» »

Smith vs Rock

Smith vs Rock

«
1
2 3
...
5

STASI ::

Tv serije
Fork.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

IL_DIAVOLO ::

Bom kar tukaj.

Will Smith je pri meni dobil pike. Kaka legenda! :O
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

c3p0 ::

Looks staged af.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

IL_DIAVOLO ::

Norčevanje iz bolezni njegove zene in se potem kričanje na oder? To je ocitno nezaigrano.

To je sicer že drug "joke" rocka na racun jade.

Husband of the year?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

c3p0 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Norčevanje iz bolezni njegove zene in se potem kričanje na oder? To je ocitno nezaigrano.

To je sicer že drug "joke" rocka na racun jade.

Husband of the year?


Ne vem no, udarec je bil kar filmski, bolj kot ne mimo. Pa Smithovo čefursko obnašanje, naj raje posname kak spodoben film.

Se pa o dolgočasnih in zadnja leta zelo woke oskarjih zdaj govori, cilj je dosežen.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

meho7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bom kar tukaj.

Will Smith je pri meni dobil pike. Kaka legenda! :O

Tip je cuck

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

mAXTER ::

Meni se zdi kot da je šlo Smithu med vrnitvijo nazaj na svoj stol kar malo na smeh...99% staged, čeprav ne vem zakaj bi se šli igralci ala Smith ter Rock blamirat s takimi fake bedarijami ;((

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

mAXTER ::

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

meho7 ::

mAXTER je izjavil:

Slowmo

Ma vezda ni zreziran samo glej reakcijo Rocka. Tip je bil tako v soku, da se stavka pravilno ni mogel izreci za naslednjo nominacijo.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

c3p0 ::

Ni nujno da je Rock bil "in on it". Človek je sicer (debatable) dober komik, ni pa dober igralec.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

Hatchback678 ::

Minus za Willa.

Zadnje čase se je ful neki oglaševal s to družinsko dramo sedaj mu pa Rock nekaj reče pa cel kažin.

Mislim lol.

In nezaslužen oskar.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

Horas ::

še ena stvar, s katero lahko potegemno vzporednice s covidioti. ni čudn da je tako uspela ta pLandemija,če še na tole nasedete kot kit na obalo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

Hatchback678 ::

Ja neki se govori, da je blo vse skupaj zrežirano, če je bilo ali ne, v vsakem primeru je bilo to izjemno neumen akt.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

meho7 ::

Spekulira se da so zaradi gledanosti to storili. Ne vem no meni se zdi reakcija Rocka pristna. Ves posran bil :))

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

Horas ::

ma ja seveda bil ¨posran¨, glede na to kak šamar mu je dal bi ga moralo precej odrinit stran, sploh glavo, pa prijel bi se človek za obraz kajne?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

Lion29 ::

Horas je izjavil:

še ena stvar, s katero lahko potegemno vzporednice s covidioti. ni čudn da je tako uspela ta pLandemija,če še na tole nasedete kot kit na obalo.


sam ti imas pa resne tezave v lajufu, ne?



drugace sem tudi sam sprva mislil, da je staged... predvsem zato, ker je meni Chris Rock eden redkih komikov, ki ni bil vulgaren, kontroverzen ali kadarkoli presegal mejo dobrega okusa..

ampak ce gledas ves potek... vidis, da so bile vse reakcije pristne od zacetka do konca...

zame je Chris izgubil tocke s tako poceni salo, n bila potrebna...
will pa je itak cel v kurcu ze nekaj let... ce ne ze od malega (kot vemo iz njegove zgodovine)... pac ima probleme... in mu je poclo...
jebat ga... ampak ne odobravam 5%... in ceprav je dobil oskarja (zame nezasluzeno, saj je recimo bil cumberbacth veliko boljsi v Power of Dog..) mu ga privoscim... ampak bi zelel da Academy odreagira prav in psoteno in ga bana
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

meho7 ::

Lion29 je izjavil:

Horas je izjavil:

še ena stvar, s katero lahko potegemno vzporednice s covidioti. ni čudn da je tako uspela ta pLandemija,če še na tole nasedete kot kit na obalo.


sam ti imas pa resne tezave v lajufu, ne?



drugace sem tudi sam sprva mislil, da je staged... predvsem zato, ker je meni Chris Rock eden redkih komikov, ki ni bil vulgaren, kontroverzen ali kadarkoli presegal mejo dobrega okusa..

ampak ce gledas ves potek... vidis, da so bile vse reakcije pristne od zacetka do konca...

zame je Chris izgubil tocke s tako poceni salo, n bila potrebna...
will pa je itak cel v kurcu ze nekaj let... ce ne ze od malega (kot vemo iz njegove zgodovine)... pac ima probleme... in mu je poclo...
jebat ga... ampak ne odobravam 5%... in ceprav je dobil oskarja (zame nezasluzeno, saj je recimo bil cumberbacth veliko boljsi v Power of Dog..) mu ga privoscim... ampak bi zelel da Academy odreagira prav in psoteno in ga bana

On je bil vedno taksen. Poglej si njegove kontroverzne izjave ko je prvic vodil Oskarje leta 2005 - Jude Law / Sean Penn :))
http://theoscarbuzz.blogspot.com/2015/1...
Pa ze leta 2016 se je norce delu z Pinkettove, ker je protestirala Oskarje because diversity.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

John Doe 71 ::

mAXTER je izjavil:

Meni se zdi kot da je šlo Smithu med vrnitvijo nazaj na svoj stol kar malo na smeh...99% staged, čeprav ne vem zakaj bi se šli igralci ala Smith ter Rock blamirat s takimi fake bedarijami ;((

Meni ne izgleda staged. Ampak je pa zanimivo, da se Will malo posmeje. Še bolj mi je pa zanimivo kako se Chris nastavi, kot bi vedel kaj mu pritiče, celo telo z glavo je nagnil naprej ter roki je spravil za hrbet. Ampak reakcija Willa na stolu ter tudi potem ob podelitvi oskarja, tega pa ni sposoben noben zaigrati.
Drugače dobro, da je Will sploh pokapiral za kaj se gre šala, ker najprej se je smejal. Ali se je kasneje spomnil filma G.I. Jane ali pa mu je povedala žena, ki je glede na eye roll vedela za kaj se gre šala. Meni se je šala zdela precej neokusna, iz tega se pa res ne norčuje.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

judoka ::

Meni se je šala zdela precej neokusna, iz tega se pa res ne norčuje.


BS
Prvo, iz moske plesavosti se norcujemo ze od nekdaj. Nikome nista. Drugo, ce se postavlja komediantske meje kaj je okusno in kaj ne, je potem bolje
da prepovemo cel zanr, ker tisto kar bo ostalo ne bo komedija ampak BS.

Ironija je ta da ta zenska zgleda brez las cist ok hot, nobenega razloga za obcutljivost.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

IL_DIAVOLO ::

John Doe 71 je izjavil:

mAXTER je izjavil:

Meni se zdi kot da je šlo Smithu med vrnitvijo nazaj na svoj stol kar malo na smeh...99% staged, čeprav ne vem zakaj bi se šli igralci ala Smith ter Rock blamirat s takimi fake bedarijami ;((

Meni ne izgleda staged. Ampak je pa zanimivo, da se Will malo posmeje. Še bolj mi je pa zanimivo kako se Chris nastavi, kot bi vedel kaj mu pritiče, celo telo z glavo je nagnil naprej ter roki je spravil za hrbet. Ampak reakcija Willa na stolu ter tudi potem ob podelitvi oskarja, tega pa ni sposoben noben zaigrati.
Drugače dobro, da je Will sploh pokapiral za kaj se gre šala, ker najprej se je smejal. Ali se je kasneje spomnil filma G.I. Jane ali pa mu je povedala žena, ki je glede na eye roll vedela za kaj se gre šala. Meni se je šala zdela precej neokusna, iz tega se pa res ne norčuje.


Baba se tako pogumnega deda spremeni v marioneto haha
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

Okapi ::

judoka je izjavil:

Meni se je šala zdela precej neokusna, iz tega se pa res ne norčuje.


BS
Prvo, iz moske plesavosti se norcujemo ze od nekdaj. Nikome nista. Drugo, ce se postavlja komediantske meje kaj je okusno in kaj ne, je potem bolje
da prepovemo cel zanr, ker tisto kar bo ostalo ne bo komedija ampak BS.

Ironija je ta da ta zenska zgleda brez las cist ok hot, nobenega razloga za obcutljivost.

Ena teatralična focka pa tudi ni razlog za neko svetovno zgražanje.

Sedaj se pa dela neka drama, kot bi mu najmanj s pestjo zlomil nos in ga potem na tleh še zbrcal.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

matobeli ::

Itak da je bil to stunt, sej so igralci, to počnejo 4life. Nekaj se že more dogajat, drugač je gledalcem dolgčas.

To da se iz pleše ne dela norca pa pravijo samo plešasti, pa še to sam tisti ki se niso sprijaznili :P

Pristajališče za muhe, slab sprejem na telefonu zarad slabe pokritosti... klasične fotrovske šale.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

c3p0 ::

Toliko se zdaj govori o tem, da je jasno, da je šlo za staging. Saj ne rabijo vsi bit vpleteni.

Na tu 100k$ bonusa CRocky, ti pač nismo povedali, da je bolj pristno. Haha! All good? Pa še nekaj bomo snemali poleti, se slišimo.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

Okapi ::

matobeli je izjavil:

Itak da je bil to stunt, sej so igralci, to počnejo 4life. Nekaj se že more dogajat, drugač je gledalcem dolgčas.

To da se iz pleše ne dela norca pa pravijo samo plešasti, pa še to sam tisti ki se niso sprijaznili :P

Pristajališče za muhe, slab sprejem na telefonu zarad slabe pokritosti... klasične fotrovske šale.

Če ne vidiš razlike med norčevanje iz moške pleše in iz ženske, ki bolezensko izgublja lase, ti ne morem pomagati.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

arnecan1 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Norčevanje iz bolezni njegove zene in se potem kričanje na oder? To je ocitno nezaigrano.

To je sicer že drug "joke" rocka na racun jade.

Husband of the year?

Pa saj ni na smrt bolana, nima raka ali tumorja ali kaj podobnega. Izpadajo ji lasje. https://vizita.si/bolezni/alopecija.html

Vse kar ima je neprijetna bolezen, nima bolečin, ne bo prej umrla...

Bo pač malo težje dobila mlajše ljubimce, če si ne bo na glavo dala lasulje. Pa med nogami se ne rabi briti za svoje ljubimce.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

matobeli ::

Okapi je izjavil:


Če ne vidiš razlike med norčevanje iz moške pleše in iz ženske, ki bolezensko izgublja lase, ti ne morem pomagati.


Odgovor je bil namenjem dvema odgovoroma ki sta šale o plešah absolutno obsojala.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

judoka ::

Okapi je izjavil:

matobeli je izjavil:

Itak da je bil to stunt, sej so igralci, to počnejo 4life. Nekaj se že more dogajat, drugač je gledalcem dolgčas.

To da se iz pleše ne dela norca pa pravijo samo plešasti, pa še to sam tisti ki se niso sprijaznili :P

Pristajališče za muhe, slab sprejem na telefonu zarad slabe pokritosti... klasične fotrovske šale.

Če ne vidiš razlike med norčevanje iz moške pleše in iz ženske, ki bolezensko izgublja lase, ti ne morem pomagati.


A moska pa ni "bolezen". Kaj je razlika med mosko in zensko alopecio?
Govorimo o faking dlakah na glavi, ne o necem kar je pomembno za zivljenje.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

Okapi ::

judoka je izjavil:

Okapi je izjavil:

matobeli je izjavil:

Itak da je bil to stunt, sej so igralci, to počnejo 4life. Nekaj se že more dogajat, drugač je gledalcem dolgčas.

To da se iz pleše ne dela norca pa pravijo samo plešasti, pa še to sam tisti ki se niso sprijaznili :P

Pristajališče za muhe, slab sprejem na telefonu zarad slabe pokritosti... klasične fotrovske šale.

Če ne vidiš razlike med norčevanje iz moške pleše in iz ženske, ki bolezensko izgublja lase, ti ne morem pomagati.


A moska pa ni "bolezen". Kaj je razlika med mosko in zensko alopecio?
Govorimo o faking dlakah na glavi, ne o necem kar je pomembno za zivljenje.

Si pač še en od tistih brez empatije.;(( Ni treba, da je pomembno za življenje, da te kakšna stvar prizadane, če se drugi norčujejo iz tebe.

Moška pleša je stvar genetike in staranja in doleti večino moških, če pa mlada ženska ostane brez las, je to nekaj čisto drugega. Ampak hebiga, eni pač niste sposobni tega razumeti.

Zgodovina sprememb…

  • premaknilo od: STASI ()

judoka ::

Si pač še en od tistih brez empatije.;(( Ni treba, da je pomembno za življenje, da te kakšna stvar prizadane, če se drugi norčujejo iz tebe.

Moška pleša je stvar genetike in staranja in doleti večino moških, če pa mlada ženska ostane brez las, je to nekaj čisto drugega. Ampak hebiga, eni pač niste sposobni tega razumeti.


Ne ni. vsakem primeru gre za nepomemben izrastek iz telesa in govorimo izkljucno samo o videzu. Torej vanity. Zdaj mi pa razloz zakaj se lahko
salimo in komentiramo druge vizualne karakteristike, a zenska plesavost naj bo pa tabu tema? Mislim kdo doloca te meje? Po logiki empatije se ne dela iz norca iz nikogar na podlagi nicesar, ja? Komedijo in roaste lahko prepovemo takoj. Al velja vse al pa nic, ne me hebat z imaginarnimi mejami ki jih poznajo samo moderne snezinke.

Larry David moment mam.

badabim ::

 Fix

Fix

meho7 ::

Okapi je izjavil:

judoka je izjavil:

Okapi je izjavil:

matobeli je izjavil:

Itak da je bil to stunt, sej so igralci, to počnejo 4life. Nekaj se že more dogajat, drugač je gledalcem dolgčas.

To da se iz pleše ne dela norca pa pravijo samo plešasti, pa še to sam tisti ki se niso sprijaznili :P

Pristajališče za muhe, slab sprejem na telefonu zarad slabe pokritosti... klasične fotrovske šale.

Če ne vidiš razlike med norčevanje iz moške pleše in iz ženske, ki bolezensko izgublja lase, ti ne morem pomagati.


A moska pa ni "bolezen". Kaj je razlika med mosko in zensko alopecio?
Govorimo o faking dlakah na glavi, ne o necem kar je pomembno za zivljenje.

Si pač še en od tistih brez empatije.;(( Ni treba, da je pomembno za življenje, da te kakšna stvar prizadane, če se drugi norčujejo iz tebe.

Moška pleša je stvar genetike in staranja in doleti večino moških, če pa mlada ženska ostane brez las, je to nekaj čisto drugega. Ampak hebiga, eni pač niste sposobni tega razumeti.

Kaksna mlada zenska neki? 51 jih bo stela kmalu. Ne vem kaj so tok obesate na ta joke Rocka. Saj se ni norce delu iz njene bolezni. Res je boga ja. Do konca je zmanipulirala Willa v cucka

D3m ::

meho7 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bom kar tukaj.

Will Smith je pri meni dobil pike. Kaka legenda! :O

Tip je cuck


Jup.....cuck

Ženska nosi hlače.

Škoda.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

harvey ::

Pri takih prigodah mi vedno pride na misel Warholov aksiom, da bo vsak deležen 15 minut slave :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

nagobčnik ::

Men je najprej zgledalo staged, ko se je začel dret, pa ne več. Mogoče je pa vseeno bilo, nikol ne veš.

Men se je reakcija zdela pretirana. Ona je pred leti na nekem družabnem omrežju pokazala svojo obrito glavo in razodela svojo bolezen, zraven je rekla nekaj v stilu, da se lahko temu samo smeje. Tudi tja je prišla brez lasulje, očitno je dovolj samozavestna, da plešo pokaže in potem bi tdi morala prenesti šalo na svoj račun. Čisto možno, da njej ni všeč, da je to naredil. Če je bilo staged, so nas pa dobro na trnek obesili.

styrian ::

Smithu je prekipielo zato ker se je Chris Rock že prej norčeval iz njunega zakona.

Jaz sem čisto pozabil da sta celo skupaj nastopala:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

PacificBlue ::

Staged asf.

meho7 ::

styrian je izjavil:

Smithu je prekipielo zato ker se je Chris Rock že prej norčeval iz njunega zakona.

Jaz sem čisto pozabil da sta celo skupaj nastopala:


Kje si pa to slisal?

mtosev ::

Mene sta oba dobro nasmejala. Rock je imel glup joke, Will pa je overreactal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

svecka ::

Will mu je dal klofuto in na konc popenil iz očitnega razloga....njegova žena ga je itak varala in to z samim rickom....tada.

nagobčnik ::

meho7 je izjavil:

mAXTER je izjavil:

Slowmo

Ma vezda ni zreziran samo glej reakcijo Rocka. Tip je bil tako v soku, da se stavka pravilno ni mogel izreci za naslednjo nominacijo.


En stavek pa res lahko namerno narobe pove, če so bili prej zmenjeni vse skupaj. To je najmanjši problem. Pač so igralci vsi po vrsti, saj ne morš vedet.

meho7 ::

nagobčnik je izjavil:

meho7 je izjavil:

mAXTER je izjavil:

Slowmo

Ma vezda ni zreziran samo glej reakcijo Rocka. Tip je bil tako v soku, da se stavka pravilno ni mogel izreci za naslednjo nominacijo.


En stavek pa res lahko namerno narobe pove, če so bili prej zmenjeni vse skupaj. To je najmanjši problem. Pač so igralci vsi po vrsti, saj ne morš vedet.

Ce bi bilo zaigrano bi ze zdavnaj kdo povedal. Samo poglej si posnetek ko so sli na odmor. Will Smith je v solzah - psihicno je cisto na dnu. Le zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

gwtlwesncw ::

70% verjetna zaigranost nekako v smislu dogovorjenega wrestling zabijanja v Man on the moon.. Če bi bila pristna užaljenost, ne bi šel mahnit na oder pred milijardami (!) občinstva ampak bi se naščuvalo medije nad njega, čeprav sta iz bogate (de!)privilegirane skupnosti...

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

meho7 ::

https://deadline.com/2022/03/jada-smith...

Ta Smith Familija ni cist H2O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

skyform ::

c3p0 je izjavil:

Looks staged af.


Saj tudi je, navadn clickbait. Jaz ne morem verjet, da večina ljudi misli, da je to bilo za res, wtf. To je vse zmenjeno. Hollywood želi pozornost, oskarji se več niso dovolj gledali in so hoteli pozornost in oglede. Will Smithu bo tole malo škodilo za ugled (in še to vprašanje če) in so se najbrž dogovorili, da v zameno dobi oskarja.

Gregor P ::

Ok ni treba zdaj pretiravati s temi teorijami zarot:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

AndrejS ::

Tak je ko se dva majmuna srečata na odru.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

D3m ::

Zarad ene nezveste ženske.

Oscar award dobesedno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

WallSreet ::

Zakaj mora danes biti vse zrežirano, in fake in ne vem kaj še vse? Ali se je ljudem že povsem odpeljalo? Zakaj se je potem včeraj Will Smith opravičil Chris Rocku, in zakaj je Chris Rock storil enako včeraj? Je že res da gre za Hollywood, ampak tole ni bilo niti približno zrežirano. Bi bilo pa zanimivo videti kaj bi se zgodilo če bi namesto Chris Rocka tam stal "The Rock" (Dwayne Johnson), dvomim da bi Will stopil na oder :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

skyform ::

Pa, če je tak očitno, da bolj ne mora bit, kaj ne vidiš kak se mu je Rock naprej nagnil in dal roke za hrbet in še skor v istem trenutku, ko ga je Smith kao vsipal je Rock že govoril, če bi ga res prtisnil, bi bil malo dlje časa tiho in v šoku. Smith pa se je imel komaj pod kontrolo, ko je šel dol z odra tak mu je šlo na smeh, daj no. Enostavno potrebujejo oglede in zato so to nardili. Hollywood je en velik fejk, tistemu, ki to ni jasno je dokonca naivn.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bad Boys for Life (2018) in Bad Boys 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9413001 (371) ahac
»

The Revenant (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5719838 (6039) oo7
»

Independence Day 2 in 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9422141 (7890) vostok_1
»

Aladdin (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
668502 (4699) oo7
»

Kakšne gene dobi otrok če... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517697 (6049) Jst

Več podobnih tem