» »

computeruniverse.net - kako dolgo se čaka?

computeruniverse.net - kako dolgo se čaka?

musicfreak ::

Na paket od dneva nakazila?

Janac ::

Odvisno, če imajo artikel na zalogi ali ne.

Geekoo ::

Jest sem naročil ohišje in plačal z paypal, paket pa je prispel tretji dan.

ramiz?! ::

Tako ja. Čaka se 3-4dni, če je artikel na zalogi. Pa še poštnino majo izjemno poceni 10-12€...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

mtosev ::

če se prav spomnim ko sn jim nakazal je rabilo 2-3 da je prišel paket do mene
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Tomaž ::

Kakšne so kaj izkušnje z nakupom
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

rdecaluc ::

Z njimi same dobre izkušnje.
Est modus in rebus. ,typos

ramiz?! ::

Ja, tudi jaz mam zlo dobre izkušnje. Če majo na zalogi, čakaš 3-4 dni.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

matej_jack ::

Se pridružujem zgornjim komentarjem, moj paket je prispel v 3 dneh.

fenix_ ::

Tudi jaz sem imel do sedaj dobre izkušnje z njimi sedaj pa čakam na prenosnik že več kot 2 tedna, čeprav sem ga plačal že prvi dan in jim na strani piše da ga imajo na zalogi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fenix_ ()

rdecaluc ::

Meni se je enkrat isto zgodilo, in po 2h dneh gledanja da je na zalogi in moj dnar nakazan sem jih enostavno poklical. 3 dni kasneje sem ga imel.
Est modus in rebus. ,typos

GTX970 ::

in po 2h dneh gledanja da je na zalogi in moj dnar nakazan sem jih enostavno poklical.

Ni enostavno če ne znaš nemško.

Excalibrus ::

GTX970 je izjavil:

in po 2h dneh gledanja da je na zalogi in moj dnar nakazan sem jih enostavno poklical.

Ni enostavno če ne znaš nemško.

sevede je, pokličeš gor in večina jih zna čist spodobno angleško, sam sem se pred par dnevi v par minutah kar veliko stvari komot zmeno

rdecaluc ::

Znanje moje nemščine je silno slabo, smo se vse v angleščini zmenili.
Est modus in rebus. ,typos

Amdforce ::

Sem v zadnjih tednih ene 3 naročila oddal, tudi zadeve katere so bile na zalogi in plačane takoj s kartico so hodile najmanj 1 teden....:8)

shadeX ::

Ma 1 teden je še dobro. Recimo v sredo sem naročil nekaj stvari. Pisalo je da je vse na zalogi. Potem ko sem naročil je takoj šla ena stvar iz zaloge in je pisalo da je treba čakat 2 tedna. Pol čez 2 dni ko ni blo nič sem jih kar poklical. Možak se je javil v nemščini, vprašal sem ga če zna angleško in odgovoril je pritrdilno. Moram povedati da je bil zelo prijazen ampak povedal je da nek tretji kos ki sem ga naročil ( ne tisti ki je šel iz zaloge :D ), čakajo. Če ga dobijo v danes ( takrat v petek) so rekli da bodo poslali še isti dan (čeprav ob naročilu in po naročilu je pisalo da je artikel na zalogi in pripravljen na dostavo.

Potem v petek čez 2 uri dobim mail da je predvidena dobava tretjega kosa v ponedeljek (danes). Torej danes dobim E-mail

"
Order ready for shipment.

thanks for your order! Please find attached the invoice for the following order as a PDF-file.
You can check your invoices anytime using your online account:
"

In spodaj , predvidena dostava "28.10.2014".

Ampak glede na to da mi niso napisali da so poslali dvomim da bo jutri. Pričakujem pa paket 100% ta teden.


Overall je to dobra trgovina ampak se mi zdi da majo ful problemov z zalogami. Nekako se na netu ne sklada kar majo v skladišču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

first_line ::

Jaz sem čakal 3.5 tedne. Ampak je bil nek problem z dobavo MX100 SSDjev (vse je raja pokupila), tko da...

Excalibrus ::

Razumi, da je to precej velika mednarodna trgovina in imajo ogromno bazo zaloge, ki pa je seveda ne morejo prikazovat v realnem času na spletni strani. Recimo, če ti naročiš eno miško pa majo v skladišču lih še eno, ti bo kazalo da je na zalogi. Lahko da pred tabo eno minuto isto stvar naroči en drug in bo seveda šla zadeva v njegov paket, tebi pa bo napisalo da je predvideno na zalogi čez en teden.

shadeX ::

@Excalibrus.

Razumljivo.


Sicer pa sem tudi sam dobil E-mail 10 minut nazaj v katerem so me obvestili da so paket poslali.

Ima kdo izkušnje koliko časa paket potuje v Slovenijo? Jaz nekako pričakujem da bo paket jutri že v sloveniji. V najboljšem primeru že pri meni, v najslabšem pa v sredo pri meni.

Izkušnje? :)

darkolord ::

Zmeraj sem dobil tretji delovni dan od pošiljanja.

shadeX ::

Ajoj. Potem v petek. :(

Okej sam da bo ta teden :)))

Hvala za info.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

darkolord ::

Ah, mislil sem 3 delovne dni vključno z dnem pošiljanja - torej boš dobil v četrtek.

shadeX ::

Aha potem še bolje. Važno sicer da je pred vikendom :)

shadeX ::

Hm, dvomim da bo danes ta paket. Sicer pošiljko lahko že trackam preko pošte slovenije ampak piše da podatke prihaja iz mednarodnega sistema.

Nekam počasno postaja to pošiljanje. Danes je že tretji dan od dneva pošiljanja..




lonewolf_ ::

Hehe, počasno ti je? Pol pa naroči pri nas v Slo, čakaš en teden na potrditev naročila...
Evo hardwareversand, naročeno 2dni nazaj: http://prntscr.com/517diu Plačal sem res 27. že, samo vseeno.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

shadeX ::

Hehe, počasno ti je? Pol pa naroči pri nas v Slo, čakaš en teden na potrditev naročila...


Pri kateri trgovini to? (AGT odpade)

Ni bilo enega primera da če sem naročil v slovenski spletni trgovini do 16h, da nisem dobil naslednji dan. Pri mimovrste ( stara ) ali enaa. Pošta slovenije je pa potem paket vedno prenesla iz enega konca slovenije na drugega v eni noči :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Shakey ::

Moram še to štacuno probat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Shakey ()

shadeX ::

Update:

Danes zaenkrat paket še ni prispel do mene. Včeraj je baje bil že v Sloveniji. Danes je 4 dan vključno z dnevom pošiljanja. :D





Če je darklord res dobil 3 dan vključno z dnevom pošiljanja -> He is a lucky guy :D

lonewolf_ ::

Sicer hardwareversand, ampak mislim, da sta nekje na istem z ComputerUniverse. http://prntscr.com/51jvfu
Naročeno in plačano 27., čez slabe tri dni je bilo pri meni.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

shadeX ::

To je super hitro. Jaz vse skupaj čakam že od 22.10 (takrat plačano), torej danes je 9 dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

darkolord ::

Zgleda so en dan Nemci nekaj mečkali, danes, ko bi drugače dostavili, je pa praznik. Smola.

shadeX ::

Ojoj, da je danes praznik sem čisto pozabil, LOL :)

Torej bo v ponedeljek ker jutri je pa dan mrtvih.
A to dostavi pošta slovenije najbrž ne?

darkolord ::

Tako je

shadeX ::

Torej. Danes sem dobil paket. Vse je tako kot mora biti. Zapakirano s folijo ( v nekaterih slovenskih trgovinah je bil velikokrat paket brez folije ). Vse nakupljene zadeve so perfektno delujoče.

Bottom Line:

Z nakupom sem izredno zadovoljen. Edini minus je čas od naročila do dostave, kajti vse skupaj je trajalo od 22.10 do 3.11. Torej skoraj 14dni. V tej trgovini bom še kupoval.

mtosev ::

jaz pri njih je nekaj časa kupujem in so mi ena izmed favorite trgovin
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Jerx ::

Mene zanima, če ti izdelek crkne in ga pošlješ nazaj pod garancijo. Krijejo poštnino in kako dolgo? Npr. hojnikb je rekel, da na Hardwareversand krijejo do poštnino za uveljavitev garancije do 6 mesecev. Kako je s tem?

kynho_king ::

Zivjo mene sam zanima koliko mejlov ti poslejo? Narocil sem stvari v petek pa se nisem prejel nobene tracking stevilke al pa kej podobnega . Pisalo je na zalogi. Placal pa sem prek paypala. Vse kar sm dubu je neke vrste racun kar sm kupu. Tracking stevilke al pa meila da je bilo poslano pa ne.. Koliko casa traja to vse skupaj?

darkolord ::

A ni danes ... ponedeljek?

- En mail dobiš takoj po naročilu ("Ihre Bestellung bei computeruniverse vom ...")
- Če kakšne stvari ni na zalogi, dobiš maile vsakih nekaj dni s statusom (katerih artiklov ni na zalogi, kdaj predvidoma dobijo, kdaj dejansko dobijo) ("Status Ihrer Bestellung")
- Ko je vse na zalogi in pripravljeno, dobiš mail, da je naročilo pripravljeno na odpošiljanje ("Ware bereit zur Auslieferung")
- Ko je poslano, dobiš mail, da je naročilo odposlano ("Ihre Bestellung wurde verschickt")

tor2 ::

Kaj je razlika med Lagernd in Verfügbar stanjem (v skladišču (čigavem) vs razpoložljiv) ?

darkolord ::

Tole?

auf Lager und sofort lieferbar
sofort versandfertig

kurzfristig verfügbar
Versandfertig in 1-2 Werktagen

Prvo je pri njih, drugo je pri njihovem dobavitelju.

kynho_king ::

darkolord je izjavil:

A ni danes ... ponedeljek?

- En mail dobiš takoj po naročilu ("Ihre Bestellung bei computeruniverse vom ...")
- Če kakšne stvari ni na zalogi, dobiš maile vsakih nekaj dni s statusom (katerih artiklov ni na zalogi, kdaj predvidoma dobijo, kdaj dejansko dobijo) ("Status Ihrer Bestellung")
- Ko je vse na zalogi in pripravljeno, dobiš mail, da je naročilo pripravljeno na odpošiljanje ("Ware bereit zur Auslieferung")
- Ko je poslano, dobiš mail, da je naročilo odposlano ("Ihre Bestellung wurde verschickt")



Super hvala. En paket je biu poslan danes, katerega sem tudi naročil danes.

Drugi paket k je biu pa naročen prejšni teden, sm pa v petek prejel Status ihre bestellung mail.

Sam kokr sm prevedu so stvari na voljo v skladiscu rezervirane zame. (ab Lager lieferbar, für Sie reserviert)
Samo ena stvar je pa prišla v petek (test and log runs) (im Wareneingang eingetroffen, Prüfung und Einbuchung läuft)

Bi znalo it to danes naprej ali bo treba počakati še kak dan?

hvala

MatVZ ::

sam sem v etrtek dobil mail da so prejeli denar, v petek sem dobil da so poslali tako da sem pricakoval da bo danes ze prislo glede na to, da med vikend posta vseeno potuje in da so 29.08.2015 ob 02:42 pod tracking napisali da je na poti v slovenijo. zdaj pa od takrat naprej ni bilo nonebega obvestila ampak se vedno samo "odprava v naslovno drzavo" na posti slovenija. ali ne trja to ze dokaj dolgo? me lahko skrbi?

darkolord ::

Ja, če v enmu dnevu še ni prišlo potem pa res ne bo nikol ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
835183530 (1357) mtosev
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450299 (2929) forplan
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912367132 (154247) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507278050 (112836) darkolord
»

Ebay nedobljeno blago !

Oddelek: Kaj kupiti
324197 (2983) Apofis

Več podobnih tem