo, da je v cepivu za COVID 5G omrežje. Prasci.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

matobeli je izjavil:

Ne, ni. Niti približno. Ravno toliko je pomembno kot je pomembno če v Fallout igraš kot moški/ženska črn/bel.

Tisti pravljici kjer je pomembno da je lik bel, čeprav nikakor ne vpliva na zgodbo, pa ne rečemo pravljica ampak nazi propaganda.

Pa od kje jih vlečeš. A zato ker hočemo gospodarja prstanov, tako kot je v knjigi smo kar naenkrat naciji? Moraš pa res biti malo usekan. Kot bi vinetuja igral nek kitajc ali belec ali črnec. Pač Vinetu je bil rdečekožec, indijanc.

Posiljevanje z rasizmom je bolj iz druge strani, ki razen svoje agende ni sposobna ničesar ustvarjalnega. Večina tistih, ki sika nu ulicah bi radi privilegije brez dela. Z Eltonom Johnom nimam nobenih težav, Freddy Mercury je bil car, pa me boli če sta geja. Ustvarila sta si svetovno slavo, naredila nekaj nesmrtnih komadov, kapo dol. Tudi nimam težav z Jordanom, Mandelo, Lutrom, briga me barva kože, sami veliki ljudje, ki so veliko dosegli s trdim delom.

Lenuhe s transparenti in zahtevami pa strpat jarke kopat, da dobijo žulje na rokah in ne bodo več protestiral ali pa naj se gredo borit za pravice manjšin v kakšne druge azijske države, kjer jih res zatirajo. Ne pa lajat čez rasizem v 50+ let starih knjigah.

matobeli je izjavil:


Legolas ne more tosnit 1.85m, 250kg težkega gimlija čez jarek.

Hja, če bi bil gimli velik 1,65m in črn bi bil težek verjetno 300kg.

Pithlit je izjavil:


Torej praktično vse kar je bilo napisano/narisano nekje do 1970 je: "belci so ubernarod, vse ostalo je namenjeno za podložnike/sužnje/kanonfutr...". Jap, seems legit.

Jap, tako nekako je zgodovina pokazala, mar ne?

Pithlit je izjavil:


Če je pravljica je lahko vse res. Ali pa nič. Vi radi bendate vašo realnost, predvsem. Neka trlica od vilinca lahko avte meče okol... ampak sam dokler je bel, pa ma dolge lase in modre očke. Če se slučajno kak črn najde, s kratkimi kravželjčki se vam pa ves svet podre.

Dej mi še mal razlagat kako niste snežinkice...

Ne. Hočem, da je tako kot je napisano v knjigah. Če ne naj naslovijo nadaljevanko drugače in ne vpletajo velikega knjižnega dela in delajo "politično" primeren film.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Ok, nisem vedel, da so Rdečo kapico že diverzificirali ... ne spremljam že dolga leta.

Kaj nam bodo potem še maznili? Bo Martin Krpan gej? Bo Maček Muri se identificiral kot čivava? Bodo Drejčku Marsovci odrezali tiča?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Linko ::

delavec44 ::

Jaz se sprašujem zakaj je matobeli, zakaj ni matočrni?

matobeli ::

111111111111 je izjavil:

Pač Vinetu je bil rdečekožec, indijanc.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

111111111111 ::

matobeli je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Pač Vinetu je bil rdečekožec, indijanc.



No vidiš. temu se reče zgodovinska natančnost. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

ahac je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

Me zanima če bi koga motilo da bi bil Luther King bel.

Nisem vedel, da so v LotR zgodovinski liki. Jaz sem mislil, da je pravljica.


Ki pa zelo eksplicitno opiše like.
Kaj tu ni jasno?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
27 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lord of the Rings (filmska franšiza WB/Embracer group)

Oddelek: Sedem umetnosti
191390 (28) oo7
»

House of the Dragon (TV serija) (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
52076848 (467) Lion29
»

The Hobbit (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28577373 (55407) Alamar
»

Gospodar prstanov - Konec ??

Oddelek: Sedem umetnosti
377044 (5050) Tear_DR0P

Več podobnih tem